View Single Post
Old 26.10.2009   #15
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

q: Jako normáln? jsem jel prvních 15 minut kvali na race setu. ?as n?kde lehce pod 1:35, takže nic moc. V druhé polovin? kvali jsem nasadil HL set na kterým jsem po pár pokusech dal PB 1:34,65, bohužel stejnej ?as jak Sonyk, ale já ho zajel pozd?ji. M?l jsem pak najeto i na 1. místo, ale nevyšel poslední split. Na konci 4. místo.

race1: Hned v rychlé pasáži jsem m?l problémy tak jsem propustil Klou?ka. Následoval Sonyk, kterej nekladl žádnej odpor. Pak jsem dojel Klou?ka, kterej se zasekl za bavorákem, poda?ilo se m? ho p?edjet a následn? i bavoráka. Polma byl relativn? nadosah, ale jel dob?e. M?l jsem náskok asi 2 sekundy p?ed Klou?kem, ale za?ala jse m? probrždovat pravá p?ední, takže m? Klou?ek zase zdolal. V cíli teda 3. místo.

race2: Start bez problému. Klou?ek m? op?t dejchal na záda. Pak jsem p?kn? tla?il na Lalu, ale ten se nádhern? držel. Musel jsem se soust?edit i na defenzivu, protože další Inferno po?ád za nárazníkem. Lala se n?jak protáhl p?es další XRT, což se povedlo za chvíli i m? a Klou?kovi. Lala zas bojoval jak drak, ale pak mu selhalo p?ipojení, velká škoda. Následoval v??ný souboj Inferno vs. Inferno, ud?lal jsem op?t chybu, která m? stála ?as i místo. Pokoušel jsem se to dohnat, ale 2 sekundy jsou moc. V p?edposledním kole jsem ješt? p?edjel Xtz. V cíli 2. místo.

Celkov? trochu zklamání. P?ed tímto kolem jsem si dal za úkol dohnat ztrátu 4 bod? na Klou?ka, ale ta se jenom prohloubyla na propastných 12 bod?. Snad p?íšt? ....
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)

Last edited by Radek CZ; 26.10.2009 at 23:49.
Radek CZ is offline   Reply With Quote