Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pot?ebuju radu ohledn? iR (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=3012)

Ghost_CZ 24.6.2014 00:10

Pot?ebuju radu ohledn? iR
 
Nazdar lidi,
už dlouho jsem tu nebyl a co se tý?u simracing jsem te? úpln? mimo. V dohledné dob? se k tomu vracet nebudu, ale t?eba n?kdy ?asem. Bohužel se mi stala zlá v?c. Automaticky se mi obnovila licence iRacingu za 100 USD. A p?itom bych dal ruku do ohn? za to, že jsem to m?l vyplé. V iR jsem nejel víc jak p?l roku ani závod a nejdnou mi pošlou email že mi berou 100 USD. :banghead: Je n?jaká šance, jak tu platbu stornovat? Prob?hlo to dneska p?es paypal. Fakt nevim co s tim, ty 2 litry m? dost mrzej. Na ?eskej diskuzi na iR fóru to vypadá mrtv? a tady je vás ur?it? aspo? pár, co s iR zkušenosti mají. D?kuju za každou radu, fakt nevíte jak bych to cht?l dostat zpátky.

salik1992 24.6.2014 08:39

Ahoj. Taky jsem m?l za to, že p?es PayPal by se to samo obnovit nem?lo.
Nejd?íve bych v My Account vypnul automatic renewal. Pak bych použil jejich Support formulá? a jako Subject dal Renewal. Text pak n?co ve smyslu (nevím jak moc je to p?esné pro tebe, ale pro inspiraci):
Quote:

Dear Sir/Madam,
due to my study at university I have not been using your service recently. My previous subscription was payed by PayPal and I believed that it can't be renewed automatically (unlike using credit card directly).

I have not used the service since the renewal had happened few days ago. I would like to ask you, whether it could be possible to cancel this renewal, return my money and suspend my subscription.

Positive reaction would be really appreciated.

Thank You very much!

Yours faithfully
[jméno zde]
Doufám, že v tom nejsou chyby. Pokud ti to nesedí, klidn? použij i n?co svého, ale toto je napsáno zdvo?ile a myslím, že by m?lo mít velkou šanci na úsp?ch.
Hodn? zdaru!

Ghost_CZ 25.6.2014 00:27

Quote:

Originally Posted by salik1992 (Post 138987)
Ahoj. Taky jsem m?l za to, že p?es PayPal by se to samo obnovit nem?lo.
Nejd?íve bych v My Account vypnul automatic renewal. Pak bych použil jejich Support formulá? a jako Subject dal Renewal. Text pak n?co ve smyslu (nevím jak moc je to p?esné pro tebe, ale pro inspiraci):


Doufám, že v tom nejsou chyby. Pokud ti to nesedí, klidn? použij i n?co svého, ale toto je napsáno zdvo?ile a myslím, že by m?lo mít velkou šanci na úsp?ch.
Hodn? zdaru!

Díky, použil jsem n?jaký mix tvého a mého. Snad to projde, odeslal jsem to ješt? v?era, ale zatím žádná odpov??. Každopádn? jsou to sv*n?, úpln? jasn? si vybavuju že jsem tehdá nastavoval, aby se to neobnovovalo samo. Jak se to mohlo stát... Nemam nic proti iR jako h?e, ta bylo dobrá a dost jsem se u ní pobavil. Ale vzhledem k mojí horší práci jsem na tom ?asov? bídn? a ten volný ?as co mám trávim jinak. Ur?it? se k ježd?ní vrátim, ale te? na to neni ten správnej ?as.

00Ja 25.6.2014 12:14

[OT] pro ty, kdo nemumí ?íst mezi ?ádky, tak te?, když GHOST nejezdí, má šanci vyhrávat i n?kdo jinej. Tak šup šup, než se GHOST k ježd?ní vrátí :D [/OT]

Ghost_CZ 1.7.2014 15:47

Peníze jsou na cest? zp?t, nejsou to až takoví hajzlíci jak jsem si myslel. ;) Ješt? jednou díky Saliku1992.

Kada 2.7.2014 22:12

Pro ostatni, nedavno jsem pres promo kod aktivoval licenci za $1 na rok, placeno pres PayPal. Zapnulo se automaticke obnoveni, je to celkem nenapadna hlaska pri platbe. Kazdopadne vsechny tyhle automaticky platby (obchody, ktere maji povoleno neco automaticky strhnout z uctu) lze videt v PayPal uctu a lze je kdykoliv zrusit: Navod na zruseni opakujicich se plateb v PayPal uctu (anglicky).

Pokud jste platili kartou, tak je podle meho jedina moznost zrusit automaticke obnoveni v iRacing uctu.


All times are GMT +2. The time now is 06:56.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.