Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   LFS Oval League 2009 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2438)

Merfi5 18.7.2009 18:20

LFS Oval League 2009
 

Gepas 19.7.2009 14:58

me trochu zarazi pravidlo, ze jezdec musi udelat pitstop minimalne 10s, jinak nejaky penalty atd... co treba udela povinou vymenu pneu?

Merfi5 20.7.2009 20:26

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 107325)
me trochu zarazi pravidlo, ze jezdec musi udelat pitstop minimalne 10s, jinak nejaky penalty atd... co treba udela povinou vymenu pneu?

Prozatm sem o zm?n? pravidla o zastávkách v boxech nep?emýšlel ale asi by to bylo jednodušší dát nutnost vym?ny pneu. Diky za typ :)

Pajik CZ 26.7.2009 14:27

Trošku lamácká otázka, ale pro? by se nemohlo p?edjížd?t zprava???

Fast Jarda 26.7.2009 14:32

Quote:

Originally Posted by Pajik CZ (Post 107622)
Trošku lamácká otázka, ale pro? by se nemohlo p?edjížd?t zprava???

Podle m? m?žeš, ale když máš o dost vyšší rychlost než soup?e p?ed tebou. P?i normální jízd? auta jezdí od kraje ke zdi a nejlepší zp?sob to není, ale záleží hlavn? na situaci:)

Sider 26.7.2009 21:40

Jednoduchá odpov?? a pln? s tímto pravidlem souhlasím. Je to prost? tak, oval se tímto zp?sobem jezdí. No a když p?íjde n?jaká lama a vezme t? z prava, tak je to skoro vždycky jistej crash nebo p?i nejmenším ztráta ?asu... nep?edjížd?t zprava.

Branislav 26.7.2009 22:17

predbiehat sprava by sa mohlo .kedze si v drafte a niekto ti zatvori spodok tak ho mozes predbehnut aj z prava ,problem je ten ,ze ti to ajtak vela nepomoze ,lebo ta chyti v drafte a ide sa odznova. Nahodou neni vpravidlach ako som to tak zbezne cital ,ze sa moze v urcitych pripadoch?

Merfi5 27.7.2009 06:12

V pravidlech neni napsáno že je zákaz p?edjížd?ní zprava je tam jen doporu?eno to ned?lat. Dá se tedy ?íct že to je vždy na uvážení jezdce jestly to zkusí nebo rad?ji ne. :)

Pajik CZ 27.7.2009 09:10

Quote:

Originally Posted by Merfi5 (Post 107641)
V pravidlech neni napsáno že je zákaz p?edjížd?ní zprava je tam jen doporu?eno to ned?lat. Dá se tedy ?íct že to je vždy na uvážení jezdce jestly to zkusí nebo rad?ji ne. :)


Jj, to je mi jasny, ze na vyjezdu ze zatacky to kazdej vytahne az na zed, takze misto i cas na predjeti jsou tam omezeny.... :)

Loukota 27.7.2009 16:13

Dost sleduju nascar a nevsiml jsem si, ze byl nejaky problem u predjizdeni zprava. kdyz vidim, ze me nekdo predjizdi zprava tak to nevytahnu az ke zdi to je snad zaklad zavodeni ne. Stejny princip jako zavodeni na SO, tam kdybych jel idelani stopu, abych neztratil rychlost nebo nebyla bouracka tak me nikdo nepredjede protoze budu jezdit od mantinelu k manitnelu.

PS: jo a aby to nevypadalo jako rejpani tak o ucasti silne uvazuji

Vitr 27.7.2009 16:19

Quote:

Originally Posted by Loukota (Post 107650)
Dost sleduju nascar a nevsiml jsem si, ze byl nejaky problem u predjizdeni zprava. kdyz vidim, ze me nekdo predjizdi zprava tak to nevytahnu az ke zdi to je snad zaklad zavodeni ne. Stejny princip jako zavodeni na SO, tam kdybych jel idelani stopu, abych neztratil rychlost nebo nebyla bouracka tak me nikdo nepredjede protoze budu jezdit od mantinelu k manitnelu.

PS: jo a aby to nevypadalo jako rejpani tak o ucasti silne uvazuji

Pokud dost sleduješ NASCAR tak ur?it? víš že každý jezdec má svého "spottra", který mu hlasí jestli má volno vpravo/vlevo.
Jinak p?edjížd?t zprava, pokud jsem dob?e pochopil slova organizátora, není zakázané jen se to nedoporu?uje :)

Loukota 27.7.2009 17:21

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 107651)
Pokud dost sleduješ NASCAR tak ur?it? víš že každý jezdec má svého "spottra", který mu hlasí jestli má volno vpravo/vlevo.
Jinak p?edjížd?t zprava, pokud jsem dob?e pochopil slova organizátora, není zakázané jen se to nedoporu?uje :)

jiste taky vis jaky je vyhled z Nascar vozu a jaky z LFS vozu

Sh!nE 6.8.2009 19:02

up?ímn? p?edjížd?ní z prava bych ur?it? nezakazoval, ale rázn? bych dal na jevo, že v LFS je to pom?rn? složitý manévr a ne vždy se povede.

Ale na druhou stranu už se mi Xkrát stalo, že nebyla jiná možnost hlvn? pri závod?ní s borcema z FM, FR nebo OMG (toším, že ty názvy jsou tak) na FM serveru, kde nebyl problém aby taky jeli 3-4 auta vedle sebe.

Jinak ešt? pro za?áte?níky na oválu bych doporu?il utilitku lfsspoter je to to co myslel loukota tím pánem, který ?íká jestli jsou kolem auta a ve výše zmín?né situaci se to dost hodí

Merfi5 6.8.2009 19:37

Byl proveden update obecných infomací

Kalendá? závod? bude dopln?n v pr?b?hu tohoto m?síce nejpozd?ji však 24.8.09

Pokud by n?kdo m?l zájem d?lat sportovního komisa?e m?že se mi ozvat

V p?ípad?, že objevíte n?jakou nesrovnalost , chybu nebo jinou v?c která vás zaujme , kontaktujte m? zde nebo PM

Merfi5 23.8.2009 11:35

Prob?hl update obecných informací, byl dopln?n kalendá? závod? , sportovní komisa?i a server na kterém se pojede.

P?ihlášky budou otev?eny 1.9.09 v 6:30 ráno.

MikeCZ 25.8.2009 20:54

Zm?na vzhledu webu http://oval.lfsl.cz/. Snad to alespo? vypadá lépe a solidn?ji, než p?edtím, ješt? si možná pohrajeme s textem v propozicích, pravidlech, aby to vypadalo upraven?..

MikeCZ 31.8.2009 22:05

P?ihlášky otev?eny - http://oval.lfsl.cz/viewpage.php?page_id=3

MikeCZ 2.9.2009 18:53

Zprovozn?na startovní listina.

Branislav 3.9.2009 11:35

Este mala otazka . Dufam ,ze nebude ziadne ario alebo lapper pusteny pocas zavodu na serveri. Pri kvali to nevadi tam to ulahci poniektorim prehlad. Cize budem moct s kludom spavat ,ze tam nic takehoto pocas zavodu nebude? Veci ako ved to vies vypnut umna niesu namieste ,lebo to neviem vypnut ,kedze to je serverova aplikacia ,veci uzivatelke povypinane mam ale ajtak to tam otravuje a strasi :D
dakujem

MikeCZ 3.9.2009 11:43

Žádný InSim nebude :). Já osobn? jsem m?l taky problém s Airiem, že jsem se ho snažil vypnout, ale na dalším m??eném úseku se hned zase vše objevilo, tak nevím, jestli jsem n?co d?lal špatn? nebo byl bug...

Ješt? dodatek, co se tý?e t?ch jednotlivc? a tým?. Nemluvil jsem ješt? s Merfim, ale asi budou všeobecné výsledky všech jezdc?, každý sám za sebe, tedy lidé p?ihlášeni jako jednotlivci + jezdci v týmech, akorát každý za sebe... A pak samostatné výsledky tým?. Takže jelikož se už vyskytli 3 jezdci od SDI, sta?í ?íct a ud?lám z n?koho dvou?lenný tým. Pokud nebude tým? dostatek, na výsledky tým? se v?bec „hrát" nebude a pojede tedy každý pouze sám za sebe.

Ješt? co se tý?e kvalifikace. Jelikož je tu trochu jiný systém (1 zah?ívací kolo a 2 ostrá), tak kdyby byl pouze 1 ?lov?k na trati, trvalo by to dlouho a bylo by to zbyte?n? moc zdlouhavé. Pravd?podobn? bude na trati ur?itý po?et jezdc? najednou, ale takový po?et, který lze zárove? s p?ehledem kontrolovat. Bude to probíhat tak, že jezdci budou zváni na tra? v po?adí podle seznamu lidí na serveru, který zobrazíte ma?káním písmena N. 1. jezdec vyjede z box? a o n?kolik sekund pozd?ji požádáme druhého jezdce a tak dále... Zatím to vidíme na 4 jezdce na trati zárove?, možná víc. Je pot?eba, aby mezi jednotlivými jezdci byla ur?itá slušná vzdálenost. Tohle jsme do propozic už nep?ipsali, v podstat? to nic na šancích jezdc? a fair play nem?ní...

Všechny tyhle v?ci budou v e-mailu, který vám p?ijde p?ed každým závodem, takže ?íst fórum ur?it? není nutností.


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.