View Single Post
Old 28.9.2009   #16
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

proste neco super. Skvely zavody. Nevim jestli zavody jsou takovyhle pokazdy, nebo to je tim, ze jezdim hodne zridka.

kvali: s pb jsem skoncil na osmem miste. Vubec jsem si nestezoval.
1. zavod: trochu jsem si dal odlepa v poslednim sektoru pred startem, coz se mi vymstilo. Mezeru jsem do konce zavodu nestahnul. Celou dobu me talcil superrobo a docela se mi darilo mit konstantni rozestup. Nekdy asi v pulce se zacal propadat polma, kteryho jsem relativne v poklidu predjel, takze 7. misto a spokojenost.
2. zavod: Z druhe pozice na startu. Chtel jsem se s kazdym poprat, jak dlouho to jen bude mozny. Jenomze jsem necekal, ze hned na protilehle rovince, se pres me vsichni ufoni prezenou jakou by se nechumelilo. Tohle byl asi nejintenzivnejsi zazitek. Superobo, trochu pokazil start, ale co uplne pokalel byl vyjezd na rovinku, tak jsem vyuzil situace a zacal ho predjizdet z leva. Kdyz jsem se pred podjezdem podival doprava, nemohl jsem uverit kolik vidim aut. Bylo nas tam asi pet a vsichni vedle sebe. Kdyz doslo na brzdeni, tak me vetsina predjela. Chtel jsem to trochu zavrit a potrapit je v pristim kole. Bohuzel jsem se asi spatne podival a nekoho jsem v T2 trosku skripnul. Dotycnymu se omlouvam. Po T2 jsem skoncil na 6. miste. snazil jsem se drzet a docela to i slo. Vyvazovani asi funguje. Po par kolech se mi v zrcadkach objevila nejaka ruzova svine. Ta se mnou moc nemazlila a ani typek co jel za ni. Uz si nepamatuju nick. V poslednich kolech to pro me bylo docela peklo. Stracel jsem uz koncetraci, protoze jsem byl strasne unavenej a auto se chovalo strasne divne. Jednou zastavilo na petniku a jindy jsem se do zatacky skoro nevesel. Nechapu. Proto me zacal dojizdet Vitr. Uz takhle jsem mel mokrou zadek a zada a tohle tomu opravdu nepomohlo. Nastesti jsem ubranil pozici docela vousate.
Vitr> no nevim. Kdyz jsme jezdili treninky, tak jsem mel trochu navrch, takze si myslim, ze bych te zahakoval a pokusil se o predjeti.
=challenge na priste-poraziv vetry.

BTW: nebylo lepsi jet na kvali setu? Kdyz jsem to potom pocital, tak cas, ktery clovek nahnal s kvali setem by stacil potom na udzeni pozice.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote