Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Karting (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2017)

Substance242 27.6.2009 17:50

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 106224)
na stranke gemini2.sk v pravidlach sa nic o chranicoch rebier nepise...je to teda povinne?

Nie.

bavorak 27.6.2009 23:11

a nestacili by cyklisticke rukavice? myslim bez prstov ...mam take pomerne kvalitne...ziadne shity

Branislav 28.6.2009 00:03

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 106209)
je to ale smutny byt v teamu jednotlivcu a do takoveho zavodu jako je 24hodinovka jit s tim, ze si odkrouzim to svoje.
Uprime ti to preju, abys ziskal novy pratele. Pravdepodobne jich par ziskas, ale je dost mozny ze ti ten zavod nekdo zkazi...a ne jeho vykonem, ale jeho povahou.

Jendan ,poviem ti tak ,mne je jedno ci vyhram alebo nie ,hlavne je zucastnit sa . Umna najnovsi problem je rodinna oslava 4teho jula ,cize ja som mimo . Rodina je mi prednejsia nez hodico ine.

Substance242 28.6.2009 00:07

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 106259)
a nestacili by cyklisticke rukavice? myslim bez prstov ...mam take pomerne kvalitne...ziadne shity

Sta?ili, hlavne aby si mal prsty ty, bez nich sa vraj blbo drží volant.

Substance242 6.7.2009 09:02

Pozdravujem neznámeho maníka ktorý mal na BMW so žilinskou zna?kou nálepku Live for Speed, škoda že som si to všimol až ke? som odchádzal (išiel som kúsok za tebou).

anonymný Substance242, Fans of Le Mans II :-)

bavorak 6.7.2009 12:43

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 106710)
Pozdravujem neznámeho maníka ktorý mal na BMW so žilinskou zna?kou nálepku Live for Speed, škoda že som si to všimol až ke? som odchádzal (išiel som kúsok za tebou).

anonymný Substance242, Fans of Le Mans II :-)

ja som si myslel ze tam budes a vedel som ze si zo ziliny len som nevedel ako vyzeras ale myslel som ze ZA a LFS nalepka ta ku mne dovedu ale zial to nevyslo :D no aspon viem ze v ZA hra lfs aj niekto iny okrem mna...

btw: to sme vam dali :p Sun races team

inak LFS nalepku som mal aj na helme a este aj Radek (z Brna) mal lfs nalepku na helme ;)

Substance242 6.7.2009 13:42

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 106735)
ja som si myslel ze tam budes a vedel som ze si zo ziliny len som nevedel ako vyzeras ale myslel som ze ZA a LFS nalepka ta ku mne dovedu ale zial to nevyslo :D

inak LFS nalepku som mal aj na helme a este aj Radek (z Brna) mal lfs nalepku na helme ;)

Ke? som sa tak obzeral, tak na niekoho kto by mohol hra? LFS (to sa ?ažko definuje, hehe) mi pripadal jeden vyšší chalanisko v okuliaroch, v jednej chvíli túžobne sa dotýkajúci nereagujúceho notebooku (?íta?ka prstov?), neviem. :-) Na aute aj v hre mám zna?ku KM ako Kysucké Nové Mesto, ale ?asto píšem radšej Žilina. Nálepku na prilbe som si veru nevšimol. OK, ni? sa nedeje, hlavne že žijeme, ako tak.

PS: V quote som zmazal nevhodnú pripomienku. :-)

bavorak 6.7.2009 14:24

hej vyssi chalan v okuliaroch to som bol asi ja...notebook sa mi nejako dokaslal lebo mu bolo moc teplo :D no teraz uz zas facha ako ma
KM auto som tam videl...nic proti ale Kysucanov ako vodicov nemam rad (jeden do mna nabural este ked som bol v autoskole a celkovo sa mi zda ze vacsina kysucanov jazdia jak magori - cest vynimkam) takze hned ako som videl prichadzat KM tak som si povedal ze to nam teda chybalo... :D

Substance242 6.7.2009 14:35

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 106744)
takze hned ako som videl prichadzat KM tak som si povedal ze to nam teda chybalo... :D

:D No po?kaj!

Branislav 6.7.2009 15:07

V konecnom dosledku mozes byt rad ,ze to bolo KM a nie KN :D narazam len na jazdecke a orientacne schopnosti ,ziadne ine veci tam nehladajte . To moze len nas pan Johny S. :D

JENDAN 9.7.2009 09:06

a jak jste dopadli? Jak jste poskladali team? Jsem zvedavej :)

Spangler 9.7.2009 11:13

Mimochodem, co takhle nejaky motokarovy sraz v Radotine nekdy v srpnu ? :)

Zdenek CZE 9.7.2009 12:41

Já m?žu doporu?it motokáry v Plzni. Už p?i vstupu jsem m?l dobrý pocit, když jsem vid?l obluhu u baru (holky v montérkách:D) a dráha se m? líbí (n?kdo ?íká, že je náro?ná), v kombinaci 17 minut za 200 K? to je prost? paráda;). Jezdí se tam s motokárama Honda GX 270 (106 kg, 9,5 PS).

Kid222 9.7.2009 13:15

Díval jsem se na jejich stránky a vypadá to tam dob?e, nejvíc se mi ale líbila hláška p?i vstupu

"(Pro záškoláky, kte?í zajedou velmi služný ?as máme p?ipravenou omluvenku. Razítko obvodní doktorky máme :-) :-) :-)":)

Jenom je to na zase na druhé stran? republiky. Co takhle n?kde poblíž Zlína, a? se i zbytek trochu projede?:D

Ghost_CZ 9.7.2009 15:44

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 106894)
Já m?žu doporu?it motokáry v Plzni. Už p?i vstupu jsem m?l dobrý pocit, když jsem vid?l obluhu u baru (holky v montérkách:D) a dráha se m? líbí (n?kdo ?íká, že je náro?ná), v kombinaci 17 minut za 200 K? to je prost? paráda;). Jezdí se tam s motokárama Honda GX 270 (106 kg, 9,5 PS).

Hele kdes to vid?l, že 17 minut za 200? Jsem v papírn? ješt? práv? nebyl, jezdim do Lhoty (p?eci jen víc jak 1km dlouhá a celkem rychlá tra? je super. Cena - 30minut=3 jízdy - 450). Jsem se práv? koukal na stránky papírny a vid?l jsem tam jen 10m za 200... Ale kdyby to bylo t?ch 17m, tak bych se zašel kouknout. :)

Zdenek CZE 9.7.2009 17:49

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 106902)
Hele kdes to vid?l, že 17 minut za 200? Jsem v papírn? ješt? práv? nebyl, jezdim do Lhoty (p?eci jen víc jak 1km dlouhá a celkem rychlá tra? je super. Cena - 30minut=3 jízdy - 450). Jsem se práv? koukal na stránky papírny a vid?l jsem tam jen 10m za 200... Ale kdyby to bylo t?ch 17m, tak bych se zašel kouknout. :)

Hned když vlezeš na jejich web, tak je to tam v tý tabulce ?ervenýma písmenama 17 min za 200. Ve Lhot? jsem ješt? nebyl, ale asi tam taky n?kdy zajdu:).

Lala 10.7.2009 07:05

S motokarami ve starych plzenskych papirnach mam jednu zkusenost. Byl jsem tam cca 2 roky zpet. Tehda byla cena 10 min = 200 Kc. Treba se to od te doby zmenilo. Personal za barem je fajn, ale horsi je to s panama primo u motokar.
Absolvoval jsem tam onehda 2 jizdy. Prvni rundu nas jelo neco malo pres 10 lidi a panum se to zdalo moc. Nakonec souhlasili, ale po jizde nam vycetli, ze ti pomalejsi vubec nepousteli rychlejsi (predjizdet se tam moc neda), a ze uz nas tam opravdu v tolika lidech naraz nepusti. Na druhou rundu jsme se teda rozdelili, ale panove nevahali a stejne nas do toho poctu doplnili uplne cizimi lidmi.
Behem jizdy permanentne mavali cedulemi NEBOURAT, pritom se nikdo mantinelu ani nedotkl a rozestupy byly dost velke na to, aby ke vzajemnemu kontaktu nemohlo dojit.
Jinak je to draha pekna a laka me to si jit opet nekdy zajezdit.

JENDAN 10.7.2009 09:32

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 106889)
Mimochodem, co takhle nejaky motokarovy sraz v Radotine nekdy v srpnu ? :)

Radotin je v planu. Dokonce nejaka vetsi akce. Bohuzel ne primo LFSonly. S par lidma z Autocaru jsme domluveny na konec srpna. Vse se jeste rysuje. Mozna to vypada, ze by se dala ocheatovat licence.

LFSonly sraz mam naplanovany na zacatek zari az lidi prijedou z dovoleny a studujicim na oko zacne skola. Puvodne byl v planu Lipnik nad Becvou. Po svezeni v Brne primo na motokarove draze na masarykaci dost vaham a jsem spise priklonen k prijemnejsimu motorsportovemu prostredi :)
(Radek snad potvrdi. Snad vsichni co tam byli;))
Navic si myslim, ze bychom tam mohli udelat trosku vetsi akcicku treba s grilovanim. V podstate zalizi na nas jaky si to udelame. Majitel je v pohode a takovouhle akci by povolil.

Co se tyce Plzne. Na dlazdickach s 270tkama muze byt sranda, ale spis pro jednotlivce. Draha je opravdu malo siroka a na prime zavodeni to opravdu neni.
Pro Brno nebo Lipnik jsem se rozhodl z toho duvodu, aby to vsichni (Cesi i Slovaci) meli stejne blizko(daleko).

Tommy V. 10.7.2009 09:38

ten lipnik si spis nechejte v zaloze na zimu, meli by tam totiz mit moznost jizdy na snehu na hrotech :)
jinak lipnik je hned u dalnice, takze nemusite bloudit hodiny po okreskach :)

Zdenek CZE 10.7.2009 09:47

Lala: Te? tam pouští tak 6 - 8 jezdc?, p?ejížd?t se dá, když mají oba jezdci rozum. Ale já nerad p?edjíždím lidi, který neznám, protože n?kte?í jezdí jako ho*ada.

Jendan: Sranda to je (tra? je docela technická, spíš taková erzeta z rally), jenom nevím, kdy jsi vzal ty dlaždi?ky;).

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 106924)
ten lipnik si spis nechejte v zaloze na zimu, meli by tam totiz mit moznost jizdy na snehu na hrotech :)

Mazec, to bych si cht?l zkusit:D.


All times are GMT +2. The time now is 04:57.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.