Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

ThorR 29.5.2007 00:06

Paráda! Tohle bude asi zajímavá liga, jen jsem zv?davý na ú?ast tak v polovin? sezóny, ale snad to p?jde ;) Ceny jsou hodn? parádní !!! Velká motivace!

atomic_8 29.5.2007 09:08

:D No ty tam v polovici uz isto jazdit nebudes, ako ta poznam :D

legolem 29.5.2007 12:49

Jak to vypada s tema propozicema?
viz p?ihláška:
zaškrtnutím ú?astník ligy souhlasí, že si p?e?etl standardní propozice InterCars GTR series a pravidla závodu, že s nimi souhlasí v celém jejich zn?ní. Zavazuje se, že se bude chovat sportovn? a nebude úmysln? porušovat pravidla.

Gabelhirsch 29.5.2007 13:12

jak se m?žeš ptát, když jsi s nima souhlasil? :D ur?it? se na tom pracuje... žádnej strach

legolem 29.5.2007 13:36

Quote:

Originally Posted by Gabelhirsch (Post 64288)
jak se m?žeš ptát, když jsi s nima souhlasil? :D ur?it? se na tom pracuje... žádnej strach

nesouhlasil x ješt? jsem p?ihlášku neposlal ;)

Dotaz na organizátory: pojede se i na teamy?? jeslti ano, tak kolika ?lenné?
diky za odpov??

TreWoR 29.5.2007 14:08

rekl bych ze se pojede jako vzdy na 2 lidi..

Tairo 29.5.2007 14:34

Quote:

Originally Posted by TreWoR (Post 64291)
rekl bych ze se pojede jako vzdy na 2 lidi..

jj, teamy po dvou lidech, takze velke teamy tradicne podteamy.

masterful 29.5.2007 15:06

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 64293)
jj, teamy po dvou lidech, takze velke teamy tradicne podteamy.

Ok a prosím t? bude n?kde aktuální seznam p?ihlášených i se start. ?ísly ?

Megin 29.5.2007 17:15

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 64293)
jj, teamy po dvou lidech, takze velke teamy tradicne podteamy.

A co v pripade, ze teraz budem v teame sam a az do dalsieho kola (do dalsich 4 pretekov) sa prida teamovy kolega (S2 licenciu bude mat az v auguste)

Tairo 29.5.2007 17:22

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 64294)
Ok a prosím t? bude n?kde aktuální seznam p?ihlášených i se start. ?ísly ?

jj, bude a tady je seznam z predchozi hlavni ligy, na ktere maji jezdci, kteri je meli, prednostni pravo:

http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=61

Tairo 29.5.2007 17:33

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 64301)
A co v pripade, ze teraz budem v teame sam a az do dalsieho kola (do dalsich 4 pretekov) sa prida teamovy kolega (S2 licenciu bude mat az v auguste)

do dalsi ligy InterCars GTR series bude opet nove prihlaseni. Cely serial sestava ze tri samostatnych lig, jen na hlavni bodovani celeho serialu se scitaji body ze vsech 3. Dalsi liga bude obsahovat 5 zavodu.

SimiCZ 29.5.2007 17:43

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 64304)
jj, bude a tady je seznam z predchozi hlavni ligy, na ktere maji jezdci, kteri je meli, prednostni pravo:

http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=61


Chtel bych te lehce opravit. Minulou ligu jsem urcite jel pokud to bylo CAR DO a tenhle seznam co si uvedl je z té predchozi pred CAR DO.Tak si myslim ze spravne je asi tenhle :
http://www.czechlfs.net/liga/CROC/CR...ihlasenych.txt

PS: Uz to tu nekde bylo o par stranek zpet.

ThorR 29.5.2007 19:20

Quote:

Originally Posted by SimiCZ (Post 64312)
Chtel bych te lehce opravit. Minulou ligu jsem urcite jel pokud to bylo CAR DO a tenhle seznam co si uvedl je z té predchozi pred CAR DO.Tak si myslim ze spravne je asi tenhle :
http://www.czechlfs.net/liga/CROC/CR...ihlasenych.txt

PS: Uz to tu nekde bylo o par stranek zpet.

Myslím, že nemáš pravdu, to co uvedl Tairo má imho v?tší váhu než minulá liga. Takže jestli minulou ligu jel ?lov?k pod ?íslem 10, když v tu dobu bylo volné, tak mohl, ale jestli se te? p?ihlásí ?lov?k, který m?l ?íslo 10 p?edminulou ligu, tak má na n?j právo.

NEXT 29.5.2007 19:50

Quote:

Originally Posted by ThorR (Post 64322)
Myslím, že nemáš pravdu, to co uvedl Tairo má imho v?tší váhu než minulá liga. Takže jestli minulou ligu jel ?lov?k pod ?íslem 10, když v tu dobu bylo volné, tak mohl, ale jestli se te? p?ihlásí ?lov?k, který m?l ?íslo 10 p?edminulou ligu, tak má na n?j právo.

predchozi = predminula? :scratchchin:
EDIT: neznam tedka presne zneni pravidel nebo vyhlasky, ale myslim, ze plati to, kdo s cim jel posledni ligu, tzn, ze pokud clovek A ktery mel 10 predminulou a minulou nejel a jel ji nekdo jiny (B) s jeho cislem, ktere bylo volne, tak A ma smulu. Tak sem to zase pochopil ja :) Dle me plati prednostni pravo pilota z minule, ne predminule ligy

Tairo 29.5.2007 20:18

Quote:

Originally Posted by NEXT (Post 64324)
predchozi = predminula? :scratchchin:
EDIT: neznam tedka presne zneni pravidel nebo vyhlasky, ale myslim, ze plati to, kdo s cim jel posledni ligu, tzn, ze pokud clovek A ktery mel 10 predminulou a minulou nejel a jel ji nekdo jiny (B) s jeho cislem, ktere bylo volne, tak A ma smulu. Tak sem to zase pochopil ja :) Dle me plati prednostni pravo pilota z minule, ne predminule ligy

predchozi mysleno posledni velka liga :)

NEXT 29.5.2007 20:52

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 64328)
predchozi mysleno posledni velka liga :)

pokud mas na mysli 1. Chaos ;) ligu (www.czechlfs.net/liga) tak si rozumime :)

Los_Carlos 29.5.2007 21:04

prihlaska
 
Mam dotaz, pri vyplneni prihlasky, jsem vypsal co bylo povinne "(povinný prvek)", ale stale mi to pise ze, "Nejsou vypln?na všechna povinná pole" presto jsem dal odeslat, tak nevim co d?lam spatne a estli mi ta prihlaska odesla. Nic ve stylu "prihlaska byla odeslana" mi nenaskocilo :-( tak at to neposilam zbytecne dvakrat.

NEXT 29.5.2007 21:05

Quote:

Originally Posted by Los_Carlos (Post 64331)
Mam dotaz, pri vyplneni prihlasky, jsem vypsal co bylo povinne "(povinný prvek)", ale stale mi to pise ze, "Nejsou vypln?na všechna povinná pole" presto jsem dal odeslat, tak nevim co d?lam spatne a estli mi ta prihlaska odesla. Nic ve stylu "prihlaska byla odeslana" mi nenaskocilo :-( tak at to neposilam zbytecne dvakrat.

to se mi tam psalo taky, tak sem dal normalne odeslat a pak se mi tam pod obrazkem napsalo Dekujeme za registraci........

Tairo 29.5.2007 21:49

Quote:

Originally Posted by Los_Carlos (Post 64331)
Mam dotaz, pri vyplneni prihlasky, jsem vypsal co bylo povinne "(povinný prvek)", ale stale mi to pise ze, "Nejsou vypln?na všechna povinná pole" presto jsem dal odeslat, tak nevim co d?lam spatne a estli mi ta prihlaska odesla. Nic ve stylu "prihlaska byla odeslana" mi nenaskocilo :-( tak at to neposilam zbytecne dvakrat.

povinna pole jsou popsana, ze jsou povinna a jsou to - cislo vozu, lfsnick, jmeno a email. Jinak se ti neukaze pole, kde je vypsano, co jsi zadal, zmeni se odeslat na opravit a dole je moznost odeslat prihlasku

Los_Carlos 29.5.2007 21:54

aha, D´
 
Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 64335)
povinna pole jsou popsana, ze jsou povinna a jsou to - cislo vozu, lfsnick, jmeno a email. Jinak se ti neukaze pole, kde je vypsano, co jsi zadal, zmeni se odeslat na opravit a dole je moznost odeslat prihlasku

jj dal sem odeslat, ale asi sem prehlidnul to "Dekujeme za registraci........" tak uvidim az zverejnite seznam prihlasenych, teda pokud nejaky bude ;-)


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.