Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Par lamerskych dotaz?! (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1737)

FilaCZ 20.2.2008 16:30

Par lamerskych dotaz?!
 
(jsem myšá? a chudý 14. lety student :o )
Je lepši jezdit s manulani p?evodovkou?:confused:
Jak docilit toho abych tam m?l tež ten ukazatel dole co ukazuje jak moc zatá?iš jak nap? tady na tom screenu? :confused: http://www.czetdu.com/files/LFS9.jpg
Mužete dat ješt? n?jake rady za?inajici lam? ;)

(Ach jo hrozn? rad bych m?l S2 licenci ale moji rodi?e by mi na pc hru nedali ani floka:mad: že to je prej mrhani ?asem:mad::banghead:)

Chaos 20.2.2008 16:36

ano, manual je lepsi, jelikoz si pred zatackou muzes podradit a v momente kdy slapnes na plyn uz mas zarazenen spravnej stupen, navic automatika je pomalejsi nez jak se to da naucit (tj. jde radit rychleji, ale taky to muzes zkazit), navic u aut s turbem, kdyz mas manual, tak nemusis sundat nohu z plynu uplne, takze se ti "nevybije" turbo...

zapnout ten ukazatel se da, je na to polozka v menu, hadam pod "zobrazeni", ale jsem v praci a nemuzu se podivat kde a jak to presne je...
EDIT: jmenuje se to "Virtualní ukazatel zatá?ení"

v pripade jinejch her to mrhani casem je, ale viz thread o zachranenejch plechach... LFS ti muze v budoucnu dost usetrit... a ze ti na licenci nepridaj... zkus naky brigadky, setri z kapesnyho, pripadne si to nech dat k svatku/narozeninam...

Pablo 20.2.2008 17:45

- nastav si LFS tak, abys m?l plyn a brzdu na klávesnici, zatá?ení myší, ?azení na tla?ítkách myši
- rozhodn? nejezdi z pohledu za autem, jak to máš na tom screenu, zvykni si rovnou na pohled z kokpitu, je to mnohem lepší zážitek
- u siln?jších je na myši docela výhoda, když ti to neod?adí až tak dolu.. normáln? (na volantu) bys t?eba jel na 2, ale na myši necháš 3 a i p?es mí? citlivý p?idávání plynu nejdeš do smyku - zkrátka u automatu nikdy nevíš co to provede, nad autem nemáš plnou kontrolu

FilaCZ 20.2.2008 18:19

1 Attachment(s)
Ahojte ;)
Vic m? p?itahuje drift než ?ista jízda :)
Jezdim z pohledem z kokpitu ale plyn mam na myšce i bržd?ni zda se mi to vyhodne ale možna zm?nim ;)
Mam LFS 1 a pul tydne budte schovivavi hodim tady svuj replay ;)
Takže mužete komentovat :bandit:
btw. k tomu replay - 2 kolo se mi nejvic povedlo v 3 kole sem p?estal byt opatrny :p

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 79174)
v pripade jinejch her to mrhani casem je, ale viz thread o zachranenejch plechach... LFS ti muze v budoucnu dost usetrit... a ze ti na licenci nepridaj... zkus naky brigadky, setri z kapesnyho, pripadne si to nech dat k svatku/narozeninam...

Díky zvedl si mi naladu ;) ale na brigadu m? nevemou jemi 14 - ješt? rok :) LFS stoji za to!

Ale i tak by tu byl malinkej problem ma slabe Pc ( Penitum III 1000 mhz Ram: 512 MB GK: Ati Radeon 9200 128MB)
Takže i tak s olnine hrani bych toho moc nem?l :mad:

SilverFox 20.2.2008 19:18

Skoda ze replay je starsi nez Xko :) Doufam ze nemas verzi V nebo ktera to byla tak rozsirena s crackem :)

FilaCZ 20.2.2008 20:38

Tob? to nejde ? Mam verzi Y! (asi aspon to tam piše ;) ) M?l bych stahnout n?jaky patch? Hmm m? taky nejedou n?ktere raplye hrá?u!
Skusim stahnout n?jakej patch ale dneska už ne;) ! Se mi nechce :p

Ješt? mala otaze?ka - jezdi wildmouse z volantem? (podle toho nicku soudim že ne ;) )

SilverFox 20.2.2008 22:20

Ja si rek ze kdyz driftujes tak urcite na Xku (ja driftuju na xku a zavodim na Y) Sorry ze te matu :D

windmouse 20.2.2008 22:33

Quote:

Originally Posted by FilaCZ (Post 79183)
Tob? to nejde ? Mam verzi Y! (asi aspon to tam piše ;) ) M?l bych stahnout n?jaky patch? Hmm m? taky nejedou n?ktere raplye hrá?u!
Skusim stahnout n?jakej patch ale dneska už ne;) ! Se mi nechce :p

Ješt? mala otaze?ka - jezdi wildmouse z volantem? (podle toho nicku soudim že ne ;) )

no ja se s wildmousem shodou okolnosti docela dobre znam, jezdi momentalne na logitechu G25

FilaCZ 21.2.2008 12:54

Neznaš ho nahodou osobn?? :D

SilverFox: Nechapu! mužeš mi vysv?tlit jaky je v tom rozdil? a co je to x a co je to Y? Y je verze a X taky? jaky je rozdil v tom?

Kada 21.2.2008 15:02

X a Y jsou to verze hry, LFS (pred nimi byly verze W, V, U, T, S, .....). Jinak ten replay je z verze Y, jde mi normalne prehrat. SilverFox to myslel tak, ze ve verzi X je v demu "auto na drift" XRT, ve verzi Y (demo) bylo tohle auto nahrazeno formuli BMW.

FilaCZ 21.2.2008 16:32

Aha mockrat dík ;) Drift je zabavný ale docela t?žký ! A co ty ?ikaš na ten replay?

FilaCZ 5.3.2008 17:02

:-(
 
Tady snad nikdo nepiše!!! :arge:

Woyta 6.3.2008 11:53

Co chces slyset? Ze neumis zaklady? Procti si tu zaklady zavodni jizdy. Jezdis mimo idealni stopu. Prace s plynem je na mysi/klavesnici sice horsi ale dost pomuze snizeni reakce na stisk klavesy. Proto na vyjezdech ti hrabnou zadni kola. (Ono to je taky mozna proto ze neumis plyn na chvili ubrat kdyz zadek neposloucha. Bezna chyba zacatecniku. Drtej plyn a divej se ze je auto neposloucha jako v NFS.)
Jizda na hrane mezi smykem a hodinami (drift) je snadna. (A XRG nema takovej vykon aby bylo nejak moc zakerny.) Mnohem tezsi je jizda na hrane mezi mezi cistou stopou a smykem.

FilaCZ 6.3.2008 18:28

bezva :p p?esn? tohle sem cht?l slyšet :D
snizeni reakce na stisk klavesy? a pod tím mám chápata co?

gajdyn@tor 6.3.2008 20:30

Je tazke vliezt do nastaveni?

Ovladani - Rychlost stisku tlacitka

FilaCZ 7.3.2008 14:26

neni to t?žke ale ja jsem lenivej . jinak všici mockrat dík!

Kurt_Kombajn 7.3.2008 22:56

Quote:

Originally Posted by FilaCZ (Post 80015)
neni to t?žke ale ja jsem lenivej . jinak všici mockrat dík!

Sorry, ale nedalo mi to..
/OT Necekas doufam, ze kdyz jsi sam liny, takze vsichni kolem tebe budou prekypovat aktivitou.. hmm.. ? Rada do zivota: Uc se samostatnosti, jednou z te skoly vyjdes a uz ti nikdo nebude radit co mas delat /OT

FilaCZ 8.3.2008 21:56

Bezva - za 1, nemohl jsem v?d?t že tohle najdu v nastaveni kdyby mi to ?ek že mam zmirnit rychlost stisku tal?itka v nastaveni tak bych si to pohledal ! ALe když to napsal tak jak to napsal tak sem nev?d?l co tim mysli!

Možna se o sebe umim postarat lip než ty a jestli se chceš hadat tak si tady spravn? :fence:

zipper 8.3.2008 22:32

Quote:

Originally Posted by FilaCZ (Post 80082)
a jestli se chceš hadat tak si tady spravn? :fence:

Jestli se chceš hádat, jsi tu špatn?. PM, icq, mail, ale ne fórum ;)

Kurt_Kombajn 8.3.2008 22:34

Quote:

Originally Posted by FilaCZ (Post 80082)
... a jestli se chceš hadat tak si tady spravn? :fence:

Sorry, ale nevidim duvod k hadkam.


All times are GMT +2. The time now is 10:10.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.