Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Ostatní (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tweak na verzi Z? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2059)

Pajik CZ 7.8.2008 23:29

Tweak na verzi Z?
 
Nevíte, kde by se dal sehnat? Nemám možnost vytvo?it si auto, který mi v garáži S2 chybí..... Když sem n?kdo hodíte link, budu moc rád :banana:

Gepas 28.10.2008 19:50

Quote:

Originally Posted by Pajik CZ (Post 89802)
Nevíte, kde by se dal sehnat? Nemám možnost vytvo?it si auto, který mi v garáži S2 chybí..... Když sem n?kdo hodíte link, budu moc rád :banana:

nevim, jestli uz si neco nasel ale nahodou sem narazil na tohleto...

http://www.lfs-database.com/index.ph..._sectionid=118

ale nevim, jeste sem to neskousel ale hned jak budu mit cas a moznost, hned to skusim...

kdo si to stahne a skusito, dejte vedet, jestli funguje nebo ne... díky

Ondrejko 28.10.2008 21:16

s Radekom sme skusali tweak na Z a fungoval bez problemov :)

Pajik CZ 28.10.2008 21:32

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 93581)
nevim, jestli uz si neco nasel ale nahodou sem narazil na tohleto...

http://www.lfs-database.com/index.ph..._sectionid=118

ale nevim, jeste sem to neskousel ale hned jak budu mit cas a moznost, hned to skusim...

kdo si to stahne a skusito, dejte vedet, jestli funguje nebo ne... díky

hehe, nejaky napad, jak to rozchodit? neumim anglicky :(

Gepas 28.10.2008 21:32

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 93584)
s Radekom sme skusali tweak na Z a fungoval bez problemov :)

taky sem ho skousel a slo to bez problemu, stahl sem si tu prvni verzi a vse OK

Pajik CZ 28.10.2008 21:37

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 93586)
taky sem ho skousel a slo to bez problemu, stahl sem si tu prvni verzi a vse OK

a jak ? kam jsi to zkopiroval?

Gepas 29.10.2008 00:38

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 93584)
s Radekom sme skusali tweak na Z a fungoval bez problemov :)

nevis nahodou, jak nastavit set aby jezdil po zadnich kolech:confused::)

Sparco 29.10.2008 01:30

Zkousel jsem (teda spis dost casto pouzivam) prvni verzi a je docela dobra. Konecne podporuje vsechny auta, ale bohuzel oproti Tweaku na Q zmizely nektery dobry funkce, jako treba preplonovani/atmosfera nebo velikost kol a pneu, druh pneu, pozice motoru, typ motoru (inline, V, flat) apod. Velikst kol se da nastavovat jenom u XFG a XRG, jinak ostatni auta umi jenom vykon, vahu, pohon, volnobeh, pocet valcu a prubeh vykonu. Je to skoda, protoze v Q jsem si mohl v pohode vytvorti treba z XRTcka BMW M3 E30, ktere je mu vzhledove podobny a parametry jsem obslehnul uplne presne. Bohuzel ted to nejde, protoze nemuzu vypnout preplnovani a zmenit velikost kol. Taky jsem se tesil na vyrobu 911 GT3 RS a 2.7 RSka, ale bohuzel to zase kazi to turbo : (

Jinak je docela zabavny treba takovy 1000konovy FZRko nebo silnejsi Raceabout, za pokus stoji taky desetivalcova F1 nebo nejaka muskulaturni V8...

EDIT: uz existuje updatovana verze a ta kombinuje funkce Q a Z : )

Gepas 29.10.2008 10:40

Quote:

Originally Posted by Sparco (Post 93595)
Je to skoda, protoze v Q jsem si mohl v pohode vytvorti treba z XRTcka BMW M3 E30, ktere je mu vzhledove podobny a parametry jsem obslehnul uplne presne.

EDIT: uz existuje updatovana verze a ta kombinuje funkce Q a Z : )

a byla vy ta updatovana verze Q a Z?

a nebo byla by nekde ke stahnuti lfs s2 Q a k ni tweak?

to BMV zni lakave :rally_drive: :D

Sparco 29.10.2008 11:22

1 Attachment(s)
Tak to nevim, jestli se da nekde stahnout, zkus zalovit v archivu na LFS ofiko strankach a popripade patchovat a patchovat, nez se nedopatchujes ke Qcku : ) Ja Qcko mam, ale nepouzivam ho, protoze Zko prece jenom umi vic veci (treba mixovani zvuku Shift + A, tim se daji nova auta dotahnout k dokonalosti). Jinak jsem vcera laboroval s M3 na XRGcku, ale neni to ono. Vykonova krivka je blba a max otacky se nedaji prenastavit oproti Tweaku Q, kola nejsou taky uplne presny... No a pak jeste cyhbi ty vytazeny blatniky a spoiler : ) Zkus to, jak se ti to bude zamlouvat, ale neni to uplne ono. Az vyjde Tweak, ktery umi uplne vsechno (a podle me by to nemelo moc dlouho trvat, protoze se na nem pracuje), tak vytvorim vsechny dobry stroje a hodim je sem. Zatim posilam jenom M3 Sport Evo a 205 GTi

EDIT: kdyby jsi sehnal Qcko, tak ti muzu poslat vsechny auta, co mam. Je jich asi 20, mezi nimi M3 Sport Evo, Itegra Type-R, Skyline R34 GT-R a uz ani nevim co vsechno

Gepas 29.10.2008 15:52

Quote:

Originally Posted by Sparco (Post 93598)
Tak to nevim, jestli se da nekde stahnout, zkus zalovit v archivu na LFS ofiko strankach a popripade patchovat a patchovat, nez se nedopatchujes ke Qcku : ) Ja Qcko mam, ale nepouzivam ho, protoze Zko prece jenom umi vic veci (treba mixovani zvuku Shift + A, tim se daji nova auta dotahnout k dokonalosti). Jinak jsem vcera laboroval s M3 na XRGcku, ale neni to ono. Vykonova krivka je blba a max otacky se nedaji prenastavit oproti Tweaku Q, kola nejsou taky uplne presny... No a pak jeste cyhbi ty vytazeny blatniky a spoiler : ) Zkus to, jak se ti to bude zamlouvat, ale neni to uplne ono. Az vyjde Tweak, ktery umi uplne vsechno (a podle me by to nemelo moc dlouho trvat, protoze se na nem pracuje), tak vytvorim vsechny dobry stroje a hodim je sem. Zatim posilam jenom M3 Sport Evo a 205 GTi

EDIT: kdyby jsi sehnal Qcko, tak ti muzu poslat vsechny auta, co mam. Je jich asi 20, mezi nimi M3 Sport Evo, Itegra Type-R, Skyline R34 GT-R a uz ani nevim co vsechno

tak to Qcko uz mam a ted hledam fungujici tweak...

EDIT: nejde mi odemknout licence :-/

zipper 30.10.2008 21:24

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 93603)
tak to Qcko uz mam a ted hledam fungujici tweak...

EDIT: nejde mi odemknout licence :-/

Nejde odemknout, protože se zm?nila IP adresa master serveru. To ale jde zm?nit, sta?í v exe nahradit starou za novou, jednou jako plain text, podruhé hexa zapsanou. Ovšem mám pocit, že oproti Q se zm?nil systém odemykání (na server se prost? posílají data jinak a jinak se p?ijímají), takže odemknutí by nefungovalo ani tak.

EDIT: :shy: na Q se dá tuším celkem snadno najít crack.

Agarash 10.11.2008 16:08

Zeby pristi rok oktavky konecne na slickach?

Ondrejko 10.11.2008 17:34

to by bolo fajn, aspon nejake spestrenie ligy :)

Agarash 10.11.2008 17:36

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 94233)
to by bolo fajn, aspon nejake spestrenie ligy :)

Dobry napad. Zkusim se nad tim zamyslet a vyzkouset jak by to fungovalo. Mozna nejaky zavod v TB by to sneslo :)

Pajik CZ 11.11.2008 13:27

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 94234)
Dobry napad. Zkusim se nad tim zamyslet a vyzkouset jak by to fungovalo. Mozna nejaky zavod v TB by to sneslo :)

A co takhle zavod 1000 (a vic) konovych monster??? Ono udrzet to na trati taky neni zadna sranda, obzvlast kdyz vam tam turbo foukne 3 bary.... :D Samozrejme na silnicnich pneu, at je to vetsi hardcore :D

Chaos 11.11.2008 14:24

no nevim, kdo ma skill, tak s tim mit problem nebude... sam jsem kdysi zkousel p?est?ely typu 4x4 a 8000HP bez p?ítlaku a nemel jsem s tim problem... (samo ze tehda se jeste nezahrivaly pneu ;) )

Pajik CZ 11.11.2008 18:17

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 94268)
no nevim, kdo ma skill, tak s tim mit problem nebude... sam jsem kdysi zkousel p?est?ely typu 4x4 a 8000HP bez p?ítlaku a nemel jsem s tim problem... (samo ze tehda se jeste nezahrivaly pneu ;) )

no prave, a dneska jo. a staci treba s XRR prepalit plyn na vyjezdu ze zatacky, a gumy rudnou a rudnou.... :D nebo na BL GP mit na konci rovinky 400, a dobrzdovat to do toho vinglu..... taky mazec :)

Ondrejko 12.11.2008 15:51

s tweakom treba narabat opatrne, aby sa to velmi neprehnalo s vykonom, lebo pneumatiky to znasaju dost tazko :)

Pajik CZ 12.11.2008 17:43

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 94225)
Zeby pristi rok oktavky konecne na slickach?

oktavia cup na slickach? nevim nevim, fxo je jednim z aut, kde nejde nastavit slicky.... :confused: nebo to neumim na stavajicim tweaku.... :D kdyztak nekdo prozradte know-how :)


All times are GMT +2. The time now is 22:28.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.