Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   DFP - pádlo špatn? ?adí (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2864)

00Inferno00 24.7.2011 20:37

DFP - pádlo špatn? ?adí
 
Zdarec, mam u DFP problém s pravým pádlem. Když p?e?adím, zmá?knu jednou lehce pádlo, ale kvalty posko?í t?eba o t?i (4, 5,...). Setkal se s tím n?kdo? Nápad jak to opravit?

Kada 24.7.2011 21:25

Podle myho se s tebou louci mikrospinac, kterej je pod padlem. Reseni je rozdelat volant a nahradit ten mikrospinac novym.
Rozdelat venec volantu u DFP je prace napikacu, dokonce ani 00Ja ve svym ultimatnim Logitech Driving Force Pro guide to nema. Tipuju, ze musis oddelat tu nalepku GT (fen pomuze) a sroubky, co jsou zezadu vence. Nekde jsem to videl nafoceny, ale nemuzu to ted najit. Preju stesti.

00Ja 24.7.2011 22:23

Hehe, jsem na ty stranky uz malem sam zapomnel :)
Pokud budu mit zitra chvilku, mkrnu jak se to rozebira a aspon po 6ti!!! letech updatuju ty stranky novejma fotkama.
Bude to ten mikrospinac, urcite to pujde vymenit.

mufisto 24.7.2011 22:35

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 130463)
Hehe, jsem na ty stranky uz malem sam zapomnel :)
Pokud budu mit zitra chvilku, mkrnu jak se to rozebira a aspon po 6ti!!! letech updatuju ty stranky novejma fotkama.
Bude to ten mikrospinac, urcite to pujde vymenit.

ne ze si poseres schvalne volant aby si mel vymluvu :))

Blood 25.7.2011 00:43

kua, tohle na m? asi taky za?iná vykukovat, i když ne u DFP :). ob?as se mi stane že to nep?e?adi vubec, a pak zase t?eba o vic, ale za?alo mi to d?lat u obou padel sou?asn? :confused:

edit: heh, tak ten muj zmetek zevnit? vypadá skoro stejn?, teda aspon co si pamatuju :D jen rozsah je 270° a má o pedál vic :)

Miondir 25.7.2011 16:20

nebyla kdysi v lfs moznost nejakyho nastaveni pro rychlost stiskani tlacitka pro razeni prave kvuli zakmitavani spinacu u starsich volantu? ted jsem letmo koukl a nevidel to..

Blood 25.7.2011 17:54

mysliš tohle?
http://forum.czechlfs.net/[url=h...hack.us/photo/http://imageshack.us/photo/my-images...tiskutlac.png/
http://imageshack.us/photo/my-images...tiskutlac.png/

P@cho 25.7.2011 18:07

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 130482)
nebyla kdysi v lfs moznost nejakyho nastaveni pro rychlost stiskani tlacitka pro razeni prave kvuli zakmitavani spinacu u starsich volantu? ted jsem letmo koukl a nevidel to..

Skušal som, ni? nepomohlo. :( Mne to robí už skoro rok a neviem sa dokopat kuknu? mu na "zub", budem ale musie? je to ?oraz horšie.

Miondir 25.7.2011 18:23

no to jsem nasel, ale to neni ono bych rek. tohle nastavi rychlost zmeny hodnoty z nula na full a opacne kdyz mas treba plyn na klavesnici, takze pri vyssim cisle to treba trva vterinu a je to plynulejsi a da se snaz oscilovat mackanim kolem nejake hodnoty
jsem to asi spatne popsal. tamto vylozene urcovalo, jaky je minimalni cas pri mackani tlacitka pro razeni, tzn ze kdyz si dal treba 0.1 sec, tak i kdyz tlacitko zakmitalo za tu dobu desetkrat nebo kdybys to stihl petkrat zmacknout, tak to dalsi zmacknuti bralo az po te 0.1 sec

K0Z3L_43V3R 26.7.2011 11:48

1 Attachment(s)
moje DFGT po roku a pol robí to isté, pomohlo nastavi? minimálnu dobu medzi radením na 200ms

00Inferno00 26.7.2011 13:17

V rFactoru nic takovyho neni:banghead:

Tommy V. 26.7.2011 13:37

o duvod vic, proc ho odinstalovat ;)

Miondir 26.7.2011 14:50

Quote:

Originally Posted by johny (Post 130522)
moje DFGT po roku a pol robí to isté, pomohlo nastavi? minimálnu dobu medzi radením na 200ms

jo, to je presne to co jsem mel na mysli, to by melo resit zakmitavani tlacitek atp

00Inferno00 26.7.2011 22:48

Závodníci, já mám opraveno, rozebral sem volant, rozebral mikrospína?, vy?istil kontoxem, složil a funguje jako zamlada:banana:

Kada 27.7.2011 18:34

Gratuluju :Handshake_emoticon_ .

Blood 7.8.2011 13:37

nemám to sice DFP, ale musel sem se do toho taky pustit, jenže do v?nce jsou ze zadu 4 šroubky, a jeden je docela slušt? zapasovanej v plastu, a nemužu se k n?mu šroubovakem dostat, a ten dil, kterej mi zavadi "z druhe strany" taky nejde dolu...http://imageshack.us/photo/my-images/707/dsc00123qdj.jpg

edit: tak pájka to vy?ešila, a rovnou budou novy spina?e :)

Kid222 11.8.2011 12:14

Taky mi to te? za?alo d?lat problém (DFP), p?i ?azení už se neozývá klapnutí, jenom to cvakne. Podez?ívám pádlo z ulomení n?jaké zarážky, ale zatím to na opravu nevidím, p?ešel jsem na ?áste?ný ?azení na páce.

Blood 16.8.2011 11:58

Tak sem vym?nil spina?e, par minut to bylo OK, a pak to znovu za?alo :banghead:

edt: tak vy?ešeno, odpojil sem p?elomenou :D "?adi?ku" a je to :D


All times are GMT +2. The time now is 20:06.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.