View Single Post
Old 8.3.2009   #20
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Bol to pekny zavodny vecer, s dobrou kvalifikaciou, zlym zaciatkom preteku ale opat dobrym koncom.

Kvali: myslim ze som vystihol formu a s PB sa umiestnil v prednych radach.
Prekek: ako uz pisal Itar, v 2. kole sme sa stukli a kedze mam RB4 nadstavenu viacej ako zahohrab tak som tiez letel bokom... (stane sa.. hlavne pri takomto mixe aut.. Itarove Fair Play pockanie si samozrejme velmi cenim) par miest sme obaja stratili. Ale pretek bol este cely pred nami. Dalsi chybu som vyprodukoval sam a to v sikane po dlhej rovinke. Na TSku som reval na Bigmana ze si berem vnutornu stranu ale to som neratal s pomalou LX4 (ale s kratkou brzdnou drahou ) a zle som si nadisliel... a uz som sa zoznamoval so stenou a penumatikami. Prepad na 12. miesto a mierne poskodenie. Az potom zacali poriadne zavody. Postupne som sa poprepracovaval az za skupinu Bigman, Itar, Eisman. Nertvalo dlho a dostal som sa aj cez tuto skupinku (Bigman, dik, dobra praca ). Nasledovalo kludne obdobie az do poslednej strvtiny preteku, ked som pozoroval bliziaceho sa Itara. Zacal som opat jazdit rychlejsie casy aby to Itarovi nevydalo. A to sa aj podarilo. Aj vzhladom na kolizie som s 5. miestom spokojny.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 8.3.2009 at 18:50.
Megin is offline   Reply With Quote