Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Assetto Corsa (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2903)

BabyOnWheels 7.2.2016 18:10

Ted jou vsechny DLC 1 - 3 s 30% selvou.
http://store.steampowered.com/app/423630/?l=czech

Pablo 20.6.2016 14:15

...after more than 12 years away from the sim-racing world, the Porsche Brand will be available as premium DLC content...

https://www.youtube.com/watch?v=jv-cPGa9Zsg

na podzim :revs:

Alien_CZ 17.9.2016 14:35

Tak co lfsáci, chystáte se n?kdo na virtual gp kvaldu v Praze? Já se možná ukážu 9. ?íjna na for games. :eclipsee_steering:
více info tu: klik

sonyk 27.6.2017 17:18

Má cenu za AC utrácet peníze? Není to zas jako všechny dnešní hry, že koupíte základ a pak jen dokupujete a dokupujete? (btw ty ceny volantu je fakt mazec jsem už dlouho nejezdil :-D)

Díkes

Lala 15.9.2017 15:20

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 140392)
Má cenu za AC utrácet peníze? Není to zas jako všechny dnešní hry, že koupíte základ a pak jen dokupujete a dokupujete? (btw ty ceny volantu je fakt mazec jsem už dlouho nejezdil :-D)

Díkes

Se zpožd?ním, ale odpovím. Podle m? to cenu má.
Nejspíš záleží, co a kde chceš jezdit. Už v základu AC nabízí slušnou paletu aut a tratí, navíc je otev?ené modování. Nem?žu posuzovat public závody, protože se žádných neú?astnim. Jezdim v rámci komunity ACcentral a tam si vždycky vyberu šampík nebo i free race, kterýho se rád zú?astnim. Pravda je, že ?lenství stojí peníze a jezdíme obsah z DLC, takže tady si p?iplácet musim. Ale za to dostanu super zábavu. Nem?žu posuzovat jiný organizovaný skupiny. Hádám, že to bude všude dost podobný.

sonyk 7.10.2019 09:42

No nakonec mam koupene Assetto Corsa Ultimate pack a koupil sem uz i Assetto Corsa Competizione. stalo to za to :-D

sonyk 11.11.2019 17:57

kdyby jste chteli zajezdit ACC mame vlastni server. Hledejte RIOT


All times are GMT +2. The time now is 09:31.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.