View Single Post
Old 21.9.2009   #269
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak z pohledu [APR]....

Q: Zajeli jsme nádhern?, pro Gepase a m? PB, takže paráda.

Race: Oba jsme jeli vep?edu R4 na jistotu, pá? jsme ne?ekali, že pojedeme tak vep?edu, náš cíl byl nedojet poslední a to se povedlo. 1. stint m?l Gepas tradi?n? na statosti a p?edával na 3. míst?. Chvilku mi sice trvalo, než jsem se dostal do tempa, ale i tak jsem na Nitra a Jirku najel n?co p?es 5s. Jirka šel p?ed Nitra a za?al tahat jako drak. Asi 8 kol p?ed plánovanou vm?nou m? p?edjel. 55. kolo - tady se chci omluvit Polymu za zmatky, které sem zp?sobil, když jsem na nájezdu do T4 chytl trávu, ale z?stal jsem na trati a to bylo hlavní, gumy spálené, ale radši jsem zajel do box? o 5 kol d?ív a Gepas šel na 3. stint, který prob?hl bez problém?, akorát se p?es nás dostala posádka Masterful/Bohemian. Masterfula jsem dotáhl, ale ud?lal chybu a podledních 15 kol jsem jel v klidu údržbu na 3. míst?, na kterém jsme i zdárn? dojeli, takže naprosto úžasný!!

Ani jednou jsme nenavštívily písek a nebyla pot?eba žádná oprava, což jsme vážn? ne?ekali.

SupeRobo -> Jezdi taky trochu hlavou, to co si p?edvád?l posledních 20 minut, nad tím z?stává rozum stát....

EDIT: Kdo je všechno nemocnej?... Já se vykašlal p?ed každým stintem do sytosti

Last edited by Fast Jarda; 21.9.2009 at 23:34.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote