View Single Post
Old 8.12.2009   #411
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Ale fuj. Trpelivý musi byt ten, ktery ceka na rande pod lampou. Zavodnici musi byt trpeliví...
Jsy horšý neš u?ytel ?ežtyni (edit: promi?, opravdu, nedalo m? to )
Quote:
Originally Posted by white lady View Post
Moc se omlouvám je to moje chyba že jsem se p?eklikla m? neomlouvá a tak se omlouvám Pardon
Marketa.
Kde se vzala, tu se vzala, Bílá Paní. Co jsem tak pochopila, tak jsi byla v?era pomocnice dédevítky. A d?lala jsi to dob?e, ikdyž práce jsi moc nem?la, ale sledovat skoro 2 hodiny závod je taky výkon. Omlouvala jsi se už na serveru hned po 1. kole a potom na konci, co se stalo? N?co tam padalo o hloupé huse, te? jsem husa já, že nevím o co šlo

V?era to bylo úžasný, všichni jste byli úžasní , když jsem poprosila, chat zmizel a byla to pro m? od vás ta nejlepší odm?na.
Až na to sestavování po?adí, tam byly n?jaké zmatky i ode m?, na n?koho jsem zprvu zapom?la, ale pak se to srovnalo. Problém byl v tom, že se n?kte?í neum?jí proklikat dop?edu, kluci jak dlouho jezdíte? tohle zvládnu i já. Také jsem nejd?ív nerozum?la pro? se Banán Jirka cpe na 1. místo, ale st?ídal se v páte?ním závod? s Petersbondem, takže ok
A mohli jet i ti pozorovatelé, ptala jsem se, pro? jste necht?li?

Své pocity ze závodu, vyhlášení vít?z? a d?kova?ku napíšu ve?er.
Podle 1. postu je do 18:00 hodin ?as na protesty, ale doufám že žádné nep?ijdou.

Zatím sem dám jen výsledky z obou závod? a je jasn? vid?t, kdo je celkov? na prvních t?ech místech
(ovlivn?no bohužel ztrátou n?kterých p?ipojení, to m? mrzí)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website

Last edited by Popelka; 8.12.2009 at 12:39.
Popelka is offline   Reply With Quote