Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   1. CZ LFS Liga - REPORTY! (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=15)

Chaos 27.11.2004 17:56

Jal sem se organizovat ligu, aby si i cesti hraci mohli zazavodit mezi sebou. Delam to rad o tom zadna diskuse. Co me ale trapi jsou reporty. :( Jsem ochotnej jeden nebo dva za sezonu napsat, ale vic fakt ne... Ted jak mame dve tridy, znamena to prohlidnout si dva replaye o delce skoro 40 minut a na zaklade toho neco napsat. V realnem case mi to zabere vic jak 7 hodin! :scare: To je spousta casu a ja ho tolik volneho nemam. Navic kazdych 14 dni chodim dalkove na VS a to znamena dalsi dva dny ztraty... Takze vyzyvam vsechny zucastnene at se priste chopi klavesnice a report napisou. Klidne za kazdou tridu zvlast... Jinak nebude zadny report a budou pouze replaye...

regul 6.12.2004 23:18

Ceece tvoje reporty nemaji chybu. Je znat ze jim venujes spoustu casu a clovek se o zavodu dozvi netusene..:-)
ale myslim si, ze pokud nemas tolik casu neni nezbytne nutne mit vse tak odrobne...myslim ze by stacil i report z tveho pohledu + juknuti do dema...:-)

8.12.2004 16:06

JJ chaos se vyzna....to se mu musi nechat skoda ze ma tak malo casu byly by z tech reportu dobre slohove PRACE :D

Pablo 12.4.2005 10:47

Vzhledem k tomu ze hlavni stranka krome upoutavek na pondelni zavod vetsinou zeje prazdnotou a novy lidi nevidi o co prichazi, navrhuju opet zavest pravidelne reporty, ale trochu jinak.
Drive psal reporty Chaos a byly uplne super, napr. zde , jenze mu to zabralo skoro cely den a to po nem samozrejme nemuze nikdo chtit, tj. prekoukat vsechny replaye z nekolika pohledu a psat a psat. Zaroven by bylo skoda kdyby reporty nebyly. Navrhuju teda ze by kazdy tym musel mit "managera" ktery by dodal report z pohledu jejich tymu/jezdcu. Report by mel rozsah jednoho vetsiho odstavce a soucasti by byly 2-4 screeny zajimavych/klicovych momentu zavodu. Pokud se to da pod sebe, je hned report dlouhej jak tejden a jeden odstavec nikoho nezabije, beztak se kazdej na svuj replay kouka.. Zaroven by se tim posilila aktivita tymu, ted je to tak ze tymy vlastne krome min ci vic aktualizovanych stranek a skinu na zacatku zadnou aktivitu moc nevyvijeji.

Jednotlivci bez tymu by dodali odstavecek z jejich pohledu, tj. to co stejne nakonec napisou do fora, ale trochu rozumne formulovany s ohledem ze to bude viset na hlavni strance, tim chci rict ze vetu "ty woe to bylo maso" nepovazuju za report :no:
Jak to udelaj v tymu (jestli se budou v psani stridat po tydnu nebo zvoli jednoho pisatele) je ciste jejich vec, odpovedny za dodani by byl manager a ten at to v tymu vymlati z koho chce :D

Co vy na to?


Agarash 12.4.2005 11:12

Dobrovolnym aktivitam se meze nekladou :guitarnana:

EDIT2: A kdyz uz teda nazor jednotlivce, tak spis formou rozhovoru: :nerd:

MF Dnes: Otazka na Chaose: Chaosi v letosni sezone jste jiz ziskal 10 vitezstvi v rade. Je to pro vas asi velky den, cely zavod jste jel bez chyby a vypadalo, ze je to pro vas snadne.

Chaos: Zdani mozna klame, ale byl to velmi vyrovnany a tezky zavod chtel bych podekovat celemu tymu za svele odvednou praci na priprave vozu....

blabla bla bal spam spam baked beans spam blalba

Mark Novys 12.4.2005 11:39

JJ je to bezva napad,akorat manageri budou porad :chair: :frypan: :uhammer:

Rumiko 12.4.2005 11:40

Quote:

Originally Posted by Pablo
Co vy na to?

skusit to mozme :scratch: (ak navrh prejde mozme zacat hned, deadline - sobota/nedela, trochu slovenciny nikoho nezabije :drugged:)

Pablo 12.4.2005 12:02

2Agarash> no ja to nemyslel tak povinne ze kdyby nejaky tym nedodal ze by z toho byly nejaky sankce atd, takze si klidne vsechny vyskyty slov "musi" (taky je nemam rad, nevim proc je pisu :D) nahrad slovy "mohl by" nebo podobnymi.

2Rumiko> slovenstina samozrejme nikomu vadit nebude ;)
Myslel jsem to tak ze by to kazdy poslal Chaosovi mailem a on by to jen pridaval do clanku pod sebe jak by to prichazelo, pokud by s tim souhlasil, jeste jsem se ho neptal :D
takze treba

Tym TSR (div1: Rumiko)
Uz v kvalifikaci meli nasi technici problemy s urcenim spravneho mnozstvi paliva. ...

Tym X (div1: jezdec1, jezdec2, div2: jezdec3)
Pole position a 3. misto v quali davalo nasim jezdcum v div1 slibnou nadeji do zavodu. Bohuzel hned ve sprintu...

no a do toho kazdej posle k prispevku 1-3? zajimavy screeny a je hotovo

zacit muzem klidne pokusne uz ted a uvidime

SIR 12.4.2005 17:55

napad to neni spatnej :up:

Chaos 12.4.2005 18:05

jj dobrej napad :okay:
budou to sice spis takove dojmy ze zavodu od kazdeho nez report, ale i to ma sve kouzlo...

CONAN_CZ 12.4.2005 18:17

Mi to p?ijde jako bezva nápad... ale musí s tím n?kdo za?ít.. :hshake:

SpeeD 12.4.2005 18:58

Quote:

Originally Posted by CONAN_CZ
Mi to p?ijde jako bezva nápad... ale musí s tím n?kdo za?ít.. :hshake:

ty :)

Pablo 12.4.2005 20:40

Quote:

Originally Posted by Chaos
budou to sice spis takove dojmy ze zavodu od kazdeho nez report, ale i to ma sve kouzlo...

nj, report je report ale ten asi nikdo nenapise takze lepsi nez nic a doufam ze bude i zajimavy precist si o zajimavych situacich videnych pokazdy jinejma ocima. Ja neco za sebe napisu, poslu v patek vecer, kdyz uz jsem to teda navrhnul.. Doufam ze ostatni poslou taky par vet a peknych obrazku.

CONAN_CZ 12.4.2005 21:26

Tak ja taky n?co do pátku vymyslim.... :sherlock:

CONAN_CZ 13.4.2005 13:39

Když jsem n?jaké ty dojmy ze závodu napsal, komu to mám poslad? Tob? Chaosi? :nana2:

Chaos 13.4.2005 14:48

Quote:

Originally Posted by CONAN_CZ
Když jsem n?jaké ty dojmy ze závodu napsal, komu to mám poslad? Tob? Chaosi? :nana2:

jj na chaos(a)liveforspeed.cz
diky!

Chaos 28.6.2006 14:57

opet mame nedostatek reportu, prosim sepiste nekdo neco, staci kratkej clanek (delkou trebas jen long z tohodle reportu), ale takhle to vypada ze se nic nedeje... ja sem rad ze stezi stiham administrativu kolem...

puga 28.6.2006 18:31

tazke
 
Quote:

Originally Posted by Pablo
Jak to udelaj v tymu (jestli se budou v psani stridat po tydnu nebo zvoli jednoho pisatele) je ciste jejich vec, odpovedny za dodani by byl manager a ten at to v tymu vymlati z koho chce :D

Co vy na to?

co ked tym nema manazera. napriklad žin?ica racing team je ?isto anarchistické zoskupenie individii, ktorého jediným poslaním a to ?isto nahodným je jazdenie LFS. My sa nevieme dohodnú? ani na jednotných skinoch a o týmovom tagu pred menom ani nehovorim.(nie ze by sme sa o to dakedy pokusali)

a nehovorim o tom ze sme lenivi sa zoficialnit na LFSWORLD. (abo ze by to bol prirodzeny odpor?)

sonyk 30.6.2006 14:06

Quote:

Originally Posted by Pablo
Vzhledem k tomu ze hlavni stranka krome upoutavek na pondelni zavod vetsinou zeje prazdnotou a novy lidi nevidi o co prichazi, navrhuju opet zavest pravidelne reporty, ale trochu jinak.
Drive psal reporty Chaos a byly uplne super, napr. zde , jenze mu to zabralo skoro cely den a to po nem samozrejme nemuze nikdo chtit, tj. prekoukat vsechny replaye z nekolika pohledu a psat a psat. Zaroven by bylo skoda kdyby reporty nebyly. Navrhuju teda ze by kazdy tym musel mit "managera" ktery by dodal report z pohledu jejich tymu/jezdcu. Report by mel rozsah jednoho vetsiho odstavce a soucasti by byly 2-4 screeny zajimavych/klicovych momentu zavodu. Pokud se to da pod sebe, je hned report dlouhej jak tejden a jeden odstavec nikoho nezabije, beztak se kazdej na svuj replay kouka.. Zaroven by se tim posilila aktivita tymu, ted je to tak ze tymy vlastne krome min ci vic aktualizovanych stranek a skinu na zacatku zadnou aktivitu moc nevyvijeji.

Jednotlivci bez tymu by dodali odstavecek z jejich pohledu, tj. to co stejne nakonec napisou do fora, ale trochu rozumne formulovany s ohledem ze to bude viset na hlavni strance, tim chci rict ze vetu "ty woe to bylo maso" nepovazuju za report :no:
Jak to udelaj v tymu (jestli se budou v psani stridat po tydnu nebo zvoli jednoho pisatele) je ciste jejich vec, odpovedny za dodani by byl manager a ten at to v tymu vymlati z koho chce :D

Co vy na to?

to je super napad, neco sepisu ale asi az od tretiho zavodu neva?duhej mam jeste trosku v hlave takze ten bych moch taky napsat no - team KxR pink v div3?a mam to vubec psat?

Itar 30.6.2006 14:11

Já bych byl pro, aby se to takhle psalo, protože nikdo nemusí ani sledovat replay. Sta?í shromáždit to, co jednotliví jezdci z týmu vid?li a zažili b?hem závodu a upravit to do podoby, jako report.


All times are GMT +2. The time now is 05:46.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.