Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   LFS mi zachránilo plechy =] (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1197)

PeTo 23.3.2007 18:53

LFS mi zachránilo plechy =] (+part 2, pokra?ujeme)
 
Tak ?o sa mi dnes stalo. Prší a ja na poži?anom Favorite veziem mamu do obchodu, prehliadol som zákrutu tak som to zvrtol, no v tom ako naschvál WV Passat :D ja brzda, blokli kola a šuuuuuch rovno na neho. Asi viete ako by to skon?ilo KEBY že nehrám lfs a rýchlo som reagoval, pustil brzdu a kolesa dostali opä? adheziu a už som len rezal zárkutu. No tej babe v Passate v tedy nebolo všetko jedno, no ved ani mne :o
Tak takto mi LFS pomohlo odvrátit nehodu :banana:

Spangler 23.3.2007 20:39

Quote:

Originally Posted by PeTo (Post 60447)
Tak ?o sa mi dnes stalo. Prší a ja na poži?anom Favorite veziem mamu do obchodu, prehliadol som zákrutu tak som to zvrtol, no v tom ako naschvál WV Passat :D ja brzda, blokli kola a šuuuuuch rovno na neho. Asi viete ako by to skon?ilo KEBY že nehrám lfs a rýchlo som reagoval, pustil brzdu a kolesa dostali opä? adheziu a už som len rezal zárkutu. No tej babe v Passate v tedy nebolo všetko jedno, no ved ani mne :o
Tak takto mi LFS pomohlo odvrátit nehodu :banana:

a co mama ? :)

Atti Honyi 23.3.2007 23:17

akože ?o, tam na mieste dostal jednu tatru a doma komplet bitku :D:D:D:D

jet 23.3.2007 23:51

tys prehlidl zatacku?

PeTo 24.3.2007 08:48

Quote:

Originally Posted by jet (Post 60458)
tys prehlidl zatacku?

To bolo tak že tu budeme zatá?a?, tu, tu. Oki, zato?il som a v tedy tam nabehol Passat tak som ho nechcel nabra?, keby tam nebol tak to istí protismer, cesta široká :)

Agarash 24.3.2007 09:35

Mas kocici reflexy - respect!!!

PeTo 24.3.2007 10:31

http://www.lfsforum.net/images/smilies/cat3.gif No to neviem :o ale ked hovoríš ;) Vodi?ák mám len 2 roky a nehoda len jedna aj to že ja som to ubrzdil a ten zamnou už ne, ale škoda len za 10, len pukol nárazník a ja som bol v škoku :D Potom som mal celu cestu domov ABS aj ked to auto nemalo vo výbave.

Woyta 5.4.2007 14:21

Taky jsem se s predohrabem na mokru sklouznul. Gumy se meli druhy den menit za nove. LFS me naucilo nezkouset to vybrat plynem a ani moc neubirat. Stacilo mirne ubrat a kola se opet pricucli k asfaltu.
Myslim ,ze takovejch je nas tu vic.

PeTo 5.4.2007 16:06

:eclipsee_steering::thumb:

caNtwO 7.7.2007 00:51

Quote:

Originally Posted by PeTo (Post 60447)
Tak ?o sa mi dnes stalo. Prší a ja na poži?anom Favorite veziem mamu do obchodu, prehliadol som zákrutu tak som to zvrtol, no v tom ako naschvál WV Passat :D ja brzda, blokli kola a šuuuuuch rovno na neho. Asi viete ako by to skon?ilo KEBY že nehrám lfs a rýchlo som reagoval, pustil brzdu a kolesa dostali opä? adheziu a už som len rezal zárkutu. No tej babe v Passate v tedy nebolo všetko jedno, no ved ani mne :o
Tak takto mi LFS pomohlo odvrátit nehodu :banana:


No to je husty a mysliš že to je fakt diky LFS??? t?eba jo nemužu soudit ja nemam jeste ani papiry ale obdiv si ur?it? zasloužíš....

PeTo 18.10.2007 19:42

Takže mám príhodu ?íslo 2, neviem ?i mám fakt tak vytrénované reflexy z lfs a robím tieto manévry podvedome alebo ?o :D to je jedno, proste zase som odvrátil nehodu. V?era...

Idem si v svojom lavom pruhu, v pravom pruhu vedla m?a Honda HRV (ja Honda Civic o 500kg lahši). Pravy pruh bol odbo?ovací doprava, ten v HRV si to všimol neskoro a tak chcel prejs? do môjho ?o išiel rovno, lenže ja som bol tesne v závese asi v štvr?ke jeho auta, hodil blinker a v tom zárove? odbo?il, neže by sa najprv pozrel že má vedla seba Civica, tak som to ani neviem ako podvedome alebo ako strhol dolava, vyhol som sa nehode, polka auta v protismere a auto rovno nam?a, šup ?alší menej radikálnejší trh doprava a všetko OK, naštastie, už by som mal na?atý bok a možno aj predok keby nás vyhodilo do protismeru :(

Sa vždy pozerajte než sa zara?ujete, ja vyhodím blinker a potom sa pozrem ?i môžem a sa zaradím.

Ondrejko 18.10.2007 19:50

Quote:

Originally Posted by PeTo (Post 72297)
ja vyhodím blinker a potom sa pozrem ?i môžem a sa zaradím.

ja by som sa najprv pozrel a az potom hadzal blinker :)

Miondir 18.10.2007 19:57

vzhledem k tomu ze za posledni mesic a neco najezdim mezi 400-900km denne, takovych prihod bych tu musel psat kazdy tyden deset..

Woyta 18.10.2007 22:10

Vcera jsem jel kamaradem v jeho maskovene Felicii (Favorit, motor Felicia, podvozek kola, ...) A v jedne uzke zatacce (2 auta max) jsme potkali blbce ve Fabii ktery predjizdel jine auto mezi zatackama na kratke rovince. Takze okamzite ke kraji. Tam listi a zadni kola uklouzla. Rychle kontra a uz jsme jeli s Favem bokem, prdeli tesne kolem skaly. Nastesti se ten s Fabii se stacil tesne pred nama vratit do pruhu takze to dobre dopadlo.
Je fakt, ze mu to Favo sedi velice pekne.

Woodbine 19.10.2007 20:37

2PeTo: Z toho plyne jednoduchý ponau?ení, nejezdit ostatním aut?m v mrtvým úhlu jejich zrcátek. ;)

Pro tyhle p?ípady už jsem se nau?il jezdit s levým palcem vždy p?ipraveným na klaksonu (pravá strana n?jak nefunguje nebo co) a p?i sebemenším náznaku divnýho chování auta ve vedlejším pruhu ten palec použiju. :)

sonyk 19.10.2007 23:37

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 72320)
2PeTo: Z toho plyne jednoduchý ponau?ení, nejezdit ostatním aut?m v mrtvým úhlu jejich zrcátek. ;)

Pro tyhle p?ípady už jsem se nau?il jezdit s levým palcem vždy p?ipraveným na klaksonu (pravá strana n?jak nefunguje nebo co) a p?i sebemenším náznaku divnýho chování auta ve vedlejším pruhu ten palec použiju. :)

tak tak, u moto taky a u moto jeste dalkový sv?tla aby vo m? v?d?l.

00Ja 20.10.2007 00:00

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 72324)
tak tak, u moto taky a u moto jeste dalkový sv?tla aby vo m? v?d?l.

Sory, ale pokud patris do kategorie motorkaru, kteri jezdej permanentne s dalkovejma, tak ses vul :)
Zadnej flame, prosim.

legolem 20.10.2007 07:31

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 72326)
Sory, ale pokud patris do kategorie motorkaru, kteri jezdej permanentne s dalkovejma, tak ses vul :)
Zadnej flame, prosim.

jj to se nedela, to by bylo svetla, kdyby vsichni svitili dalkovejma, ojoj.

Woyta 20.10.2007 12:25

Pres den s dalkovejma nemam problem ale udelat to v noci tak ho muzu sejmout a nakonec si za to bude moct sam protoze me oslnil dalkovejma.

legolem 20.10.2007 13:25

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 72340)
Pres den s dalkovejma nemam problem ale udelat to v noci tak ho muzu sejmout a nakonec si za to bude moct sam protoze me oslnil dalkovejma.

no musim uznat, ze pro me nejsou dalkovy prijatelny, ani ve dne :arge:


All times are GMT +2. The time now is 10:08.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.