Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ob?asné sranda závody (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=3045)

Kid222 5.11.2015 18:32

Ob?asné sranda závody
 
Zakládám téma k závod?m, které bych cht?l ob?as po?ádat, na základ? http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=3044

P?ipomínám, že první závod bude tuto ned?li.

Harmonogram by m?l být p?ibližn? stejný každý závod
20:00 start tréninku
+- 20:30 start kvaldy na 10-15 minut podle délky trati
+- 20:45 start prvního závodu
+- 21:20 start druhého závodu (oba cca na 30 minut)

Tra? a auto se losují t?sn? p?ed za?átkem tréninku.

Server: ALTP Server
Heslo: mrt5

Rybíz.CZE 7.11.2015 15:03

Už se t?ším, budu muset rozchodit LFS a volant

Rodo 8.11.2015 17:29

ALTP server / mrt5 ;)

Kid222 8.11.2015 18:12

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 140194)
ALTP server / mrt5 ;)

Ano, p?esn? tady a pod tímhle heslem pojedeme. :)

Substance242 8.11.2015 19:29

Sranda, trafil som pred chví?ou server aj heslo bez toho aby som ?ítal informáciu tu, dobré znamenie! :-) Hlásim, že LFS nainštalované a nastavené (setupy žiadne, pre srandu je to zatia? fuk), LFS pod Windows 10 vyzerá že funguje normálne a aktuálna grafická karta si ani nevšimne že nie?o beží. :-) Len rátam s tým, že v zápale podvedome stla?ím klávesu na ktorej mám teraz nie?o úplne iné, napríklad zapa?ovanie. :-) Dík že ste ma donútili toto nede?né popoludnie k nejakej aktivite, plánoval som len nadáva? na výsledok Moto GP. ;-)

Edit: Dík, nabudúce to bude lepšie. :-) Moje replays som hodil sem (dva najnovšie súbory).
https://onedrive.live.com/redir?resi...t=folder%2cmp4

Kid222 8.11.2015 23:23

Díky všem, co došli, i v malém po?tu to byla dobrá zábava. :)

Jelo se XFG/XRG na Westhill layoutu, výsledky jsou následující.

Kvalda
R1
R2 -(tady chybí Substance na 6. míst?, sorry :D )

Další závod bude snad za 2 týdny, ješt? to v?as potvrdím. :)

Pablo 8.11.2015 23:39

Díky za závod :thumbsup:
Když jsem vid?l layout, tak jsem se trochu vyd?sil, ale nakonec to prob?hlo úpln? v pohod?, došli rozumný lidi ;)

BabyOnWheels 9.11.2015 09:11

Sakys, jsem byl pa, so pryc a v nedeli se sem nekouknul :(
Tak se omlouvam, priste to sad vyjde. budu se tesit.

Rodo 9.11.2015 09:23

Díky za svezení. Zajmavá tra?, akorát by se tam hodilo více aut :)
Snad se p?íšt? sejdeme v hojn?jším po?tu. Pop?ípad? dát n?jakou kratší tra? t?ebas i na 20min. A? je více souboj?.

Jinak prima ve?er, ale bolest zad a všeho nesmírná :D

Fast Jarda 9.11.2015 10:14

Když si odmyslím všechny ty death rally, Crashmas eventy apod., tak pro m? jakýkoliv závod v simracingu po dvou a p?l letech. Bylo to znát :D . Q jsem n?jak... ne?ešil, zajel kolo a šmitec. Pak zav?el o?i, vybral n?jakej setup a nebyl správný. Po prvním závod? jsem ladil sk?í? a bomba. Dokonce jsem i skoro kolo vedl. Jako v R1 bouda jak hrom, ale to nevadí, stává se. Nicmén? m? velmi t?šilo, že nejsem na tom tak blb? a po?ád jsem byl rychlejší než deko:banana:

kremilekcz 9.11.2015 10:17

Cus taky díky za závod Kide, ten layout bylo dobrý kombo, ale nakonec mne bavil. Te? mn? akorát bolí ruce.
P?íšt? t?eba FE Rally X green :banana:

Lala 9.11.2015 17:33

Za m? taky díky. Bylo prima si dát zase po ?ase takový závody a zvláštní pocit jet znova s LFS fyzikou.
Nevim, jak jsem se v Q vyšvihnul tak vysoko. No bylo znát, že už nejezdim "delší" závody, protože konzistence veškerá žádná. První závod ješt? OK, ale pak tuna chyb a z toho vyplývající trápení.

Kid222 9.11.2015 18:26

Dodatek k mému v?erejšímu postu: p?iznám se, že layout jsem otestoval dop?edu (d?ív, než prob?hl los) a zdál se mi ok, ale stejn? uznávám, že to asi byl trochu rachot. P?emýšlel jsem, jestli ho nechat, ale s demo auty se to ješt? dalo zvládnout.
Hlavn? díky všem za opatrnost, uvidím, jestli se najdou i podobné layouty a pop?emýšlím, jestli je za?adím do losu.

Za m? dobré závody, ten test layoutu mi ur?it? dal do startu výhodu a kvaldu a první závod jsem navzdory jízd? na myši zvládl. Ve druhém jsem zapomn?l brzdit do T1 a byl jsem tak asi jediným vinníkem kolize celého ve?era a odsoudil jsem se k solo jízd?, i když souboj Pabla s Rodem v p?lce závodu mi dával trochu nad?je. :)

Rybíz.CZE 9.11.2015 19:55

Taky se p?idávám k díky za závody, bylo to fajn a do R2 už jsem i vyladil setup, bohužel jsem si omylem zmá?knul TAB a ztartil tak kontrolu nad autem, z ?ehož plynul ?elní náraz do zdi cca ve 120km/h . Takže ješt? jednou díky všem co se zú?astnili a budu se t?šit na n?co podobného.

Kid222 11.11.2015 14:05

Pár fotek z prvního závodu. https://www.facebook.com/media/set/?...5495307&type=3

Kid222 18.11.2015 18:00

Další závod bude tuto ned?li, harmonogram na 90% stejný jako v prvním postu.

Mark Novys 19.11.2015 16:03

Te? v ned?li by mi to m?lo vyjít, ale musím ješt? vyzkoušet, jestli mi funguje v?bec volant. :)

Kid222 22.11.2015 23:18

Dneska jsme jeli LX4 na KY Long, znovu nás p?išlo p?es 10 a nebylo to špatné. :) Fajn vid?t zase n?která stará jména, doufám, že se p?íšt? sejdeme zase v podobném po?tu. Další závod zase v?as oznámím.

Výsledky:
Kvalda
1. závod
2. závod

U m? hr?za, na myši s tímhle autem neumím v?bec.

BabyOnWheels 23.11.2015 12:47

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 140215)
Dneska jsme jeli LX4 na KY Long, znovu nás p?išlo p?es 10 a nebylo to špatné. :) Fajn vid?t zase n?která stará jména, doufám, že se p?íšt? sejdeme zase v podobném po?tu. Další závod zase v?as oznámím.

Uz jsem o tom i vedel, ale zase jsem prisel domu ve 21:15. Tak snad do tretice, kdyz budou ty Vanoce. I kdyz nas ceka stehovani. Tak uvidime.
zaznamy nekde nemate? pro nabuzeni :)

Kid222 23.11.2015 15:55

Já jsem replaye zase neuložil a to z nich chci d?lat screeny. :/ Budu za n? taky rád. :)


All times are GMT +2. The time now is 00:28.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.