Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Problém se skiny v online h?e (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=3028)

majkCZplay 7.1.2015 17:39

Problém se skiny v online h?e
 
?au, mám problém se skiny, když se p?ipojím na server tak mám všechny auta bílá krom? mého a v chatu mi píše nap?: Nelze na?íst skin XRT_SKIN. Co s tím? :)

Flame 8.1.2015 00:24

Na obrazovce "Online hra" je volba Stahování skin? aut, tam musíš vybrat 512.

majkCZplay 8.1.2015 18:25

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 139754)
Na obrazovce "Online hra" je volba Stahování skin? aut, tam musíš vybrat 512.

Po?ád nic :/

Piroman 8.1.2015 19:17

Nebol si nahodou na deme kde neboli ulozene skiny.

majkCZplay 8.1.2015 19:29

Quote:

Originally Posted by Piroman (Post 139763)
Nebol si nahodou na deme kde neboli ulozene skiny.

Mám cracknutou S2 a online hraju p?es IP Patch, ale známému se ty skiny zobrazujoum a on má taky p?es patch.

Piroman 8.1.2015 19:53

Tak to neviem bol som teraz na CG a vsetko bezi ok. Okrem rady od Flame ma napada iba skok do garaze a naspat to vacsinou zabera.

majkCZplay 8.1.2015 20:00

Quote:

Originally Posted by Piroman (Post 139765)
Tak to neviem bol som teraz na CG a vsetko bezi ok. Okrem rady od Flame ma napada iba skok do garaze a naspat to vacsinou zabera.

Tak Vám všem d?kuju za rady, já se na to ješt? n?jak podívám. :) D?kuju všem :)

Fast Jarda 9.1.2015 00:00

Quote:

Originally Posted by majkCZplay (Post 139764)
Mám cracknutou S2 a online hraju p?es IP Patch, ale známému se ty skiny zobrazujoum a on má taky p?es patch.

Tímhle bych se tady zrovna nechlubil.

M?že mít skiny stažené, ob?as se stává, že se skiny nena?tou.... Možná pom?že 24 liber:p

Pablo 9.1.2015 21:32

Quote:

Originally Posted by majkCZplay (Post 139764)
Mám cracknutou S2...

Ve?ejn? to ventilovat na fan fóru a ješt? si st?žovat, že ti n?co nefunguje, považuji za celkem drzost. Cena LFS je dost nízká vzhledem k tomu, co ta hra nabízí. Pokud t? po 3/4 roce hraní po?ád baví, bylo by na ?ase koupit licenci. Na vyzkoušení a pro nemajetné je tu dob?e použitelné demo. Nezbývá jen doufat, že ti je nízkých "náct" a že z toho vyrosteš.

majkCZplay 10.1.2015 02:37

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 139770)
Ve?ejn? to ventilovat na fan fóru a ješt? si st?žovat, že ti n?co nefunguje, považuji za celkem drzost. Cena LFS je dost nízká vzhledem k tomu, co ta hra nabízí. Pokud t? po 3/4 roce hraní po?ád baví, bylo by na ?ase koupit licenci. Na vyzkoušení a pro nemajetné je tu dob?e použitelné demo. Nezbývá jen doufat, že ti je nízkých "náct" a že z toho vyrosteš.

O koupi s2 licence jsem nep?emýšlel jednou, p?es IP Patch jsem si jen cht?l zkusit jaké to je dávat si p?kný twin s kámošem, jestli to je takové jako v t?ch videích, protože s XRG mám Blackwood prodriftovaný nazpam?t a na twin není dobrý. :)

Kid222 11.1.2015 13:04

"Problém" vy?ešen, zamykám.


All times are GMT +2. The time now is 21:24.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.