View Single Post
Old 4.8.2009   #27
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by RoBo_SK View Post
vypnem firewall aby neotravoval hovadinami
To by som si netrufol. :-) Ja som dnesne poobedie stravil vytvaranim novej particie (free Parted Magic live CD) pre cistu instalaciu Windows, kedze nie som "next-next-next-yes" amater tak som si vytvaral dokonalu instalacku 2000 Pro v nLite (jediny sposob ako do 2000/XP integrovat SATA ovladace), po dvoch hodinach som si rozmyslel ze predsa len bude lepsie zobrat ako zaklad XP :-), takze integracia service packu a hotfixov a nejakych dalsich veci, rozne nastavovacky... tak uvidim, ci to nejako pomoze padom fps a diskonektom, ktore mi pokazili preteky v sobotu, nedelu a pondelok. Inak cool, ze pismena particii C: a D: mi zostali take iste a som nabootovany z E:, takze LFS instalaciu budem mat dalej len jednu.

Jo a ako firewall som si na skusku vybral malu free verziu Zone Alarm (v tych pracovnych Windows mam skvely Comodo) a v jeho "game mode" skusim "deny all" (ako "odmietni vsetko co nepoznas") - urcite by som nikdy nenechaval pocitac otvoreny svetu.

Pojem "reinstalacia" ja nepoznam, to by ma zabilo, tych milion veci nastavovat znovu. Hmm, asi tolko k teme, ktorej som autorom, takze nic co napisem nie je offtopic. ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote