Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   šipky (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1669)

Tiborek 19.1.2008 14:09

šipky
 
jaké je mamixum které m?žu dostat z ?ízení se šipkama? nejlíp se mi poda?ilo zajet tu první trat s prvním autem za 1:36.60.

Je fakt tak velký rozdíl mezi ?ízení volantem a šipkama? zkoušel sem jezdit i s myší ale to se mi zdálo jako naprosto pitomé

Kurt_Kombajn 19.1.2008 14:41

Zatacet mysi je urcite analogovejsi (praktictejsi) nez mackat klavesy. Nevzdavej to s tou mysi hned, vysledky se urcite dostavi..
Ale volant je volant :)

Radek CZ 19.1.2008 14:45

Ja jezdil na demu taky na klavesnici a zajel jsem 1:34.90. Ale jak volant je volant. ;)

Flame 19.1.2008 18:44

Já odjakživa hrál na klávesnici, ale když jsem te? vyzkoušel myš, tak to byo takový vyhlazen?jši a myslim, že i lepší (ale furt hraju na klávesnici :D). Ale musíš si trochu zvyknout. Na klávesnici to bude pomalejší taky proto, že d?láš "trhavý" pohyby, kdežto u myši to je hladký pohyb.

Pajik CZ 27.1.2008 15:29

Quote:

Originally Posted by The Flame (Post 77335)
Já odjakživa hrál na klávesnici, ale když jsem te? vyzkoušel myš, tak to byo takový vyhlazen?jši a myslim, že i lepší (ale furt hraju na klávesnici :D). Ale musíš si trochu zvyknout. Na klávesnici to bude pomalejší taky proto, že d?láš "trhavý" pohyby, kdežto u myši to je hladký pohyb.

Ale m? d?lá hrozný problémy odhadnout, kolik kontra p?i smyku..... Výsledek bývá vždy stejný..... S vyt?ešt?nýma o?ima koukám jak se proti m? ?ítí zbytek startovního pole :banghead: :eclipsee_steering:


All times are GMT +2. The time now is 04:21.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.