Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Týmy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Chci založit team (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2051)

MiceMik 31.7.2008 20:54

Chci založit team
 
ahoj chtel bych zalozit team ale hlavne S2.Prosím kdo chce do teamu jako Racer tak at sem napise kdyz tak tak se na necem dohodneme

ICQ:465460221
e-Mail: j.turek25@seznam.cz
Skype: jan.turek25

A prosím myslím ze to nemá cenu když tady nebudou nejmí? 4 lidi

predem dik za odpoved

Miri 31.7.2008 21:42

Quote:

Originally Posted by MiceMik (Post 89508)
ahoj chtel bych zalozit team ale hlavne S2.Prosím kdo chce do teamu jako Racer tak at sem napise kdyz tak tak se na necem dohodneme

ICQ:465460221
e-Mail: j.turek25@seznam.cz
Skype: jan.turek25

A prosím myslím ze to nemá cenu když tady nebudou nejmí? 4 lidi

predem dik za odpoved

?ím to, že te? chce zakládat každej nová?ek "team"?

Kdo.vi 31.7.2008 21:57

Být tebou, tak se nad tím trochu zamyslím. Cht?l bys do týmu k n?komu, kdo byl za poslední m?síc ve t?ech týmech? Chce to nabrat trochu víc zkušeností a být trp?liv?jší ;)

Jakub_mt 31.7.2008 23:57

Neviem ako ostatní, ale ja by som sa radšej do nejakého už založeného "prestížneho" tímu dostal, ako zakladal nový...

Takže ak by sa pre m?a niekde kde nejde ani tak o rýchlos? ako o rados? z jazdy našlo miesto, môžte sa mi niekto k?udne ozva?. :p

caNtwO 1.8.2008 08:13

Quote:

Originally Posted by MiceMik (Post 89508)
ahoj chtel bych zalozit team ale hlavne S2.Prosím kdo chce do teamu jako Racer tak at sem napise kdyz tak tak se na necem dohodneme

ICQ:465460221
e-Mail: j.turek25@seznam.cz
Skype: jan.turek25

A prosím myslím ze to nemá cenu když tady nebudou nejmí? 4 lidi

predem dik za odpoved

Hele co jsem koukal na tvoje statistiky, tak jsi opravdu nová?kem. Užívej si LFS jak si to užíval ze za?átku každej, poznávej nový lidi a dej tomu ?as, uvidíš t?eba poznaš super kámoše a st?ma t? to bude bavit a založíte t?eba team, ale radím ti máš na to ješt? hooodn? ?asu. tak p?eju GL a HF a vítej ;)

Hades 1.8.2008 16:49

Quote:

Originally Posted by caNtwO (Post 89523)
výtej ;)

Sry, ale nedalo mi to :D
Jinak máte pravdu, každý nová?ek vidí že existujou v LFS týmy, tak chce hned jeden založit, neberu jim to, taky sem založil team po pár dnech hraní LFS (samoz?ejm? vydržel tejden):D Nejlepší by bylo s tím nesp?chat, jen tak si hrát a chodit na servery, poznávat nové lidi, a t?eba se i do n?jakého týmu dostat, to je podle m? lepší než tým založit, není s tím tolik starostí:D ..

MiceMik 1.8.2008 20:19

Tak dík za rady;)

caNtwO 2.8.2008 08:06

Quote:

Originally Posted by Hades (Post 89545)
Sry, ale nedalo mi to :D
Jinak máte pravdu, každý nová?ek vidí že existujou v LFS týmy, tak chce hned jeden založit, neberu jim to, taky sem založil team po pár dnech hraní LFS (samoz?ejm? vydržel tejden):D Nejlepší by bylo s tím nesp?chat, jen tak si hrát a chodit na servery, poznávat nové lidi, a t?eba se i do n?jakého týmu dostat, to je podle m? lepší než tým založit, není s tím tolik starostí:D ..

To mi povidej jako ty jo se zakládáním teamu;) já jsem taky jako každej cht?l honem honem jezdit za n?jakej team, tak jsem za?al vymejšlet nazev pozd?ji jsem se nau?il d?lat skiny a ud?lal jsem je tém?? na všechny auta, no a tak jsem si ?ekl tak jo mám dva kámoše tak to zkusíme. Založil se team Angel power racing, kluci fakt v poho, pak jsme p?ibrali ješt? dva, rozum?li jsme si a byla nezkute?ná sranda. A vo tom to je rozum?t si snima a prost? si to užívat... no a te? jsem vlastn? nedávno p?estoupil do Escargot racing teamu, pá? s klukama se znám od prvního svezení v S2:p protože tam jezdí brácha... jen prost? nedoporu?uju se honem honem n?kam hrnout.. sta?í si jen po?kat a je to...;)


EDIT: To MiceMik tvoje icq jsem nenašel

MiceMik 2.8.2008 13:57

Quote:

Originally Posted by caNtwO (Post 89564)
To mi povidej jako ty jo se zakládáním teamu;) já jsem taky jako každej cht?l honem honem jezdit za n?jakej team, tak jsem za?al vymejšlet nazev pozd?ji jsem se nau?il d?lat skiny a ud?lal jsem je tém?? na všechny auta, no a tak jsem si ?ekl tak jo mám dva kámoše tak to zkusíme. Založil se team Angel power racing, kluci fakt v poho, pak jsme p?ibrali ješt? dva, rozum?li jsme si a byla nezkute?ná sranda. A vo tom to je rozum?t si snima a prost? si to užívat... no a te? jsem vlastn? nedávno p?estoupil do Escargot racing teamu, pá? s klukama se znám od prvního svezení v S2:p protože tam jezdí brácha... jen prost? nedoporu?uju se honem honem n?kam hrnout.. sta?í si jen po?kat a je to...;)


EDIT: To MiceMik tvoje icq jsem nenašel


Moje ICQ je 465460221


All times are GMT +2. The time now is 10:28.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.