Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pro remcaly. 3D model stavebnice (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1348)

Woyta 26.6.2007 16:25

Pro remcaly. 3D model stavebnice
 
Mala ukazka pro remcaly co porad tvrdi ze nic nedelam. :)
Na tomhle ted pracuju. Konecne to ma aspon trochu zajimavy tvar.
Az to dokoncim tak hodim dalsi rendery. Ted pracuju na funkcnim diferencialu a dalsich vecech. Aktualni pocet dilu je 126. Cca 50 jich jeste pribude.
http://ukazto.com/img_small/BUGGY2.jpg

sonyk 26.6.2007 16:30

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 66633)
Mala ukazka pro remcaly co porad tvrdi ze nic nedelam. :)
Na tomhle ted pracuju. Konecne to ma aspon trochu zajimavy tvar.
Az to dokoncim tak hodim dalsi rendery. Ted pracuju na funkcnim diferencialu a dalsich vecech. Aktualni pocet dilu je 126. Cca 50 jich jeste pribude.
http://ukazto.com/img_small/BUGGY2.jpg

co s tim jako?Co z toho bude?lego mam doma taky postavil sem uz super veci.Diferencialy mam nekde taky.ale porad nevim na cem to pracujes

NEXT 26.6.2007 17:47

jo jo, kdo si hraje nezlobi, taky mam doma jeste hromadu lega :) taky sem moc nepochopil co tim chtel basnik rici. to mas Lego Digitam Designer?

Woyta 26.6.2007 17:48

Tohle neni screen z nejakeho lego editoru. Delam to v ProEngeneeru. Modeluju to komplet od zakladu. Kazdej dil musim vytvorit a pak to poskladat.
//A rozmery lega beru pouze jako orientacni. Kosticka ma 6*6*9mm

Chaos 26.6.2007 17:51

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 66633)
Mala ukazka pro remcaly co porad tvrdi ze nic nedelam. :)
Na tomhle ted pracuju. Konecne to ma aspon trochu zajimavy tvar.
Az to dokoncim tak hodim dalsi rendery. Ted pracuju na funkcnim diferencialu a dalsich vecech. Aktualni pocet dilu je 126. Cca 50 jich jeste pribude.
http://ukazto.com/img_small/BUGGY2.jpg

pridal bych jednu derovanou tridiru svisle na konec osy od rizeni, pac takhle se ti to pri pouzivani bude "odlepovat" - ozubeny kolo na hrebenu rizeni ma tendenci se zvedat... tak tomu nejak zabranit...

Woyta 26.6.2007 18:09

Jestli myslime to samy tak neboj. Osa je na obou stranach zajistena. Pak tam je kardan a pres nej to jde na volant. Model ozubeneho kola mam uz skoro hotovej. Ale nedari se mi najit parametry hrebenu abych ho mohl vymodelovat. (rozmery, modul,...)

rostreet 26.6.2007 18:31

1 Attachment(s)
taky jsem neco udelal :D

Woyta 26.6.2007 19:32

Uz mi verite? :-)
Uz i moje sestava ma problem stihat zpracovat grafiku.
http://ukazto.com/img_small/BUGGY3.jpg

sonyk 26.6.2007 19:37

toz dobre ses borec ale co tim sledujes to je jako kdybch ja sem dal namalovanej obrazek a napsal aby ste nerikali ze nic nedelam

Woyta 26.6.2007 20:30

Spis to je pro ty co furt remcaj, ze nic nedelam a porad kritizuju. :)
Neni cas no. :(

rostreet 26.6.2007 20:53

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 66672)
Spis to je pro ty co furt remcaj, ze nic nedelam a porad kritizuju. :)
Neni cas no. :(

ale prd...nebud vztahovacnej...kazdy umi neco jineho...jen ty kritizujes temer kazdymu a vsechno... "sevce drz se sveho kopyta" ;)

NEXT 26.6.2007 21:11

a proc zrovna lego?

Commander 26.6.2007 21:52

takovydle veci sme delali s brachou kdyz mi bylo 10 z hlavy? :)

Ja delal obrovsky auto z Technicu, ktery melo nezavisly dvojty odpruzeni vsech kol, funkcni V8 motor (pohaneny elektromotorem, ale pisty litaly), jerab kde bylo asi 5 air-pistu, zasobniky vzduchu... jooo lego, uz to neni co to byvalo :(

Skoda ze v ty dobe nebyly (no dobre, my je nemeli) digitaly, to byste koukali :)

Woyta 26.6.2007 22:23

Quote:

Originally Posted by Commander (Post 66681)
takovydle veci sme delali s brachou kdyz mi bylo 10 z hlavy? :)

Ja delal obrovsky auto z Technicu, ktery melo nezavisly dvojty odpruzeni vsech kol, funkcni V8 motor (pohaneny elektromotorem, ale pisty litaly), jerab kde bylo asi 5 air-pistu, zasobniky vzduchu... jooo lego, uz to neni co to byvalo :(

Skoda ze v ty dobe nebyly (no dobre, my je nemeli) digitaly, to byste koukali :)

Co ti brani to postavit znova?
A proc lego? A proc ne? Skvela stavebnice.

NEXT 26.6.2007 22:55

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 66683)
A proc lego? A proc ne? Skvela stavebnice.

hm a proc ne Atco?

Commander 26.6.2007 23:25

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 66683)
Co ti brani to postavit znova?
A proc lego? A proc ne? Skvela stavebnice.

Prodali sme to na kila do nejakyho vykupu, ja i bracha sme holt vyrostli, a nebyl cas :(

Jinak souhlas, lego je super (hlavne teda bylo super).

sonyk 27.6.2007 11:00

jasnacka je dobry ze neco delas ale co ma lego a tvuj redner spolecneho s tim ze te lidi kritizujou ze nedelas nic podle me tim myslej v lfs a vsecko umis zkritizovat.


jinak lego od malicka mam ho doma hromadu krabic(pirati,policie, western,mesto) peclive uschovanejch az bude nejakej malej Sonyk.Je to super hracka a skoda ze mi ted neni 10.sou husty lega.naposled sem vyhral v soutezi na www.formule-1.cz tu velkou formuli ferrari z technika husta je :-)az dokoncim rekonstrukci pokoje a udelam policky zas vsecky ty lapace prachu vyndam(nakladac, jerab, formule ,vrtulnik, bugy, bagr,nejkaka bugy s pasama)

ale muj sen byly velky masinky lego.vzdycky kdyz sem byl malej sem u prodejny Špína a synové slintal nad nima.až bude malej Sonyk tak mu to koupim ale hrat si budu já

Woyta 27.6.2007 13:57

Prace pokracuji. Snad to dnes dokoncim. Zitra to mam odevzdat
http://ukazto.com/img_small/BUGGY-rid1.jpg

NEXT 27.6.2007 18:55

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 66711)
az bude nejakej malej Sonyk.

:D:D:D

Spangler 27.6.2007 19:36

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 66723)
Prace pokracuji. Snad to dnes dokoncim. Zitra to mam odevzdat

pohral bych si s tou "zemi" mas to krive...


All times are GMT +2. The time now is 06:14.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.