Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Jak správn? ?adit v novém patchi (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1600)

Chaos 14.12.2007 14:55

Jak správn? ?adit v novém patchi
 
Silni?ní auta + malá GTRka + FZR: mají klasické H?ko, pokud máte manuální spojku musíte jí používat, sundavat nohu z plynu p?i ?azení nahoru a dávat meziplyn p?i ?azení dol?. S automatickou spojkou musíte sundavat nohu z plynu p?i ?azení nahoru, p?i ?azení dol? dávat meziplyn.

FBM: Sekven?ní p?evodovka, p?i ?azení nahoru sundat lehce nohu z plynu a p?e?adit. P?i ?azení dol? není t?eba dávat meziplyn. S manuální spojkou jí není zapot?ebí mimo rozjezd? používat. Automatická za Vás ?eší rozjezdy.

MRT5
: Motocyklová p?evodovka, p?i ?azení nahoru sundat lehce nohu z plynu a p?e?adit. Jedni?ka se ?adí sm?rem dol? a není zde zpáte?ka. S manuální spojkou jí není zapot?ebí mimo rozjezd? používat. Automatická za Vás ?eší rozjezdy.

Ostatní monoposty + XRR + FXR
: Sekven?ní p?evodovka (páka nebo pádla) s p?erušovaným zapalovaním, p?i ?azení nahoru není t?eba sundavat nohu z plynu, jelikož ?ídící jednotka to ud?lá za vás. P?i ?azení dol? dávat meziplyn.

pokud tedy chcete aby Vám vydržela spojka a auto bylo stabilní, tak musíte ?adit jak je napsáno výše. Jinak lze u aut s H?kem ?adit nahoru i bez ubrání plynu, ale po pár kolech se s Váma rozlou?í spojka...

devdem_kk 14.12.2007 15:27

Malý dotaz k FBM:

Když nemusím používat spojku mimo rozjezdu, jak mám šlápnout meziplyn p?i ?azení dol??

jet 14.12.2007 15:54

proste nesundas nohu z plynu uplne, ale treba jen do pulky...
ale moje osobni zkusenost je takova, ze je to uplne fuk, jde to i bez meziplynu

sonyk 14.12.2007 16:37

takhle to musis pouzivat spojku me taky nejde do hlavy s FZR radim np nahru dolu jen se sundanim nohy z plynu. spojku pouzivam jen pri rozjedzech na startu ? a de to i bez mezi plynu

Pablo 14.12.2007 16:44

sonyk: a ty máš nastavenou manuální spojku? Jestli ne tak "spojku pouzivam jen pri rozjedzech na startu" je jen tvoje mylna p?edstava.

sonyk 14.12.2007 16:55

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 75026)
sonyk: a ty máš nastavenou manuální spojku? Jestli ne tak "spojku pouzivam jen pri rozjedzech na startu" je jen tvoje mylna p?edstava.

jj mam jen me zaskocilo to "musis pouzivat spojku"

jinak samozrejme vim ze ji to pouziva furt, jen me v tom clanku zaskocilo to musis, byc hctelo upresnit "pokud mate manualni spojku"

Megin 14.12.2007 17:18

aby som si to ujasnil:

takze budem pouzivat a mat nadstavenu automaticku spojku, len pri starte pouzijem spojku manualnu (tlacitko na volante)

Pablo 14.12.2007 19:49

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 75025)
takhle to musis pouzivat spojku me taky nejde do hlavy s FZR radim np nahru dolu jen se sundanim nohy z plynu. spojku pouzivam jen pri rozjedzech na startu ? a de to i bez mezi plynu

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 75027)
jj mam (pozn: manuální spojku) jen me zaskocilo to "musis pouzivat spojku"

jinak samozrejme vim ze ji to pouziva furt, jen me v tom clanku zaskocilo to musis, byc hctelo upresnit "pokud mate manualni spojku"

Nechápu: takže máš manuální spojku a v FZR jí používáš jen na rozjezdy a ?adí ti to np.. takže jakou hru vlastn? hraješ?

Ghost_CZ 14.12.2007 19:57

Mám DFP, mam zaplou automatickou spojku.

1) silni?ní auta + FZR + XFR + UFR + BF1 - ?azení jako d?ív - nahoru i dol?, tzn. že je možno za?adit o kvalt níž i p?i vyto?ené rychlosti bez jakéhokoliv ubrání plynu nebo manuální spojky.

2) FXR + XRR + FO8 + FOX - nahoru jde ?adit pod plným plynem, dol? je t?eba plyn uvolnit (nebo použít ru?n? spojku)

3) FBM - nahoru i dol? je pot?eba plyn ubírat (nebo ma?kat spojku)

sonyk 15.12.2007 10:50

sorac mel sem v hlave "automacitkou" tak jsem napsal mam, melo byt nemam manualni spojku

caNtwO 15.12.2007 19:34

Muj nazor
 
No to novy razeni je fakt hodne zajimavy ale myslim si ze to je zase jen o zvyku, kdyz se treba u FXR sunda noha jak rikal JET treba do pulky tak to ma uplne nadhernej ?adici zvuk,to se mi libilo a jinak ja pouzivam spojku i pri podrazovany, nevim jsem na to zvyklej a mam pocit ze muzu brzdit az na posledni chvili a to mi dava dobrou moznost na predjizdeni do zatacky, ale at si radi kazdej jak chce:D

Agarash 15.12.2007 20:08

Jeste bych doplnil, ze UFR XFR a FZR maji sportovni prevodovku. To znamena, ze tam clovek za urcitych podminek dostane kvalt i bez spojky. U ostatnich aut s Hackem to nejde.

Tairo 15.12.2007 21:14

dodelal jsem si kvuli novemu patchi k DFP spojku a zazitky obrovske. Na jedni stranu je to super, ale na druhou si pripadam, jak kdybych nikdy nesedel v aute, kazdou chvili chciply motor, hodiny a tak. Holt jsem si za ta leta moc zvyknul na dva pedaly.

Kurt_Kombajn 15.12.2007 21:28

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 75091)
dodelal jsem si kvuli novemu patchi k DFP spojku a zazitky obrovske. Na jedni stranu je to super, ale na druhou si pripadam, jak kdybych nikdy nesedel v aute, kazdou chvili chciply motor, hodiny a tak. Holt jsem si za ta leta moc zvyknul na dva pedaly.

Tu spojku mas 100% compatible ? Myslim tim kompletni analogovy pedal ? Premyslel jsem totiz, ze bych zbastlil jen nejake (digitalni) tlacitko, ktere by bylo nejak pripevne na zemi vedle brzdy. Precejen mackat spojku na volantu neni ono a nohou je to prirozenejsi (i kdyz by to asi neprirozene cvakalo :))

Chaos 15.12.2007 22:06

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 75086)
Jeste bych doplnil, ze UFR XFR a FZR maji sportovni prevodovku. To znamena, ze tam clovek za urcitych podminek dostane kvalt i bez spojky. U ostatnich aut s Hackem to nejde.

pls muzes napsat kdy a jak? me se to nedari...

jinak jsem ted odzkousel vsechny auta, s manualni i automatickou spojkou a je to parada :) zkousel jsem i rx a nevim, odjel jsem asi 10 kol a spojku neprehral, tak asi bude chyba nekde jinde a ne v LFS ;)

Pablo 15.12.2007 22:34

Požádal bych zakladatele (mn. ?.) takto užite?ných thread?, aby výsledkem nebyl jen pat?i?n? dopln?ný první post, ale aby výsledný text umístili též do LFS manuálu. Pokud ho budeme pravideln? dopl?ovat, bude to nejen pro nová?ky nejlepší a nejrychlejší studnice informací, protože na fóru je ?asto pot?eba vyzobávat z hromad offtopicu, což vede k neustále se opakujícím dotaz?m.

Agarash 16.12.2007 08:40

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 75095)
pls muzes napsat kdy a jak? me se to nedari...

No me se takhle dari radit pouze, kdyz je nastaveno autoclutch "no", gear shift mode "shifter". A jde to tak az od 3. rychlostniho stupne, nejlepe to jde na poslednich dvou. Staci jen ubrat trochu plyn a je to tam jak na sekvencce :) Dalo by se rict, ze to vypada podobne jako v tomto videu. Tady je jeste pohled na ridice, aby bylo jasne ze jde skutecne o Hcko. V LFS bohuzel musite ubrat plyn vzdycky, tady to sazi s plnym knedlikem. A jeste jedno moje oblibene video s footcam.

EDIT: Jestli bude o vanocich trocha casu, tak asi udelam dalsi video.

00Ja 16.12.2007 10:43

K tomu prvnimu videu- je divny, ze drzi plen plyn, zmackne spojku a zaroven nevylitnou otacky, naopak spadnou jak kdyby plyn ubral. Nejdriv jsem myslel, ze je zvuk s obrazem rozjetej, ale vsechno ostatni sedi. Jeste tedy nesedi, to kraticky tuknuti do brzdy levackou- taky neni slyset pokles otacek.

Ja ty prevodovky v LFS jeste vsechny nezkousel, ale vzomnel jsem si, ze v prvnim superturismu, ktery jsme meli od Bervidu, byla H-prevodovka, snad jejich konstrukce, kde se nahoru radilo bez spojky, jen s ubranim plynu. Byla bez synchronu a fungovalo to jen pri urcitych otackach. Pedro by mozna vedel vic. Dolu se uz radilo normalne, se spojkou, ale bez meziplynu. Mozna bych doma nasel nejaky video z jizdy.

Agarash 16.12.2007 12:54

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 75102)
Jeste tedy nesedi, to kraticky tuknuti do brzdy levackou- taky neni slyset pokles otacek.

To malinky primacknuti brzdy tak 4 sec pred zatackou je pry kvuli kontrole tlaku v brzdnem systemu. Nevim co by s tim delal, ale asi je lepsi vedet, ze je clovek v prdeli 4 sec pred zatackou nez primo v ni.

Tairo 16.12.2007 13:48

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn (Post 75094)
Tu spojku mas 100% compatible ? Myslim tim kompletni analogovy pedal ? Premyslel jsem totiz, ze bych zbastlil jen nejake (digitalni) tlacitko, ktere by bylo nejak pripevne na zemi vedle brzdy. Precejen mackat spojku na volantu neni ono a nohou je to prirozenejsi (i kdyz by to asi neprirozene cvakalo :))

no cht?l jsem ud?lat o víkendu pln? analogovou spojku, ale protože jsem hallovo sníma?e zapomn?l v práci, tak jsem si ?ekl, ze ud?lám zatím nouzovku a dal tam spína?. A ono kupodivu když je tam odpružení, aby se to chovalo jako normální pedál, tak se to chová jako normální spojka. Ono je fakt, ze v reálným aut? analog na spojce pot?ebuju taky jen u rozjezdu, p?i ?azení ji taky ?lov?k šlápne a pustí "digitáln?". Takže to asi nechám :)

V?era jsem s tím jezdil pár hodin a i když ?asy jsou dost horší a necht?n? jsem pár lidí zbo?il, protože jsem v krizové situaci brzdil spojkou, tak zážitek je zase o n?co blíž reálnému autu a ježd?ní se spojkou má p?i sou?asném patchi pár výhod.


All times are GMT +2. The time now is 00:37.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.