Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   RBR turnaje (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=728)

Loukota 30.8.2006 16:14

tak skupina N uz mi funguje, jen nemam rad asfalt :(

egt a kxr rally se mi vubec nelibila :( a kdyz jsem se podival na donovy RZ tak jsem zjistil ze se zase zacina na afaltu :))) . chci taky nekdy snih pls.
vecer to donovo rally odjedu, doufam , ze na sotoline stahnu ztratu z asfaltu. muj cil v turnaji je skoncit pred Jahodou a Peprem.

Woodbine 30.8.2006 17:35

Quote:

Originally Posted by Loukota
...muj cil v ukol do turnaji je skoncit pred Jahodou a Peprem.

Zapome?... :cool: :D

Itar 30.8.2006 19:03

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Zapome?... :cool: :D

Když se budete snažit...Kada bude mít možná taky konkurenci :)

Pablo 30.8.2006 22:41

Tak mi to padlo po 3. RZ a když jsem se kouknul na web, napsalo to

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/www/onlinegames.cz/rbr/include/db/mysql4.php on line 50
Could not connect to the database

takže jsem se trefil zrovna blb?...

Ale problém, nahrál jsem si toho mišáka Nko a hrozn? potichu zní motor dokud neza?adím 5tku, je jedno jaký otá?ky, nedá se jet podle zvuku, akorát když dám 5 najednou je zvuk mnohem hlasit?jší. Když jedu se Subarem WRC, zvuk je normální.

Woodbine 30.8.2006 22:48

1 Attachment(s)
2Pablo: Ty jejich stránky mi hodily stejnou chybu, takže porucha není na tvým p?ijíma?i... ;) Jinak zvuk mi jde normáln?, tak nevim.

A kone?n? jsem rozchodil Fabii WRC 05, se kterou si te? na vás p?kn? posvítím... :)

DoN 30.8.2006 23:11

Quote:

Originally Posted by Pablo
Ale problém, nahrál jsem si toho mišáka Nko a hrozn? potichu zní motor dokud neza?adím 5tku, je jedno jaký otá?ky, nedá se jet podle zvuku, akorát když dám 5 najednou je zvuk mnohem hlasit?jší. Když jedu se Subarem WRC, zvuk je normální.

Dela mi to to same, ale neprijde mi to tak hrozne, jak rikas...urcite ten zvuk nemam nejak extra potichy, spis jinak zni - prijde mi, jakoby turbo zaclo tahnout az od petky (alespon podle zvuku - podle ukazatele tahne od zacatku)

Pablo 30.8.2006 23:21

Quote:

Originally Posted by DoN
Dela mi to to same, ale neprijde mi to tak hrozne, jak rikas...urcite ten zvuk nemam nejak extra potichy, spis jinak zni - prijde mi, jakoby turbo zaclo tahnout az od petky (alespon podle zvuku - podle ukazatele tahne od zacatku)

No extra to není, zkrátka je to jakoby zvuk p?i 1-4 byl dejme tomu na 50ti procentech - jenže já jedu na sluchátka abych nerušil okolí a ob?as pot?ebuju slyšet co mi ?íkaj/taky nechci ohluchnout, takže když mám zvuk normáln? tak zkrátka ta 1-4ka je relativn? dost tichá, jiný auta to ned?laj. Cht?l jsem si stáhnout RBR_Audio_v2.3.zip jestli nepom?že ale maj v tom zipu bug, nejde rozbalit.
BTW: co udávaj ty 2 plochý ?áry v hudu? - svít?j mi skoro po?ád..

DoN 30.8.2006 23:26

plochymi carami myslis jako vodorovne? to je imho kdy mas zaradit rychlost (kdyz se rozsviti)

Pablo 30.8.2006 23:57

Quote:

Originally Posted by DoN
plochymi carami myslis jako vodorovne? to je imho kdy mas zaradit rychlost (kdyz se rozsviti)

jj, vodorovný, nevím co jsem to napsal za nesmyslný výraz :rolleyes:
u toho Nka to jde, ale WRC maj v tom p?ípad? v defaultu dost blb? p?evodovku, dám 2, ujedu 20m a už to chce 3 a na 6 jedu v ?ervenym furt - takže by to cht?lo trochu ty p?evody roztáhnout, teda jestli to opravdu je bod p?e?azení, je to t?eba na 5k a v LFS v t?ch otá?kách auta žadoní o pod?azení :)

DoN 31.8.2006 10:02

ja bych rekl, ze je to spravne. WRC ani eNka se moc netoci do otacek, radi kolem tech 6k. Akorat to MG (ci pripadne jine S1600 co si stahnes) se musi tocit co nejvic to jde (takze v "ukazateli" naplno, i kdyz sviti cervene carky), jinak to auto vubec nejede

Tommy V. 31.8.2006 23:31

jsem si dovolil zkusit vytvorit vlastni tour:)
sk.N, sotolina, start o pulnoci
>>>LFSrely<<<

Itar 1.9.2006 09:16

Je tam n?jaká moucha...p?i nahrávání první RZ mi hra spadne do widlí...jinde to ned?lá

Tommy V. 1.9.2006 09:24

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Itar
Je tam n?jaká moucha...p?i nahrávání první RZ mi hra spadne do widlí...jinde to ned?lá

me taky:(
nema nekdo tuseni, cim to muze byt? ja to delam poprve...

Woodbine 1.9.2006 09:56

Všechno je jednou poprvý... :D Nem?že to být tím, že máš v turnaji povolenej snow mod? Nic jinýho m? totiž nenapadá.

Tommy V. 1.9.2006 10:09

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Všechno je jednou poprvý... :D Nem?že to být tím, že máš v turnaji povolenej snow mod? Nic jinýho m? totiž nenapadá.

jsem se to pokousel z tabulky smazat, ale neslo:(

Itar 1.9.2006 10:54

Quote:

Originally Posted by Tommy V.
jsem se to pokousel z tabulky smazat, ale neslo:(

Protože nem?žeš editovat zapo?atý šampionát. Budeš muset založit nový

Tommy V. 1.9.2006 15:00

Quote:

Originally Posted by Itar
...Budeš muset založit nový

pokus cislo 2
pridal jsem navic suprsestnactky

edit: malem bych zapomel, heslo je jako vzdy lfs

Kada 3.9.2006 01:28

Tak sem dal lfs international, pokakal sem hlavne asfalt. Ale i bez chyb by to na DoNa nebylo...

Itar 3.9.2006 19:39

Quote:

Originally Posted by Kada
Tak sem dal lfs international, pokakal sem hlavne asfalt. Ale i bez chyb by to na DoNa nebylo...

Odje? tommyho šampionát...ten se mi kone?n? povedl :)

Kada 4.9.2006 00:49

Quote:

Originally Posted by Itar
Odje? tommyho šampionát...ten se mi kone?n? povedl :)

N-ko mi myslim zadny nejede... (mozna oktavka a xsara kit by mohly, jak se tak koukam, jestli budu mit chut se s tim s....t, tak to zkusim).


All times are GMT +2. The time now is 17:27.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.