Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Ostatní (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   D1 Skins XRT/XRR (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1254)

Bodo 29.4.2007 16:28

D1 Skins XRT/XRR
 
Saw lidi mohly byste sem prosím p?idat n?aký skiny z D1 Grand Prix ? P?edem díky....

Spangler 29.4.2007 16:30

Quote:

Originally Posted by Bodo (Post 62708)
Sem davejte Skiny se kterejma jezd?j drifta?i na D1

proc bysme sem meli davat skiny ? to byl jako dotaz nebo prikaz ??? :banghead:


EDIT: To XRR byl preklep nebo chces banana ? :bananadead2:

K!D 29.4.2007 16:42

hromadu skinu najdeš na www.lfsforum.net
OT: Ono je pro dema?e zakázaný slovo XRR?? Však to m?že mít pro n?koho kdo licenci má.... :boing:

Novas 29.4.2007 17:55

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 62709)
EDIT: To XRR byl preklep nebo chces banana ? :bananadead2:

uz jsme zase u toho :( ja nechapu proc jste v tomhle smeru tak agresivni... to ze si nevyplni lfsnick mu jeste neznemoznuje uzivat zkratku XRR ne?

Spangler 29.4.2007 18:09

Quote:

Originally Posted by Novas (Post 62716)
uz jsme zase u toho :( ja nechapu proc jste v tomhle smeru tak agresivni... to ze si nevyplni lfsnick mu jeste neznemoznuje uzivat zkratku XRR ne?

takhle bych nereagoval, nebyt toho co napsal, pro me to znelo drze...

Novas 29.4.2007 18:55

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 62717)
pro me to znelo drze...

jj, v tom asi souhlasim... takovy "Dejte sem naky skiny a delejte!" :)

Bodo 29.4.2007 19:00

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 62717)
takhle bych nereagoval, nebyt toho co napsal, pro me to znelo drze...

Jezis tak Sorry není to žadney p?íkaz... Prost? yestli n?kdo bude schan?t skiny z D1 tak si ye tady m?že ztahnout a ne ye hledat na internetu... a yestli to vyzn?lo drze tak se omlouvam.... :banghead:

A to stim XRR -> Ti co may licenci tak sem vid?l mrt? skin? z D1 na XRR
1 Skin sem tu cht?l dát ale n?ako to neyde... Tak m? rovnou m?žete poradit yak ty skiny co sem našel yak ye sem dát...

Novas 29.4.2007 19:38

Quote:

Originally Posted by Bodo (Post 62720)
Jezis tak Sorry není to žadney p?íkaz... Prost? yestli n?kdo bude schan?t skiny z D1 tak si ye tady m?že ztahnout a ne ye hledat na internetu... a yestli to vyzn?lo drze tak se omlouvam.... :banghead:

A to stim XRR -> Ti co may licenci tak sem vid?l mrt? skin? z D1 na XRR
1 Skin sem tu cht?l dát ale n?ako to neyde... Tak m? rovnou m?žete poradit yak ty skiny co sem našel yak ye sem dát...

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyeah

Allante 29.4.2007 20:50

To all> To, že n?kte?í drifte?i si nevidí do huby za?ínám n?jak více poci?ovat :). M?li jste pravdu, ale našt?stí je to dema?. Asi se je pokusím trochu napravit, když dostanu p?íležitost :D.

To Bodo> Takže bor?e za:

1. Nefunguje to tak, že si sem vlezeš a prost? napíšeš: "Dejte sem skiny, protože je chci.", ale to už jsi doufám pochopil.
2. Máš tu speciální thread na skiny, tam napíšeš n?co typu: "PLS nemáte n?kdo n?jaké skiny z D1GP?" , ne?íkej mi, že je tak t?žký to pochopit?!
3. Když vydržíš ješt? asi tak m?síc, tak se jich do?káš. Mám je totiž všechny rozpracovaný :bandit:.
4. BU? SLUŠNÝ A DRIFTUJ JEN NA SERVERECH PRO DRIFT!!!

Tvoje maminka

PS: Jo a na XRR zatim zapome? ;)

Kid222 29.4.2007 20:51

Zapomnel si za 5. Nauc se psat cesky, "yasny"?

Allante 29.4.2007 22:07

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 62731)
Zapomnel si za 5. Nauc se psat cesky, "yasny"?

Yoo na to ysem yešt? zapom?l. Tak dík moc za p?ipomínku :).

Bodo 30.4.2007 07:24

Quote:

Originally Posted by Honzacz (Post 62730)
To all> To, že n?kte?í drifte?i si nevidí do huby za?ínám n?jak více poci?ovat :). M?li jste pravdu, ale našt?stí je to dema?. Asi se je pokusím trochu napravit, když dostanu p?íležitost :D.

To Bodo> Takže bor?e za:

1. Nefunguje to tak, že si sem vlezeš a prost? napíšeš: "Dejte sem skiny, protože je chci.", ale to už jsi doufám pochopil.
2. Máš tu speciální thread na skiny, tam napíšeš n?co typu: "PLS nemáte n?kdo n?jaké skiny z D1GP?" , ne?íkej mi, že je tak t?žký to pochopit?!
3. Když vydržíš ješt? asi tak m?síc, tak se jich do?káš. Mám je totiž všechny rozpracovaný :bandit:.
4. BU? SLUŠNÝ A DRIFTUJ JEN NA SERVERECH PRO DRIFT!!!

Tvoje maminka

PS: Jo a na XRR zatim zapome? ;)

Ok thx... :D :D Fakt sry LFS jezdim jen 3 m?síce...

TreWoR 30.4.2007 16:53

Tak to by ses mel prvni ucit jezdit ne? a ne hned driftovat.. ja jezdil 2 roky bez skinu.. Yasny?

Allante 30.4.2007 20:50

Ja za?ínal v demu s XFG, na XRT jsem si netroufal :). Až jsem zajížd?l ?asy myslím 1:34:.., tak jsem za?al driftovat no a n?jak jsem to st?ídal až, jsem si koupil S2 driftil dál a ob?as zajel ?istou stopu. Te? to mám rozd?lený takto:

DRIFT 60% jízd
NORMAL 40% jízd

A jsem spokojen :D

Bodo 5.5.2007 07:14

Quote:

Originally Posted by Honzacz (Post 62809)
Ja za?ínal v demu s XFG, na XRT jsem si netroufal :). Až jsem zajížd?l ?asy myslím 1:34:.., tak jsem za?al driftovat no a n?jak jsem to st?ídal až, jsem si koupil S2 driftil dál a ob?as zajel ?istou stopu. Te? to mám rozd?lený takto:

DRIFT 60% jízd
NORMAL 40% jízd

A jsem spokojen :D

Yá se teda u?im s XRT ale když yezdim v online tak bych ?ek že sem takovey pr?m?r... :banghead: Ale ur?it? se nem?žu rovnat s n?akeyma drifta?skýma týmama do nih mam HODN? daleko :D

Agarash 5.5.2007 10:03

Bodo: mozna ti bude vic vyhovovat toto forum http://www.lfsaction.net/

Kid222 5.5.2007 11:46

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 63025)
Bodo: mozna ti bude vic vyhovovat toto forum http://www.lfsaction.net/

Yo.

Novas 5.5.2007 16:20

Quote:

Originally Posted by Bodo (Post 63019)
Yá se teda u?im s XRT ale když yezdim v online tak bych ?ek že sem takovey pr?m?r... :banghead: Ale ur?it? se nem?žu rovnat s n?akeyma drifta?skýma týmama do nih mam HODN? daleko :D

a pokud ti to jeste nedoslo, tak to tvoje y je vetsine k smichu a nektere primo se*e ;)

Tommy V. 5.5.2007 16:34

yo yo yo, thiz thre4d 5h0uld b3 l0c|<3d 454P f3ll4z !! :)
nepotrebujeme snad dalsi "grip vs. drift, drift vs. vsichni" thread, ne?

Ykias 15.5.2007 18:56

Skins ( Help )
 
Ahoj, závodníci. Byl by tu n?kdo tak hodný a neporadil by mn? jak mám vytvo?it nebo kde seženu n?jaký skin, prost? aby mohl mit vlastn? polepené auto, jak budu chtít atd. Všude sou ke stažení samé skiny ale jak je otev?u ve h?e? NEbo existuje n?jaký program na d?lání skin?? Prosím pora?te díky moc. :confused:
S pozdravem S@iky - Logitech Czech RSteam =
http://www.lfs_rs-team.wbs.cz/ :)


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.