Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Za kolik se jezdí BlackWood? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=327)

KajaS 3.12.2005 16:48

Zajímalo by m?, jaké ?asy se jezdí p?i závodech.
T?eba za kolik jezdci zvládají tra? Blackwood, p?ípadn? Westhill s autem http://www.liveforspeed.cz/galerie/s269.jpg pokud se jezdí.

Díky p?edem :hyper:

Krpas 3.12.2005 16:59

vse najdes na lfsworld :D

Tairo 3.12.2005 18:03

Quote:

Originally Posted by Krpas
vse najdes na lfsworld :D

ja to spis pochopil tak, ze se nepta na hotlapy, nebo pb, ale kolik se jezdi casy kdyz se na trati mota stado dalsich aut a tak. Ovsem to mi prijde nejsnazsi stahnout si proste nejake replaye a podivat se.

Kajas > pojmenovavej nazvy threadu podle toho, o co v nem jde, v tomhle aby se prase vyznalo ...

Gabelhirsch 3.12.2005 18:19

tairo :okay:

CHRO?

:king:

Leveler 3.12.2005 19:07

Dnes na Blackwood jeden týpek zajel 1:23:93 a to sem ?um?l pa? já se pod 1:27 nedostanu:((No sem nová?ek a vlastním pouze demo:)

Itar 4.12.2005 13:40

Jakej m?l ten týpek nick?

Leveler 5.12.2005 14:43

?é?e už neim ale vím že m?l za nickem HUN. a na aut? m?l M POWER a setup m? necht?l poslat pa? prej ho teprv testuje.Ten nick m?l proloženou zelenou barvou ale fakt neim jak se p?esn? jmenoval.

sonyk 5.12.2005 14:57

Quote:

Originally Posted by Leveler
Dnes na Blackwood jeden týpek zajel 1:23:93 a to sem ?um?l pa? já se pod 1:27 nedostanu:((No sem nová?ek a vlastním pouze demo:)

v demu je fxo jo?neni tam gti turbo a to auto bez turba ja uz nevim jejich zkratky

Tairo 5.12.2005 15:31

Quote:

Originally Posted by Leveler
?é?e už neim ale vím že m?l za nickem HUN. a na aut? m?l M POWER a setup m? necht?l poslat pa? prej ho teprv testuje.Ten nick m?l proloženou zelenou barvou ale fakt neim jak se p?esn? jmenoval.

s tim posilanim setupu se nekterym lidem ani nedivim, jestli jezdi porad na publicu, ze se jim nechce posilat. Me samotnymu se stalo, ze se mi povedlo na publicu vyhrat, tradicne se objevilo nekolik zadosti o setup (zajimave je, ze kdyby se nekteri jezdci venovali tolik treningu, jako somrovani a sbirani setupu, tak uz delaji jeden wr za druhym), poslal jsem setup a po dalsi jizde jsem dostal dost nevybirave a sproste vynadano, ze jsem pry poslal nejaky jiny setup, ze to nejde ridit, atd.

sonyk 5.12.2005 15:43

Quote:

Originally Posted by Tairo
Quote:

Originally Posted by Leveler
?é?e už neim ale vím že m?l za nickem HUN. a na aut? m?l M POWER a setup m? necht?l poslat pa? prej ho teprv testuje.Ten nick m?l proloženou zelenou barvou ale fakt neim jak se p?esn? jmenoval.

s tim posilanim setupu se nekterym lidem ani nedivim, jestli jezdi porad na publicu, ze se jim nechce posilat. Me samotnymu se stalo, ze se mi povedlo na publicu vyhrat, tradicne se objevilo nekolik zadosti o setup (zajimave je, ze kdyby se nekteri jezdci venovali tolik treningu, jako somrovani a sbirani setupu, tak uz delaji jeden wr za druhym), poslal jsem setup a po dalsi jizde jsem dostal dost nevybirave a sproste vynadano, ze jsem pry poslal nejaky jiny setup, ze to nejde ridit, atd.

jj to taky znam!oni proste nepochopi ze kazdemu vyhovuje jinej styl

Tairo 5.12.2005 16:41

Quote:

Originally Posted by sonyk
Quote:

Originally Posted by Tairo
Quote:

Originally Posted by Leveler
?é?e už neim ale vím že m?l za nickem HUN. a na aut? m?l M POWER a setup m? necht?l poslat pa? prej ho teprv testuje.Ten nick m?l proloženou zelenou barvou ale fakt neim jak se p?esn? jmenoval.

s tim posilanim setupu se nekterym lidem ani nedivim, jestli jezdi porad na publicu, ze se jim nechce posilat. Me samotnymu se stalo, ze se mi povedlo na publicu vyhrat, tradicne se objevilo nekolik zadosti o setup (zajimave je, ze kdyby se nekteri jezdci venovali tolik treningu, jako somrovani a sbirani setupu, tak uz delaji jeden wr za druhym), poslal jsem setup a po dalsi jizde jsem dostal dost nevybirave a sproste vynadano, ze jsem pry poslal nejaky jiny setup, ze to nejde ridit, atd.

jj to taky znam!oni proste nepochopi ze kazdemu vyhovuje jinej styl

presne, kazdej ridi jinak a podle toho si nastavuje auto. Navic kdyby to byl nekde stazenej setup, tak to cloveka tolik nemrzi, ale kdyz clovek nekdy i nekolik tydnu doladuje setup od nuly a kdyz se o tu vzacnost a vypiplanyho mazlika podeli a nekdo mu to sepsuje, ze se s tim neda ject a ze sam jezdim urcite s necim jinym... :(


Leveler 5.12.2005 17:58

No tak jasný.V?tšinou kdo chce setup je nákej nová?ek a chce se na to podívat jak to má druhej nastavený:)já osobn? sem si to taky št?loval podle sebe a ješt? to má hodn? k dokonalosti:)

sonyk 5.12.2005 18:04

jasne ja taky chtel sety ale nenadaval sem!nastve kdyz ho dlouho delas pak ho nekdo zkritizuje

jet 5.12.2005 18:46

Quote:

Originally Posted by Tairo
Quote:

Originally Posted by Leveler
?é?e už neim ale vím že m?l za nickem HUN. a na aut? m?l M POWER a setup m? necht?l poslat pa? prej ho teprv testuje.Ten nick m?l proloženou zelenou barvou ale fakt neim jak se p?esn? jmenoval.

s tim posilanim setupu se nekterym lidem ani nedivim, jestli jezdi porad na publicu, ze se jim nechce posilat. Me samotnymu se stalo, ze se mi povedlo na publicu vyhrat, tradicne se objevilo nekolik zadosti o setup (zajimave je, ze kdyby se nekteri jezdci venovali tolik treningu, jako somrovani a sbirani setupu, tak uz delaji jeden wr za druhym), poslal jsem setup a po dalsi jizde jsem dostal dost nevybirave a sproste vynadano, ze jsem pry poslal nejaky jiny setup, ze to nejde ridit, atd.

to mi rikaj porad :) zvlast kdyz jim poslu nektery ze svych fzr setupu s locked diffem :D

Tairo 5.12.2005 19:27

Quote:

Originally Posted by Leveler
No tak jasný.V?tšinou kdo chce setup je nákej nová?ek a chce se na to podívat jak to má druhej nastavený:)já osobn? sem si to taky št?loval podle sebe a ješt? to má hodn? k dokonalosti:)

me spis prijde, ze si mysli, ze kdyz nekdo vyhraje, tak to neni tim, ze by byl lepsi na rizeni, nez oni, ale ze ma lepsi setup. Navic mi prijde, ze to jsou presne mladasove, co potrebujou vsechno hned a ted, vsechno je jen stazeny z netu a vlastne nici a nikdo to nevytvoril, ono se to na netu vylihlo samo. Takze jakypa city s nejakejma setupama, proste "naval kamo, nebo ses sobecka *****".

sonyk 5.12.2005 19:33

souhlas!

Leveler 5.12.2005 21:17

No jasn?. Kdo ješt? nadává tak toho nakopat:))Taky se jeden týpek ozval když sem mu poslal drift setup jak stím m?žu jezdit a p?itom já sním d?lám super kreace:)))

KajaS 7.12.2005 08:40

P?esn? tak, vyžádat si od n?koho setup a pak mu ješt? nadávat je hooodn? neslušný..

KajaS 7.12.2005 08:51

S FXO jsem na BlackWood zajel 1:27:94 se základním nastavením setupu.. Koukam, že zm?nit ho je docela pot?eba.. Tak za?nu kutit, byla by n?jaká rada pro za?átek?

Agarash 7.12.2005 08:57

1. Zamkni diferencial
2. Nastav prevody
3. Uprav brzdy tak aby se ti moc neblokovali
4. Nauc se stopu, abys vedel co vlastne potrebujes nastavit
5. Nastav uklony podle toho jakou vidis zatez na pneu v zatackacha a podle toho jak se ti hrejou
6. Posteluj parallel steer a toe in tak aby ti to v zatackach dobre drzelo a zatacelo co nejlip
7. vyser se na to a stahni setup z inferna

Tak takhle postupuju ja


All times are GMT +2. The time now is 09:33.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.