Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Jaky volant? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=415)

Spangler 3.2.2006 09:56

CUs, uvazuji o koupi nejakeho volantu, tak do max. ceny 1500,- nejsem vubec nejakej narocnej hrac takze nejakej lepsi zaklad mi urcite staci, akorat se v tom nevyznam tak jestli byste mi nemohli napsat co by volant mel mit za funkce, aby to bylo v klidu....diky moc

Kid222 3.2.2006 09:59

Quote:

Originally Posted by Spangler
CUs, uvazuji o koupi nejakeho volantu, tak do max. ceny 1500,- nejsem vubec nejakej narocnej hrac takze nejakej lepsi zaklad mi urcite staci, akorat se v tom nevyznam tak jestli byste mi nemohli napsat co by volant mel mit za funkce, aby to bylo v klidu....diky moc

zkus to tady
imo jsou vsechny volanty principem stejne,lisi se jenom kvalitou konstrukce

Los_Carlos 3.2.2006 10:07

ja pouzivam Logitech WingMan Formula Force GP a sem spokojenej. mam ho asi rock. ;)

jet 3.2.2006 10:09

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33648

Ondrejko 3.2.2006 10:43

Force Feedback je zaklad dobreho volantu

Spangler 3.2.2006 10:55

Diky moc..... co mi padlo do oka je Thurstmaster FF380... sice neni na tech strankach, ale videl sem ho a myslim ze je v poho.... urcite teda chci FF, a minimalne kraje aby byli pogumovany....mimochodem, jakej mate nazor na ty humace od Geniuse, ty za tech 700-800 ??? :-D, mam moznoct odpoctu DPH takze mi cena klesa....

Spangler 3.2.2006 10:57

jo, este tahle vec, vlasni nekdo ten volat Logitech MOMO Racing??? zajimalo by me jakej je v tom rozdil, jestlis e jenom neplati za logo MOMO :-)

Spangler 3.2.2006 11:08

He he, tak este neco :-), vim co je vibration feedback(snad) ale nevim presne co je Force feedback, nemohli byste mi to napsat, at sem zas o neco chytrejsi?

Chaos 3.2.2006 11:35

vibration feedback nebrat! to ti jen zavrni volantem kdyz se neco deje, force feedback primo hejbe volantem podle toho co se deje...
dneska pokud chces novej kvalitni volant, tak rozhodne Driving Force Pro (byt je vsude psano ze je pro PS2, funguje i na PC)...
Momo ma 270° rozsah, DFP 900° s tim ze si muzes nastavit kolik chces. Momo ma plastovy "lozisko", DFP ma kovovy lozisko... Jako bonus ma DFP vic tlacitek...

Gabelhirsch 3.2.2006 11:36

vibration je jen vibrace, prost? to brní jako jedna pom?cka pro osam?lé ženy, kdežto force feedback ti klade odpor a na základ? situace sám táhne k n?jaké stran? atd. tak bych to popsal já, laik :)

jet 3.2.2006 11:36

Spangler>
1. pouzivej funkci editovani postu
2. pozivej google
3. hledej v tomhle foru, o momo se tu napsalo uz dost

lol treba deset lidi ve stejny okamzik by mohlo postovat :)

Leveler 4.2.2006 11:19

Mám Logitech Wingman formula force GP a spokojenost.Za ty prachy dobrá volba.Mám ho asi p?l roku a zatím v pohod?.


All times are GMT +2. The time now is 18:58.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.