Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   FIA GT Brno 2008 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2079)

Megin 19.8.2008 13:48

FIA GT Brno 2008
 
FIA GT Brno - 12.-14.9. 2008

Program + dalsie info

Ja s Bigmmanom mame v plane tieto preteky uz dlhsie. Chysta sa niekto tiez do Brna na GTcka?

Itar 19.8.2008 14:25

Já... jako každý rok.

Megin 19.8.2008 15:03

My by sme radi isli na oba dni (SO+NE), pozna dakto dajake lacne ubytko?

Miondir 19.8.2008 16:36

lacne ubytko na kolejich, ale nevim jestli bude misto, je to asi jen tyden do zacatku skoly, ale urcite to pujde obvolat a zjistit. jinak zadarmo ubytko jako vzdy mohu poskytnout u me.
je to celkem dobrej termin, takze pokud se tam bude chystat vic lidi, muze se to tradicne spojit do nejaky sleziny..

Kada 22.8.2008 14:54

Od 15.9. Strojirenskej veletrh, koleje afaik beznadejne plny. Pro slezinu samoze jsem :D.

karlik 4.9.2008 15:24

ja idem s kamošom v nede?u, tj.14.9.

spoznáte ma pod?a fotky, ale ostrihaný a oholený na cca 4mm.
+ poznávací znak - official tri?ko lfs

Agarash 4.9.2008 22:02

Ja bych to videl asi jen na tu nedeli.

Megin 4.9.2008 22:20

Ako som pisal ja s Bigmanom tam budeme urcite sobotu aj nedelu. Listky mame objednane (aj zakupene) uz tyzden, snad za dalsi tyzden dorazia postou. (cez online obchod na webe antodromu)

JENDAN 5.9.2008 07:24

kdyz by nekdo jel z prahy tak se urcite pridam. Pripadne muzeme nejakou "cr?" vytvorit.

Itar 14.9.2008 18:09

Tak nakonec jsme se srazili jenom s Agarashem, nicmén? ur?it? to stálo za to. FIA GT napínavé do posledního kola :)

karlik 14.9.2008 18:48

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 91654)
Tak nakonec jsme se srazili jenom s Agarashem, nicmén? ur?it? to stálo za to. FIA GT napínavé do posledního kola :)

ja som tam bol tiež ale akosi som plánoval tri?ko a kra?ase a musel sem to zrušit, ur?ite tí ?o tam boli vedia o ?om to?ím, ale ako závody nádhera...ešte teraz su ohu?aný

Agarash 14.9.2008 20:42

Selhala nam organizace, nepotkal jsem ani karlika ani megina s bigmanem, ikdyz jsem porad hledal zname tvare.

fota:
http://forum.czechlfs.net/showpost.p...&postcount=897

karlik 14.9.2008 21:01

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 91670)
Selhala nam organizace, nepotkal jsem ani karlika ani megina s bigmanem, ikdyz jsem porad hledal zname tvare.

fota:
http://forum.czechlfs.net/showpost.p...&postcount=897

fotky pekne, ja som poridil video cca 30minut, ale nie profi iba do osobneho archivu, bolo tam zopar dobrych veci na pozrenie, napr jazdenie bez dveri, jazdenie bez predneho blatnika, alebo ako tratovi panacek odkopava kus pneumatiky a ono sa mu to moc nepodarilo tak este raz, dobra groteska...
no a poznam jednu vec u ktorej by nebolo potreba ani organizaciu a to je 301 ale bohuzial...
a pokial si stretol tohto cloveka, tak to som bol ja... trochu zmena vizaze oproti fotke na fore

Agarash 14.9.2008 21:14

Quote:

Originally Posted by karlik (Post 91674)
... trochu zmena vizaze oproti fotke na fore

Sak ja bych te poznal, videl jsme te uz loni.

Megin 15.9.2008 10:00

2 Attachment(s)
Ja som mal stastie ze som tam stretol Bigmana. :D Aha ved on bol so mnou cely cas :D . Ale vazne.

Vseobecne sme moc ludi v trickach nevideli a to sme s Bigmanom pozerali zname tvare. Hlavne v nedelu bolo uz fakt zima a vietor bol dost neprijemny. Kazdopadne cely vikend bol super. Aj nase ubytko (Bigman vie o com tocim) Nakoniec sa nam podarilo sa zastavit aj na motokarach v M-Palaci.

A tu nas mate:

karlik 15.9.2008 12:17

pridávam moje neprofesionálne video: http://www.youtube.com/watch?v=l_eLVCO8CII

Megin 15.9.2008 17:27

Quote:

Originally Posted by karlik (Post 91705)
pridávam moje neprofesionálne video: http://www.youtube.com/watch?v=l_eLVCO8CII

Nie je to vobec spatne ;)
Mam dojem ze v nedelu sme prvy zavod GT4 sledovali z rovnakej tribuny 'C'. Neviem kde si bol ty, ale ja som bol tiez prve cca 4 kola blizsie a fotil som auta v pasazach na stadione. Nase fotky sa mi snad podari uploadnut zajtra.

karlik 15.9.2008 17:41

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 91732)
Nie je to vobec spatne ;)
Mam dojem ze v nedelu sme prvy zavod GT4 sledovali z rovnakej tribuny 'C'. Neviem kde si bol ty, ale ja som bol tiez prve cca 4 kola blizsie a fotil som auta v pasazach na stadione. Nase fotky sa mi snad podari uploadnut zajtra.

jak sem pisal cez icq agarashovi, nabuduce sa musime presne dohodnut kde sa stretneme, nech sa potom nehladame iba z fotiek.
ja som behal na C stadion a na zaciatok a koniec cielovky, skorej na konci cielovky. no mozno sme sa niekde stretli ale nespoznali.

EDIT: jak tak pozeram tak sme tam boli asi iba styria z LFS komunity - podla postov

Bigman 15.9.2008 18:10

Treba to nabuduce lepsie zorganizovat a hlavne "vybavit" lepsie pocasie :)
Inak mne sa najviac pacili preteky GT4, GT3 mali vzdy vesele starty...
GT trieda nemozem si pomoct ale okrem toho ze je to hrozny hukot a tesne pri trati je clovek uplne ohucany az nim trasie a samozrejme tych 600 koni je aj vidiet na rychlosti, tak divacky mi pride tak trochu neatraktivna. Pocas 2 hodinoveho preteku sa cele pole moc premiesa po zastavkach v boxoch a ked sa este tam mocu aj GT2 mi to pride zaujimave len po starte a tesne pred cielom.
Inak 2 dnovy vylet do Brna bol fajn zazitkov kopa zavodnych aj nezavodnych ;)

Agarash 15.9.2008 22:40

FIA GT byl nervak az do posledniho kola! 4 minuty pred koncem sel leader do boxu a nasledne se pres nej dostal aston martin a v poslednim kole corveta bez blatniku.


All times are GMT +2. The time now is 03:15.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.