View Single Post
Old 24.11.2009   #10
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
...
2. Race: super taky sposta souboj?, ale pak chyba v parabolice a dali m? t?i auta. Sry MPWR trošku sem vás tam asi vystrašil, ale byl sem rád že sem to ustál. Osud cht?l ale jinak a MPWR se pak navzájem vyndali takže v cíli 8. místo. Spokojenost. Škoda jen že my nevydrželo to nej kolo :-D
...
M? tam vyndal Klouczech co jel p?edemnou, postavil se naštorc do 1. U?ka, orval jsem mu p?l auta a zni?il si nárazník, našt?stí kolo OK, ale jak jsem ho trefil tak m? to neskute?n? odhodilo do hodin a skon?il jsem v písku, nechápu pro? tam zastavil, chci se kouknout na replay práv?

pak jsem se snažil drát dop?edu a dohnal jsem propadajícího se Superoba, potom co jsem zase p?edjel Klouczecha hrabajícího se na konci paraboliky z písku, Superobo m? necht?l dát ani milimetr a zapomínal brzdit do 1. U?ka takže m? tam jednou rozsekal
ten tv?j návrat byl dobrej na tom samym míst? se vracel i Klouczech,
jsem ?ekal že tam z?staneš nebo pojedeš po tráv?, tak jsem to hnal furt plnej, pak koukam, nez?stal superobo t? bere zleva, což by pro m? znamenalo zpomalit a hodn? zato?it, tak jsem to risknul z prava v nejhoším že pojedu po tráv?, ale našt?stí tam bylo kupodivu dost místa to byl další p?knej moment na který se chci podívat znovu
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote