View Single Post
Old 8.3.2009   #11
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Mirek CZE View Post
M? se závody velice líbyly, jen m? trochu naštvalo, že nikdo nejel do box?, pro p?íšt? na Astonu bych byl pro zástávku v boxech, protože je to pak o ni?em, jelikož si všichni po patnácti kolech ud?lají takové náskoky, že nemusí drtit pneumatiky, já jsem v zadu bojoval o pozice tak, že po patnácti kolech jsem m?l po gumách a musel jsem do box?.

Pro m? je 15. místo z 30. nádherný výsledek a rád si zajedu další fair play závod.
No... za sebe m?žu ?íct, že od 1. t?etiny závodu jsem s LX4 jel na hranici, jak jen to šlo a gumy by toho ješt? po cíli vydrželi hodn?.. nevim, jak je to ale s ostatními vozy.

Jinak dojmy z ve?era:

Qual: Po prvních pár kolech mi bylo jasný, že bez draftu nemám na ?elo šanci, i když pojedu úpln? naplno. Nakonec to nesta?ilo ani s draftem, když jsem vybojoval n?jaké 7. místo.

Závod: Omluva Meginovi, kterého jsem pár kol po startu nešetrn? vytla?il v šikan? za prvním splitem (s LX se dá brzdit vážn? o dost pozd?ji a narozdíl od MRTky má tu sílu pot?ebnou k vytla?ení :/ ). Po?kal jsem na n?j, takže jsem se pak prokousával nahoru z cca 12. místa. No a potom už stíha?ka až do konce, kdy jsem posledních 12 kol dotahoval Megina, ale chyb?lo mi ješt? kolo, možná dv?, než bych se dotáhl dostate?n? na n?jaký pokus o p?edjetí.

Celkov? spokojenost s 6. místem, i když nebýt nehody na za?átku, mohlo to být ješt? tak o 3 místa výš. Trošku m? mrzí, že i p?es celkem dostate?ný proces rozd?lování balastu mi p?išla LX4ka lehce znevýhodn?ná (pokud jde o ?asy na kolo), ale s tím holt nic nenad?lám, jenom m?žu doufat, že p?íšt? to bude ješt? lepší.

PS: Organiza?n? zvládnuté dob?e, Fr34k pak na IRC ?íkal, že o takhle ?istých závodech si m?žou v SCC nechat jen zdát. Já za sebe m?žu potvrdit, že minimáln? jezdci p?edjížd?ní o kolo se chovali velmi galantn? a poušt?li v?as i na rovince tak, abych m?l na konci možnost jet s LX naplno.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote