Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ALTP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=23)
-   -   EGT GTR CUP 2010/2011 informace a diskuse (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2719)

Fast Jarda 14.9.2010 15:19

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 123798)
Tak už n?kdo zkoušel zajet na další závod n?jaký ?as??

Tady máš link na ?asy, co byly zajížd?ný v GT3 Touring car cupu (Je to bez balast?). Týmy jsou tam zvu?ných jmen, takže ?asy jsou velice kvalitní.

http://www.spdoracing.com/eventdb/se...701/statistics

Flame 14.9.2010 15:21

Update
 
Quote:

Originally Posted by Raketa (Post 123786)
Flame jak koukám jak koukám prost? se tam nevidím a to jsem byl 9tý a pak 10tý a za to body ješt? jsou ne?

Opraveno. Nebyl jsi tam kv?li tomu, že nejsi na seznamu p?ihlášených, bral jsem to podle toho.
Quote:

Originally Posted by masterful (Post 123785)
Hlásím chybu že tam nejsem :);)

Taky opraveno ;)
Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 123791)
Mooc pekny .. diky Snad se do konce ligy dokopu k uprave CML :)

Díky :) Doufám, že to n?jak ud?láš.
Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 123787)
PO?kejte si na výsledky od nás po uzav?ení protestu a p?id?lení trestu

Já jsem se domlouval s Babym, že by ty "moje" mohlý být oficiální. Do doby, než ud?lá Baby ten soft tak, aby to samo posílalo body na net a aktualizovalo je automaticky, budu je muset dopl?ovat ru?n?. Ale problém v tom nevidím.

Ale stejn? se te? budou aktualizovat až po podání protest?.

Tomas Ag CZ 14.9.2010 15:42

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 123799)
Tady máš link na ?asy, co byly zajížd?ný v GT3 Touring car cupu (Je to bez balast?). Týmy jsou tam zvu?ných jmen, takže ?asy jsou velice kvalitní.

http://www.spdoracing.com/eventdb/se...701/statistics

Sic nevím co znamená bez balast?:),ale ?asy hezký,já dal zatím z nevylad?ným setem 1.58,tak mám co dohán?t:D

Gepas 14.9.2010 15:44

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 123801)
Sic nevím co znamená bez balast?:),ale ?asy hezký,já dal zatím z nevylad?ným setem 1.58,tak mám co dohán?t:D

balast = p?idaná váha ;)

Tomas Ag CZ 14.9.2010 15:49

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 123802)
balast = p?idaná váha ;)

já našel-balast=zbyte?nost:),což tady znamená to samý.
Já m?l 15 Kg zát?ž.

sonyk 14.9.2010 16:05

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 123800)
Opraveno. Nebyl jsi tam kv?li tomu, že nejsi na seznamu p?ihlášených, bral jsem to podle toho.

Taky opraveno ;)

Díky :) Doufám, že to n?jak ud?láš.

Já jsem se domlouval s Babym, že by ty "moje" mohlý být oficiální. Do doby, než ud?lá Baby ten soft tak, aby to samo posílalo body na net a aktualizovalo je automaticky, budu je muset dopl?ovat ru?n?. Ale problém v tom nevidím.

Ale stejn? se te? budou aktualizovat až po podání protest?.

Vysledky super jen mala chybka. Lidi kteri vubec nestartovali nemaji -10Kg. Jen ten kdo se postavi na start závodu a nedokonci v top 8. Btw v cem ty vysledky delas

EDIT: s tvym dovolenim hodim odkaz na vysledky do fora a na web. ?

Flame 14.9.2010 16:34

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 123808)
Vysledky super jen mala chybka. Lidi kteri vubec nestartovali nemaji -10Kg. Jen ten kdo se postavi na start závodu a nedokonci v top 8. Btw v cem ty vysledky delas

EDIT: s tvym dovolenim hodim odkaz na vysledky do fora a na web. ?

Viz poznámka pod tabulkou:
Quote:

Pozn.: V úvodu ligy je každému vozu nastaveno závaží 20 kg, výsledné zát?že jsou po?ítány i s tímto závažím.
Ano, m?žeš to hodit, kam chceš ;)

sonyk 14.9.2010 16:42

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 123811)
Viz poznámka pod tabulkou:

Ano, m?žeš to hodit, kam chceš ;)

poznamka je sice hezka ale ja to nechapu :-D gotha treba nestartoval a ma 0Kg . mel by mit 20

Flame 14.9.2010 16:59

Ti co nestartovali maji mit nic a ti co startovali a nebodovali -10?

sonyk 14.9.2010 17:04

kazdej prihlasenej 20Kg, ten kdo se postavil na start zavodu a nedokoncil do top9 tak -10. ten kdo se nepostavil na start ma porad 20

Flame 14.9.2010 17:29

OK, tresty p?idány a opraveny body za DNS.

Edit: ten systém je napsanej v PHP, do txt soubor? zapisuju jezdce, body, trat? a tresty, PHP to samo se?adí atd.

sonyk 14.9.2010 17:41

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 123821)
OK, tresty p?idány a opraveny body za DNS.

Edit: ten systém je napsanej v PHP, do txt soubor? zapisuju jezdce, body, trat? a tresty, PHP to samo se?adí atd.

to je na me slozite, takze ti dekuji mooooooc. :-D

Substance242 14.9.2010 17:58

Do?káme sa vysvetlenia trestov, však. :-) Najmä tých 50 kg ma zaujíma, to musela by? brutalita?

Edit: Aha, vidím, ignorujte.

sonyk 14.9.2010 18:01

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 123823)
Do?káme sa vysvetlenia trestov, však. :-) Najmä tých 50 kg ma zaujíma, to musela by? brutalita?

Edit: Aha, vidím, ignorujte.

jeste sem byl mirnej.

Puma 14.9.2010 18:33

Dotaz k trest?m:

Pro? má Hafik trest za jeden ?ádek 20kg a Kremilekcz jen 10kg?
Kremilekcz se specl a p?ipojil se z5 a má stejný trest jako chat, p?itom je to 5x v?tší proh?ešek než chat(podle m?)....
Ekimek+Raketa, nejen pro m? nepochopitelný trest jelikož byli za žlutou lajnou ozna?ujicí výjezd z pitu a navíc neházeli žlutou takže nechápu za co dostali trest.
M?j trest, OK p?íjmám ale m?l jsem v úmyslu tam dojet bohužel jsem necht?l zdržovat tudíš jsem jel v závodním tempu a neodhadl jsem d?sledky které m?že mít nájezd na obrubník...

sonyk 14.9.2010 18:55

Quote:

Originally Posted by Puma (Post 123826)
Dotaz k trest?m:

Pro? má Hafik trest za jeden ?ádek 20kg a Kremilekcz jen 10kg?
Kremilekcz se specl a p?ipojil se z5 a má stejný trest jako chat, p?itom je to 5x v?tší proh?ešek než chat(podle m?)....
Ekimek+Raketa, nejen pro m? nepochopitelný trest jelikož byli za žlutou lajnou ozna?ujicí výjezd z pitu a navíc neházeli žlutou takže nechápu za co dostali trest.
M?j trest, OK p?íjmám ale m?l jsem v úmyslu tam dojet bohužel jsem necht?l zdržovat tudíš jsem jel v závodním tempu a neodhadl jsem d?sledky které m?že mít nájezd na obrubník...

Nevidim duvod komukoliv tresty vysvetlovat ale budiz :

Kremilek psal uz do dojeteho zavodu kdez to hafik do probihajiciho zavodu.

Ekimek a Raketa sice staly za zlutou carou, ale je zakzano kdekoliv jak koliv stat viz "V p?ípad? že budete muset p?erušit kvalifikaci kv?li náhlým okolnostem, je povoleno odstavit v?z v boxech mimo boxové stání, tak aby nep?ekáželo provozu v boxové komunikaci. Poté m?žete pokra?ovat v kvalifikaci. "

Co se tyce jeho navratu na do zavodu tak jsem vysi urcil dle vlastni uvahy a beru to tak ze to pro Kremilka bude dostatecne varovani , stejne jako ten BAN co dostal v tom druhem zavode.

Mas jeste nejake pripominky?

Rodo 14.9.2010 20:03

kua decka Knipex vede, to je tym :D, a vypada to ze uz do pozejtri budu mit new komp tak snad stihnu natrenovat na dalsi zavod, pojizdny rozmazany krabice tedko nebyly nic moc :), jinak by klouczech nemel sanci :D :bandit:

sonyk 14.9.2010 20:56

jak vam to na astonu jezdi zatim? abych vedl co mam cekat. myslim si ze realne se dostanu s doladenym setem pod 58 ale to cekam ze nebude na druhou desitku zase ani prd stacit

kremilekcz 14.9.2010 20:56

omlouvám se ale byl jsem naštvanej že jsem v poslednim kole zavodu vypadl ale za to mi muzu sam ( bouda jak vyšitá ), ve druhy tam pak byla nesmyslná boura?ka za cilovou zatá?kou, tak jsem to pak chtel dojet nebo se alespon kouktnout na klouzcecha proto že ten jen a t?ídu jinde.. jinak trest chápu a nic nenamítam je to ponau?ení .. tak v poho závod :eclipsee_steering:

00Ja 14.9.2010 21:27

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 123830)
jak vam to na astonu jezdi zatim? abych vedl co mam cekat. myslim si ze realne se dostanu s doladenym setem pod 58 ale to cekam ze nebude na druhou desitku zase ani prd stacit

Zatim cca 58:4. Ale moc to s treninkem a ladenim prehanet nebudu, bohuzel Aston nepojedu, pac se nestacim vratit ze zavodu v Brne. Omluvenku poslu oficialne. Aspon nebudu tancovat po trati :)


All times are GMT +2. The time now is 23:55.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.