Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Jak tvo?it skin? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=894)

djw 24.10.2006 10:02

Jak tvo?it skin?
 
panove, omlovam se, prosel jsem FAQ, pouzil i search, ale nenasel co potrebuji. to co hledam je blbecko-proof navod jak pracovat se skiny, jak je vzit tam kde jsou predepsane, predelat je k obrazu svemu a pak je i pouzit. proste zacinam a jsem zmateney :( dekuju za pomoc

sonyk 24.10.2006 10:13

Quote:

Originally Posted by djw (Post 49848)
panove, omlovam se, prosel jsem FAQ, pouzil i search, ale nenasel co potrebuji. to co hledam je blbecko-proof navod jak pracovat se skiny, jak je vzit tam kde jsou predepsane, predelat je k obrazu svemu a pak je i pouzit. proste zacinam a jsem zmateney :( dekuju za pomoc

ve slozce hry je slozka "data" v ni "skins" tam jsou skiny.
V grafickem editoru(malovani, paintshp pro, photoeditor a mraky dalsich...) ten default otevres upravis k obrazu svemu a ulozis pod nejakym nazvem(ale netusim jetli tam musi zustat nazev auta, ja jen prepisu vzdy to default na treba kxr1 takze mam XRR_Kxr1 tusim.uz sem to dlouho nedelal)
snad ti to trosku pomuze.skin si muzes prohlizet v lfs weiveru kde sou i zakladni skiny kde jsou zvyrazneny viditelne prostory(nebo nevim jak se tomu rika)

djw 24.10.2006 11:53

ook, diq, zkusim to vecer tedy nejak posefovat

Chaos 24.10.2006 12:16

LFS Viewer - obsahuje ve slozce data/skins bily skiny na vsechny auta - xxx_default.jpg
jak psal sonyk, otevri v cemkoli co umi pracovat s .jpg, premaluj, uloz pod novym nazvem. Pozor! Musis zachovat prvni 4 znaky nazvu souboru (tj. 3 oznacujici auto a podtrzitko) protoze podle toho LFS poznava, ke kterymu autu ten skin patri...
Pak uz jen vlez v LFS do garaze, udelej si novy barvy (podklad bilej) a dole klikni na to podlouhly tlacitko aby sis zvolil tvuj skin...

EDIT> a tu je kratky navod v LFS Manualu...

Tommy V. 24.10.2006 13:08

tady si muzes stahnout "pro-kity"
obsahuji default skin v 2048x2048, wireframe a nejake doplnkove vrstvy.
jsou v .psd(otevres treba ve photoshopu, a pod.)
btw tak uzitecnou vec sem tady na foru nikde nenasel, takze ji prihodim sem;)
edit: 2next> samozrejme, ze je na kazdem co mu vyhovuje, nic ti nenutim:)

NEXT 24.10.2006 13:48

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 49857)
tady si muzes stahnout "pro-kity"
obsahuji default skin v 2048x2048, wireframe a nejake doplnkove vrstvy.
jsou v .psd(otevres treba ve photoshopu, a pod.)
btw tak uzitecnou vec sem tady na foru nikde nenasel, takze ji prihodim sem;)

jj, ty pro-kity maji vyhodu ze tam jsou, zatim az na dve, vsechny auta (19), jinak neco podobnyho taky v psd, ale s Cestama, coz me osobne vyhovyje vic, resp. sem si na to uz zvyknul je treba zde (je tam "jen" 14 aut) no ale mozna prejdu na pro kity, jeste nevim. Kdyz mi tu ovsem da nekdo podnet k dalsi vyhode onech pro kitu, branit se nebudu :D

Fantom 12.12.2006 18:17

No ja se taki pokousim vytvorit skin pro auto FOX i BF1 a to ve stylu Ferrari F1. Ale skoncil jem na umisteni textury napisu Marlboto na horni pruduch vzduchu nad ridicem. Tam se mi proste nedari tu texturu usadit. Porad se to nejak rozpada ty dve vrstvy a nevim jak to udelat at to pasuje do sebe. Uz jsem se i pokousel tento skin hledat na internetu protoze jem uz videl jak snim nekdo jezdil ale bez uspechu. Kdyby jste prosim nekdo vedel kde ho najit napiste. Nebo mi ho muzete poslat na email jirka.miki@post.cz diky.

Itar 12.12.2006 18:23

Quote:

Originally Posted by Fantom (Post 52860)
No ja se taki pokousim vytvorit skin pro auto FOX i BF1 a to ve stylu Ferrari F1. Ale skoncil jem na umisteni textury napisu Marlboto na horni pruduch vzduchu nad ridicem. Tam se mi proste nedari tu texturu usadit. Porad se to nejak rozpada ty dve vrstvy a nevim jak to udelat at to pasuje do sebe. Uz jsem se i pokousel tento skin hledat na internetu protoze jem uz videl jak snim nekdo jezdil ale bez uspechu. Kdyby jste prosim nekdo vedel kde ho najit napiste. Nebo mi ho muzete poslat na email jirka.miki@post.cz diky.

http://www.lfsforum.net/attachment.p...1&d=1145619721

Tommy V. 12.12.2006 18:26

spousty skinu na BF1 i FOX najdes na ofiko foru.
...so enjoy...;)
2itar:smejde:) http://www.lfsforum.net/images/smilies/chairs.gif

Wario 18.12.2006 12:40

taky bych m?l otaze?ku

jakto že nikdo nevidí m?j skin ??:confused:

já nekteré p?i h?e online vidim aniž bych je m?l nahraný v po?íta?i .

please help
---------------------------------------
LFS live

Ondrejko 18.12.2006 12:46

Quote:

Originally Posted by Wario (Post 53377)
taky bych m?l otaze?ku

jakto že nikdo nevidí m?j skin ??:confused:

já nekteré p?i h?e online vidim aniž bych je m?l nahraný v po?íta?i .

please help

ak si demo zavodnik, vidis iba defaultne skiny ostatnych hracov.
ostatni hraci vidia tvoj skin iba ked ho maju ulozeny v adresari skins.

ak by si mal S2 licenciu, tam sa skiny stahuju automaticky z www.lfsworld.net
kde si hraci mozu svoje skiny nahrat/uploadnut aby ich ostatni mohli vidiet. v deme to nefuguje.

Wario 18.12.2006 13:13

díky

demo závodník už ne moc dlouho :banana:



--------------------------------

LFS píše d?jiny online

legolem 19.12.2006 10:23

Quote:

Originally Posted by Wario (Post 53380)
demo závodník už ne moc dlouho :banana:

že by JEŽÍŠEK ???:yikes:

Wario 19.12.2006 12:24

Quote:

Originally Posted by legolem (Post 53520)
že by JEŽÍŠEK ???:yikes:

ne já , všechno si kupuji sám ;) (22L)

legolem 19.12.2006 15:25

Quote:

Originally Posted by Wario (Post 53525)
ne já , všechno si kupuji sám ;) (22L)

tak takovejch nás je víc :balloons:


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.