Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Týmy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Czech demo drift team (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1373)

¨tomxxx 10.7.2007 09:07

Czech demo drift team
 
Czech demo drift team je team který driftuje na ?eských serverech protože zatím nevlastníme sv?j dalsí info: http://lfs-drift.ic.cz

Podmínky teamu

-nikdo není šéf když tady nebudu n?kdo bude d?lat po?ádek za mne :arge:
-volant je plus:eclipsee_steering_h
-pr?m?rné zkušenosti s driftem (nehodlám n?koho u?it co má d?lat poslu nastavení ?eknu techniku a konec stejnak se musí u?it sám)
-docházka není povinná ale hlaste p?edem že nebudete jezdit
-bonus pro ostatní nová?ky kte?í nebudou v teamu budeme po?ádat r?zne driftovací akce (info na našem budoucím webu) :auto:

Tak to je asi vše, p?ihlášky+málo o sob? pište bu? sem nebo na e-mail: tomasmikulas@seznam.cz ICQ: 313827097

Dr1ftA? LojA? 10.7.2007 09:20

dju do toho....nemam sice volant ale mis ale chci byt v tymu...lol tak me prosim vem,,,kdiz se budem schazet?? mam jen demo ale to pri nevadi...

¨tomxxx 10.7.2007 09:51

ok takže první ?len na e-mail, mi napis icq a tvoje udaje které budou na webu, docházka jeste není vymyšlená ale du d?lat web ;)

MCz killman 10.7.2007 14:06

ajéjej :doh:

¨tomxxx 10.7.2007 14:59

Quote:

Originally Posted by MCz killman (Post 67425)
ajéjej :doh:

??? nejak sem nepochopil

Vazli 10.7.2007 17:13

Quote:

Originally Posted by ¨tomxxx (Post 67428)
??? nejak sem nepochopil

to nic jen tady nemame moc v oblibe driftery...

Spangler 10.7.2007 18:04

evidentne drifteri zasadne nevedi co znamena "lol", neumi se slusne zeptat, neumi psat a jejich uberhardcore nicky malokdo precte...ajééje naprosto chapu, nic vic se k tomu rict neda...

Allante 14.7.2007 02:09

Killman je drifter na 40% :). Já na 55% a n?jaký supermagorduper nick nemam :) - chovat se umím a sprost? taky nemluvím. A to jsem leader CDT... - aspo? se snažím lidi ode mne z teamu umír?ovat a funguje to... napište mi n?kdo pokud by lidi ode m? d?lali te? n?kdy bordel ;)

PS.: po tom co jsem zhlédl naho?e ty dva tak pln? chápu Spanglera, ale doufám, že tak nemyslí m?j team, to bych m?l zas plno práce...

Dr1ftA? LojA? 14.7.2007 11:33

Quote:

Originally Posted by Honzacz (Post 67637)
Killman je gay na 40% :). Já na 55% ....

....ja na 4%

FragHammer 14.7.2007 13:00

nerad bych byl hrubý, takže se pokusím zcela kultivovan? a gramaticky správn? napsat co si o vzniklé problematice spojene s tímto "?lov?kem" myslím.

Kamaráte, viser se na LFS a djy sy ob?dnad Pro Stríít. KTHXBAI...

Kdo.vi 14.7.2007 13:33

Quote:

Originally Posted by Dr1ftA? LojA? (Post 67649)
....ja na 4%

4% = gay :clapclap:

Ale jinak hodn? št?stí

Allante 14.7.2007 19:41

Njn

NEXT 14.7.2007 22:40

Ja nevim, ze tohle porad dokola resite, ze se musite porad verejne nekomu posmivat a ponizovat, jako maly, fakt! Bez urazky, ale tahle vec me na foru s**e cim dal tim vic, vzdycky se najde particka chytrolinu co si vytahujou tricko a vzajemne si pritakavaji. A to nejenom tady. Myslim, ze by stacilo kdybyste se o to podelili mezi sebou na icq, PM apod., nejste tu totiz sami :mad:
Sorry, ze timhle prispevkem zas**am tento thread, ale proste to nechapu. Bejt po mym, dam 1 warning a pak adios.
Chovejme se uz konecne k sobe trochu slusne, zase tak dobre se nezname abysme jeden druheho hned urazeli, hm? Dekuji

MCz killman 15.7.2007 01:34

jedinej kdo o me tvrdi ze jsem gay je Jet :) a tak to zustane naporad ;) takze ššššš !
a jinak souhlasim s NEXTem

Allante 15.7.2007 04:59

Quote:

Originally Posted by NEXT (Post 67666)
Ja nevim, ze tohle ...

No n?kte?í lidé jsou opravdu perly, ale v?tšinou se tu do tzv. "drifta??" (nechápu, pro? nemohou použít b?žný název drifter) pouští jen pár lidí odtud (však se sta?í dívat)... Já doufám neurážím, pouze p?ihodím n?jakou tu odpov??, ?i otázku ;). Jo a ty jsi asi fanda Iron Maiden... jsou super, mám doma vsechny originaly alb (krom DVD a LIVE CD) od The Number Of The Beast = vyrostl jsem na tom od 7 let :).

FragHammer 15.7.2007 11:55

NEXT ma pravdu

[OT]DAnce of death, No more lies, Paschendale :guitarist:[/OT]

TreWoR 19.7.2007 11:02

O co vam de? Jsou lidi kteri radi zavodi a jsou lidi kteri si sem tam zadriftuji a pritom jezdi zavody a take jsou lidi kteri driftuji porad.. Proste je to na cloveku.. je pravda ze se nekteri lidi z drifteru neumi chovat ale myslim ze ze strany normalnich zavodniku to neni o moc lepsi..

Spangler 19.7.2007 11:17

Az na to ze 80% vsech drifteru se neumi chovat...

Vazli 19.7.2007 16:34

Nehazel bych vsechny drifteri do jednoho pytle...

FragHammer 19.7.2007 18:02

Mne drifteri nevadi. Kdyz to umej tak to jsou frajeri. Ale tady mi spis vadi to, ze nekdo neni schopnej napsat slovo spravne, rika tu nekomu gay a ma tak prisernej nick :D

EDIT: nebudu jmenovat...(patrne bych ten nick ani nedokazal napsat)


All times are GMT +2. The time now is 00:05.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.