Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   problém s g25 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1616)

vrtas123 25.12.2007 01:04

problém s g25
 
ahoj lidi
mám problém se svojí novou g25...v?era jsem jí dostal....zkusil nainstalovat na jinym pc a všechno b?želo tak jak má...
Ale p?išel jsem dom?....chci si jí nainstalovat....a pak najendou se mi zobrazí:
V aplikaci DemoShield Player došlo k problému a je t?eba ji zav?ít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Nevíte co s tím?p?edem d?kuji:)

Kada 25.12.2007 01:11

Mas 3 moznosti jak to resit, jak bych vybral bud odinstalaci quicktime a nebo upgrade na quicktime 7.0.2 (nebo iTunes 6).

vrtas123 25.12.2007 01:29

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 75720)
Mas 3 moznosti jak to resit, jak bych vybral bud odinstalaci quicktime a nebo upgrade na quicktime 7.0.2 (nebo iTunes 6).

Díky moc..už to fachá:)

vrtas123 27.12.2007 01:49

tak a mám ješt? jeden problém..od té doby co mám g25..a hraju lfs...se mi to zni?eho nic sekne a restartne se mi comp..al jen p?i hrách..jinak když sem na netu tak nic..nevíte co s tím?:( :confused:

00Ja 27.12.2007 10:22

Quote:

Originally Posted by vrtas123 (Post 75834)
tak a mám ješt? jeden problém..od té doby co mám g25..a hraju lfs...se mi to zni?eho nic sekne a restartne se mi comp..al jen p?i hrách..jinak když sem na netu tak nic..nevíte co s tím?:( :confused:

Na tohle se na dalku tezko odpovida. Za prvy si vypni autoamtickej restart a pak az to zatuhne, se mozna doctes co to zpusobuje.

Vypnuti automatickyho restartu:
Start- Nastaveni- Ovladaci Panely- System- Upresnit- Spusteni a zotaveni systemu (Nastaveni) a tam odskrtnout volbu Automaticky restartova.

Az se ti to priste kousne, zustane to viset v BSOD a z vypisu je nedy poznat co ten pad zpusobilo.

Eraserko 27.12.2007 10:33

kamarat (Wozu) mal podobny problem, no on hral hry a zrazu bez varovania ako keby stlacil reset, bez BSOD, a boli to chybne ramky resp. 1 z nich, ak si dobre pamatam...

Vazli 27.12.2007 11:19

ja mam podobnej problem ale u me je to pro zmenu disk

vrtas123 27.12.2007 23:26

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 75839)
Na tohle se na dalku tezko odpovida. Za prvy si vypni autoamtickej restart a pak az to zatuhne, se mozna doctes co to zpusobuje.

Vypnuti automatickyho restartu:
Start- Nastaveni- Ovladaci Panely- System- Upresnit- Spusteni a zotaveni systemu (Nastaveni) a tam odskrtnout volbu Automaticky restartova.

Az se ti to priste kousne, zustane to viset v BSOD a z vypisu je nedy poznat co ten pad zpusobilo.

tak jsem na tvou radu vypnul automatický restart..a po zamrznutí se mi ob?vilo toto...bohužel nejsem moc nadanej na po?íta?..tak nevím co s tím..hlavn? m? nem?jte za debila..ale pochopte mojí nechápavost k po?íta?um:o
http://ukazto.com/img/1533780,S6300189.jpg

Miri 27.12.2007 23:29

?au klade?áku, tohle se mi objevuje když mám p?eh?átou grafárnu, ale g25 mi b?há bez problém?

vrtas123 27.12.2007 23:35

Quote:

Originally Posted by Miri (Post 75891)
?au klade?áku, tohle se mi objevuje když mám p?eh?átou grafárnu, ale g25 mi b?há bez problém?

m? taky b?há bez problému...ale toto mi d?lá od tý doby co jí mam:(
jinak....zatim vim o 3 Klade?ákách co pa?ej lfs:D

JENDAN 27.12.2007 23:40

Mel jsem stejnej problem. Soupni ten volant do jinyho USB

TheK 27.12.2007 23:47

Quote:

Originally Posted by vrtas123 (Post 75889)
tak jsem na tvou radu vypnul automatický restart..a po zamrznutí se mi ob?vilo toto...bohužel nejsem moc nadanej na po?íta?..tak nevím co s tím..hlavn? m? nem?jte za debila..ale pochopte mojí nechápavost k po?íta?um:o
http://ukazto.com/img/1533780,S6300189.jpg

ak vravis ze je to od doby co si zapojil volant tak ho skus odpojit a skus hrat trebars s mysou, ci sa ti resetne. Ak ano potom chyba nebude v g25.

hmmm, tento chlpaik pise http://newsgroups.derkeiler.com/Arch.../msg00016.html ze ked pouzije dvd mechaniku ma teiz bsod, zrejme novy hw, g25 je v podstate tiez novy hw, takze ktovie.

Tu http://support.microsoft.com/?kbid=294876 je spominany windows 2000 ? Mas Xp ci 2000 ?

vrtas123 28.12.2007 00:04

Quote:

Originally Posted by TheK (Post 75896)
ak vravis ze je to od doby co si zapojil volant tak ho skus odpojit a skus hrat trebars s mysou, ci sa ti resetne. Ak ano potom chyba nebude v g25.

hmmm, tento chlpaik pise http://newsgroups.derkeiler.com/Arch.../msg00016.html ze ked pouzije dvd mechaniku ma teiz bsod, zrejme novy hw, g25 je v podstate tiez novy hw, takze ktovie.

Tu http://support.microsoft.com/?kbid=294876 je spominany windows 2000 ? Mas Xp ci 2000 ?

s myší sem hrál rok a nikdy mi toto neud?lal....windows mam XP..zkusim to znovu p?einstalovat tu g25 a hodit do jiný zástr?ky usb:)

00Ja 28.12.2007 11:26

Nic vic nez je v postech prede mnou jsem taky nenasel. Pocitacum taky nerozumim, jen mi kdysi nekdo poradil tenhle nerestarovaci postup, tak jsem ho poradil tobe ;)
On to klidne muze byt konflikt mezi nejakyma zarizenima, ktery si uz mel nebo konflikt SW. Vetsine lidi to na XP normalne funguje.

Eraserko 29.12.2007 00:09

no aj mne kvoli DFP vyskakovala BSOD, ked som instaloval win, tak som sa zabudol a DFP bol zapojene a slovo dalo slovo, impulz dal impulz a zakazdym 5 sekund po upplnom nabootovai BSOD....
potom som sa zbadal, reistal bez DFP a je to OK... mozno to boo v DFP, mozno nie, nie som v tom zbehly, no ja to davam za vinu tomu volantu...

350Z 7.1.2008 04:20

Nechcem na toto zakladat samostatny topic, tak sa spytam tuto kedze to priamo suvisi s problemom u G25.

Otazku smerujem priamo na vlastnikov G25, chcela by som sa spytat ci aj niekto z vas mal taky mensi problem s radiacou pakou ako ja. Problem spociva v tom, ze po zaradeni do akehokolvek prevodoveho stupna je to cca par sekund ok a potom vypadne z nicoho nic rychlost do neutralu a potom znova naskoci. Alebo pri zaradeni z 3 na 2 alebo z 5 na 4 nabehava neustale do trojky a potom naspat. Toto sa nestava tak casto ako ten prvy pripad. Stava sa to nepravidelne, niekedy to funguje a zacne to robit az po nejakej chvili. Mam podozrenie ze vovnutri nieco nedolieha tak ako ma, len reklamacia a 1 mesiac bez volantu je utrpenie. Uz ma to dost vytaca, pretoze pri zavode je to dost neprijemne a ked uz je nieco nespolahlive na 100% tak to je o nicom, hlavne ked to dokaze strhnut z casu nejake tie stotiny a pod.

Neviete niekto v com by mohol byt problem, alebo ci ste sa stretli s tymto u G25?

Miri 7.1.2008 08:46

Ahoj, tohle vypadá na celkem ?astou poruchu G25. Bohužel nic jiného než reklamace a zmi?ovaný m?síc bez volantu asi nezbývá.

Kada 7.1.2008 10:25

V g25 radicce jsou potenciometry (je to vlastne takovej joystick). Zkusil bych rozebrat radicku a vycistit ty potaky, jestli se na to citis. Obrazky treba tu.

350Z 7.1.2008 13:40

Myslela som na tie potenciometre, ale nebola som si celkom ista, tak dakujem, ten link pozriem tiez. Skusim to opatrne rozobrat a pozriet sa na to. Ked nic nepomoze tak jedine ta reklamacia. Tie paky u G25 mi pripadaju vsetky ze nevydrzia toho vela pri castom pouzivani, no ale co sa da narobit.

MCz killman 7.1.2008 13:48

a ja mam u g25 taky klasika problem, dam spatecku a mysli si to ,ze je tam 6stka, akorat to dela od doby co sem mel nove nainstalovany ovladace :)


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.