Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

atomic_8 19.6.2007 09:28

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 65954)
Priste se na to taky muzu vysr*t, takze si to popohaneni nechte pro sebe

hlavne klud, ved to sme sa iba tak zabavali okolo pol noci

rozdiely v nasich tabulkach:
- preco nema body pre R. Miler v 1longu1? (144)
- preco ma Hrobar http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1..._d2_1long.html
- preco ma galahet body v tomto zavode? http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1..._d3_1long.html
- preco ma jarda82 v 1longu1 minus 2 body?
- Preco tu maju posledni body? Napr Earwing http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1...d3_sprint.html
- Preco ma Muzzy body v tomto zavode?
- http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1..._d3_1long.html
- preco ma Adam22 body v tomto zavode? http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1..._d4_1long.html

legolem 19.6.2007 09:44

Quote:

Originally Posted by ToFire (Post 65960)
Co m? mrzelo byly lag starty, p?i kterých se zase našel n?jakej rost?elova?!:arge:

Tohle me taky dost stve, pro me je lag start moznost zkusit si z celym startovnim polem projet T1, ale bohuzel se to vzdycky kvuli "rostrelovacum" nepovede, ja bych trestal i pri lagu, patri to k zavodu.

ToFire 19.6.2007 10:04

Quote:

Originally Posted by legolem (Post 65962)
Tohle me taky dost stve, pro me je lag start moznost zkusit si z celym startovnim polem projet T1, ale bohuzel se to vzdycky kvuli "rostrelovacum" nepovede, ja bych trestal i pri lagu, patri to k zavodu.

Hlavn? je to furt dokole?ka, už se to tu ?ešilo a stejn? se najdou vysíra?i. Myslím, že dokud se to neza?ne trestat, budou furt prudit. Stojí jim to za to?
Mám ze všech LAG start? replaye a zvažuji protest. Jen nevím, zda by to bylo a hlavn? jak by to bylo posuzováno.
Chápu, když m? n?kdo p?i LAG startu sejme, m? se to taky stalo, p?edemnou stál na roštu n?jakej ospala.
Když ale n?kdo bez brzd proletí chumlem, je to fakt na trest!
Musím shlédnout ty replaye, všera jsem po závod? sp?chal, tady v práci nemám S2, tak mi nejedou - ve?er doma.

Gabelhirsch 19.6.2007 10:12

no tak jsem to v?era nestihl... a to dost výrazn? :mad:

ToFire 19.6.2007 10:16

Quote:

Originally Posted by Gabelhirsch (Post 65965)
no tak jsem to v?era nestihl... a to dost výrazn? :mad:

:ashamed: Chybel jsi nám!!! ?ekali jsme, pak jsme drželi minutu ticha kv?li Tvojí neú?asti. :ashamed:

:D :D :D

max.3 19.6.2007 13:42

Ahoj všem.

Zase se budu opakovat a né asi sám, ale jak to vypadá s oficiálními
výsledky. Jedu svou první ligu a p?ekvapuje m? že po 3 závodech
ješt? nejsou žádné oficiální výsledky od po?adatel?.:(

Tak m? a né asi jen m? zajímá jak to s nimi vypadá ????????

Díky

Spangler 19.6.2007 13:44

Quote:

Originally Posted by max.3 (Post 65987)
Ahoj všem.

Zase se budu opakovat a né asi sám, ale jak to vypadá s oficiálními
výsledky. Jedu svou první ligu a p?ekvapuje m? že po 3 závodech
ješt? nejsou žádné oficiální výsledky od po?adatel?.:(

Tak m? a né asi jen m? zajímá jak to s nimi vypadá ????????

Díky

Jelikoz se v pondeli jede KY, tak bych tipoval ze budou az jako konecnce vyledky...

Miondir 19.6.2007 13:46

nevim co se vam furt nelibi na tech neoficialnich, ktery do tech vyslednejch nebudou mit zajiste moc daleko, kdyby lidi nejezdili jak paka, tak se nemusi resit 50 protestu po kazdym zavode a komisarum zbyde cas na vysledky apod.

Agarash 19.6.2007 14:07

Quote:

Originally Posted by atomic_8 (Post 65961)
hlavne klud, ved to sme sa iba tak zabavali okolo pol noci

rozdiely v nasich tabulkach:
- preco nema body pre R. Miler v 1longu1? (144)
- preco ma Hrobar http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1..._d2_1long.html
- preco ma galahet body v tomto zavode? http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1..._d3_1long.html
- preco ma jarda82 v 1longu1 minus 2 body?
- Preco tu maju posledni body? Napr Earwing http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1...d3_sprint.html
- Preco ma Muzzy body v tomto zavode?
- http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1..._d3_1long.html
- preco ma Adam22 body v tomto zavode? http://lfs.actual.cz/storage/mpr/ic1..._d4_1long.html

Protoze jsme si dal tu praci a prohlidl jsem si replaye. Pokud jsi udelal to same a stale jsou tu rozdily tak se neda nic delat. Ted nebudu mit cas na to koukat znovu

Aktaulni prubezne poradi po 3.zavodnim veceru.
Vcetne podminky 75% kol viteze. Dale je treba v poslednim zavodnim veceru zkontrolovat jestli zavodnici co maji 0kol a zadny cas opravdu skoncili v prvnim kole. V prvnich dvou vecerech je to proverene.

sonyk 19.6.2007 14:14

buh sice asi neexistuje,ale buh vam zehnej za ty vysledky

zipper 19.6.2007 14:31

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 65994)
Protoze jsme si dal tu praci a prohlidl jsem si replaye. Pokud jsi udelal to same a stale jsou tu rozdily tak se neda nic delat. Ted nebudu mit cas na to koukat znovu

Aktaulni prubezne poradi po 3.zavodnim veceru.
Vcetne podminky 75% kol viteze. Dale je treba v poslednim zavodnim veceru zkontrolovat jestli zavodnici co maji 0kol a zadny cas opravdu zkoncili v prvnim kole. V prvnich dvou vecerech je to proverene.

Minimáln? já nemám 0 kol v longu 2 ;) Nebrat jako rytí, ale jako snahu o uleh?ení práce. Skon?il jsem na hranici 9/10 kolo.

Agarash 19.6.2007 15:18

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 65998)
Minimáln? já nemám 0 kol v longu 2 ;) Nebrat jako rytí, ale jako snahu o uleh?ení práce. Skon?il jsem na hranici 9/10 kolo.

Pokud je to ve vcerejsim zavode, tak to jsem jeste nekontroloval. A urcite se hlaste! :) Pokud jde o uznani 75%, tak rozhoduje cilova cara, musi byt zapocitan cas z 9. kola

atomic_8 19.6.2007 15:31

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 65994)
Protoze jsme si dal tu praci a prohlidl jsem si replaye. Pokud jsi udelal to same a stale jsou tu rozdily tak se neda nic delat. Ted nebudu mit cas na to koukat znovu

Ok, ja som si tu pracu nedal, ale co s tym R. Milerom?

A preco ma ten jarda -2 body?

Agarash 19.6.2007 17:17

Quote:

Originally Posted by atomic_8 (Post 66009)
Ok, ja som si tu pracu nedal, ale co s tym R. Milerom?

A preco ma ten jarda -2 body?

U jardy jsem se prepsal, mullera zkontroluju az bude cas. Diky :) a diky za super .xls

EDIT: tak muller a ja jsme dostali kontumacni body, opraveno

zipper 19.6.2007 18:52

Jde o long 2 ze v?erejška. Ale cílovou ?áru jsem nep?ejel :'( Skon?il jsem tak 100 metr? p?ed ní :(

Chaos 19.6.2007 19:17

jeste jedna vec k vcerejsimu zavodu: 2x se mi stalo, ze jsem mel nekoho v zadech, projizdime dvojtou pravou na most v 1. useku, zobrazi se zluta vlajka. Pres svodidla neni na rovinku videt jak to tam vypada, tak sundam nohu z plynu abych se pripadne moh vyhnout, cehoz uplne bez bazne a hany vyuziva pronasledovatel a predjizdi me... JE TOHLE NORMALNI??

dalsi ligu co budu organizovat ja se bude tohle automaticky trestat... (ale neni v nasich silach to hledat, takze se bude muset poskozeny (ten co se zachoval spravne a zpomalil) ozvat...)

zipper 19.6.2007 19:40

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 66045)
jeste jedna vec k vcerejsimu zavodu: 2x se mi stalo, ze jsem mel nekoho v zadech, projizdime dvojtou pravou na most v 1. useku, zobrazi se zluta vlajka. Pres svodidla neni na rovinku videt jak to tam vypada, tak sundam nohu z plynu abych se pripadne moh vyhnout, cehoz uplne bez bazne a hany vyuziva pronasledovatel a predjizdi me... JE TOHLE NORMALNI??

dalsi ligu co budu organizovat ja se bude tohle automaticky trestat... (ale neni v nasich silach to hledat, takze se bude muset poskozeny (ten co se zachoval spravne a zpomalil) ozvat...)

Myslím, že toto by se m?lo trestat i te?...

CHS-LukiCZ 19.6.2007 20:31

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 66045)
jeste jedna vec k vcerejsimu zavodu: 2x se mi stalo, ze jsem mel nekoho v zadech, projizdime dvojtou pravou na most v 1. useku, zobrazi se zluta vlajka. Pres svodidla neni na rovinku videt jak to tam vypada, tak sundam nohu z plynu abych se pripadne moh vyhnout, cehoz uplne bez bazne a hany vyuziva pronasledovatel a predjizdi me... JE TOHLE NORMALNI??

dalsi ligu co budu organizovat ja se bude tohle automaticky trestat... (ale neni v nasich silach to hledat, takze se bude muset poskozeny (ten co se zachoval spravne a zpomalil) ozvat...)


Rekl bych,ze tim myslis me bylo to v 1 longu 5 kola mel sem sice zatebou odstup,ale cekal sem na tvou reakci(nebrzdils)tak sem jel standartne jak sem mel nauceno ze zaznamu sem vydel,ze si ubral,ale nejak vyrazne te to nezpomalilo a tet to hlavni zacal sem predjizdet az kdyz vlajka zhasla a to je podle me normalni

zipper 19.6.2007 21:32

Quote:

Originally Posted by CHS-LukiCZ (Post 66054)
Rekl bych,ze tim myslis me bylo to v 1 longu 5 kola mel sem sice zatebou odstup,ale cekal sem na tvou reakci(nebrzdils)tak sem jel standartne jak sem mel nauceno ze zaznamu sem vydel,ze si ubral,ale nejak vyrazne te to nezpomalilo a tet to hlavni zacal sem predjizdet az kdyz vlajka zhasla a to je podle me normalni

vId?l... a kdyby vlajka nezhasla, stihl bys to ubrzdit, nebo to bylo jen št?stí, že p?estala svítit práv? ve chvíli za?ítku manévru...?

CHS-LukiCZ 19.6.2007 21:37

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 66062)
vId?l... a kdyby vlajka nezhasla, stihl bys to ubrzdit, nebo to bylo jen št?stí, že p?estala svítit práv? ve chvíli za?ítku manévru...?

nezapiram,ze to bylo stesti,ale videl sem,ze to do mista nehody uz nestihnu tak sem neubyral

zipper 19.6.2007 22:02

Quote:

Originally Posted by CHS-LukiCZ (Post 66065)
nezapiram,ze to bylo stesti,ale videl sem,ze to do mista nehody uz nestihnu tak sem neubyral

nebIral (sry, tyhle hrubky m? prost? vytá?í)... Že to enstihneš neznamená, že beztrestn? profr?íš kolem... To jakože, když mineš v T1 v chumlu brzdnej bod a už to neubrzdíš, tak to taky napereš p?ímo doprost?ed? Tohle není omluva :/ Když to nestihnu, minimáln? to zkusím... Navíc, vlajka se ti nevyv?sila imo pozd?ji než Chaosovi, ne o moc, a jak Chaos ubral, m?l jsi okamžit? ubrat taky. A jestli, jak ?íkáš, nepoužil brzdy, nem?l by být problém ho nep?edjet. Nebyl jsem u toho, asi se do toho dál motat nebudu, ale...

CHS-LukiCZ 19.6.2007 22:46

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 66074)
nebIral (sry, tyhle hrubky m? prost? vytá?í)... Že to enstihneš neznamená, že beztrestn? profr?íš kolem... To jakože, když mineš v T1 v chumlu brzdnej bod a už to neubrzdíš, tak to taky napereš p?ímo doprost?ed? Tohle není omluva :/ Když to nestihnu, minimáln? to zkusím... Navíc, vlajka se ti nevyv?sila imo pozd?ji než Chaosovi, ne o moc, a jak Chaos ubral, m?l jsi okamžit? ubrat taky. A jestli, jak ?íkáš, nepoužil brzdy, nem?l by být problém ho nep?edjet. Nebyl jsem u toho, asi se do toho dál motat nebudu, ale...

jeste malickost to ze zpomalil sem si vsiml az kdyz sem byl pred vyjezdem ze zatacky a to sem uz i videl volnou cestu a stou vlajkou to proste vyslo.Prasarny v T1 po startu nedelam.

zipper 19.6.2007 22:53

Quote:

Originally Posted by CHS-LukiCZ (Post 66083)
jeste malickost to ze zpomalil sem si vsiml az kdyz sem byl pred vyjezdem ze zatacky a to sem uz i videl volnou cestu a stou vlajkou to proste vyslo.Prasarny v T1 po startu nedelam.

Prasárny v T1 byly jen p?irovnání, ne?íkám, že je d?láš ;)

atomic_8 19.6.2007 23:54

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 66026)
U jardy jsem se prepsal, mullera zkontroluju az bude cas. Diky :) a diky za super .xls

rado sa stalo ;)

Miondir 20.6.2007 01:54

Quote:

Originally Posted by CHS-LukiCZ (Post 66083)
jeste malickost to ze zpomalil sem si vsiml az kdyz sem byl pred vyjezdem ze zatacky a to sem uz i videl volnou cestu a stou vlajkou to proste vyslo.Prasarny v T1 po startu nedelam.

tj preci jasny, kdyz vidim, ze nekdo zpomali na zlutou vlajku aby predesel pripadne kolizi a me to nahodou vyjde, ze prijedu za nim a nebezpeci akorat pominulo, tak mam jedinecnou moznost ziskat svym neuveritelnym zavodnim umem, tezce vydrenou pozici, tak nic neresim a valim si to pres nej dal
v podstate to neni proti pravidlum, ale umet se na trati chovat k ostatnim fair-play a jako gentleman je vetsinou ukazkou skutecneho zavodnika a ne jen nejrychlejsi kolo nebo nejlepsi pozice v cili..

ToFire 20.6.2007 08:31

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 66104)
tj preci jasny, kdyz vidim, ze nekdo zpomali na zlutou vlajku aby predesel pripadne kolizi a me to nahodou vyjde, ze prijedu za nim a nebezpeci akorat pominulo, tak mam jedinecnou moznost ziskat svym neuveritelnym zavodnim umem, tezce vydrenou pozici, tak nic neresim a valim si to pres nej dal
v podstate to neni proti pravidlum, ale umet se na trati chovat k ostatnim fair-play a jako gentleman je vetsinou ukazkou skutecneho zavodnika a ne jen nejrychlejsi kolo nebo nejlepsi pozice v cili..

Ba?. Ne cht?l jsem jen souhlasit. Je to o n??em jiném.
Sice jsem nová?ek nejen s S2, ale v LFS v?bec, ale už jsem stihl pochopit, že njlíp si zazávodím, když nejen já, ale i ostatní pojedou fair-play. Už jen ten pocit dob?e vykonané práce, když dojedeš sice na p?edposlední pozici v poslední divizi, ale m?žeš si v klidu ?íct, že si na Tvoje po?ínání na dráze nemohl nikdo st?žovat, naopak Ti d?kují, jak jsi všem t?m usp?chaným p?ed tebou uhýbal vždy když T? brali o další a další kolo zp?t a moráln? jsi stejn? vít?z, protože za Tebou skon?ili Ti, co to n?kde rozsekali a oto?ili. :D

Agarash 20.6.2007 09:58

neofiko vysledky vcetne kontroly DNF po 3 veceru

sonyk 20.6.2007 10:59

pekny silny reci o fair play ale zajimalo by me kdo by opravdu ubral v tom momente kdyz by mu nesvitila zluta a mel sanci jezdce pred sebou predjet.

Chaos 20.6.2007 12:21

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 66118)
pekny silny reci o fair play ale zajimalo by me kdo by opravdu ubral v tom momente kdyz by mu nesvitila zluta a mel sanci jezdce pred sebou predjet.

kazdej kdo ma smysl pro fair play...

Kada 20.6.2007 14:15

No mi se v poslednim zavode objevovala zluta, kdyz jsem byl daavno za nehodou (nekdy). Pokud nekoho dojizdim, nevidim zlutou a vidim, ze jede pomalu, tak si myslim, ze udelal chybu, vyjizdi z travy a proto jede pomalu, takze ho/ji samoze predjedu. Replay situace, kterou resite jsem nevidel.

Atti Honyi 20.6.2007 14:38

jj aj mne sa stalo, že sa mi objavila žltá a bol som už pred jazdcom ?o sa vracal na trávu, a tiež sa mi stalo, že mi zasvietila žltá vlajka ke? som vchádzal do nepreh?adnej zákruty a ke? som ?ou prešiel nebola tam nijaká nehoda ani jazdec, ktorý by zavadzal na trati, len niekde v dialke jazdec, ktorý už mal závodnú rýchlos?

ŠakaL 20.6.2007 15:08

Quote:

Aktaulni prubezne poradi po 3.zavodnim veceru.
Vcetne podminky 75% kol viteze. Dale je treba v poslednim zavodnim veceru zkontrolovat jestli zavodnici co maji 0kol a zadny cas opravdu skoncili v prvnim kole. V prvnich dvou vecerech je to proverene.
To je i vcetne protestu?po tretim zavode..

CHS-LukiCZ 20.6.2007 15:19

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 66125)
kazdej kdo ma smysl pro fair play...

Kdyz uz mluvis o fair play tak bych rad vedel co si myslis o tom incidentu 2longu 7 kolo,ktary sme mely mezi sebou

Megin 20.6.2007 16:00

Quote:

Originally Posted by TonyG (Post 66141)
To je i vcetne protestu?po tretim zavode..

to tazko, tie sa pravdepodobne este len zacinaju riesit

Ondrejko 20.6.2007 16:40

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 66146)
to tazko, tie sa pravdepodobne este len zacinaju riesit

este neuplynula 48 hodinova doba :)

ToFire 20.6.2007 16:58

Tak jsem se dostal k prohlédnutí replayú z lag start? 4.divize. Protesty podávat nemá smysl, jejich už tak dost. Do tiskovky 4.divize napíšu h?íšníky a uvidíme. T?eba už si dají pozor. :)

Chaos 20.6.2007 17:51

Quote:

Originally Posted by CHS-LukiCZ (Post 66143)
Kdyz uz mluvis o fair play tak bych rad vedel co si myslis o tom incidentu 2longu 7 kolo,ktary sme mely mezi sebou

myslis ten v tom esicku mezi 2. a 3. mezicasem?
pokusil jsem se vyuzit tve celkem znacne jezdecke chyby... ty jsi mel sva prava omezena diky paragrafu 2.7 pravidel zavodu, nenechal si mi dostatek mista a doslo ke kolizi... ja jsem jel tak, aby tobe misto u kraje zustalo, ale tys jel moc do my stopy... navic se podivej co jsem delal pak, zatacku na to jsem zastavil a cekal na tebe (ackoli jsem nemusel) a propad se o partu pozic dolu... to ze te pak napalili dalsi (cemuz si v poho moh predejit, kdyby ses nesnazil otocit, kdyz kolem tebe projizdi zbytek pole (za coz na tebe muzou dat protest)) a tys skoncil na strese, za to uz ja nemuzu... takze tys odstoupil a ja pokracoval se ztratou nekolika pozic...

Jeste nejake dotazy na mou jizdu ohledne fair play??

(p.s. kdyby to nekdo hledal, byl to 1. long a 6. kolo)

atomic_8 20.6.2007 18:00

Quote:

Originally Posted by CHS-LukiCZ (Post 66143)
Kdyz uz mluvis o fair play tak bych rad vedel co si myslis o tom incidentu 2longu 7 kolo,ktary sme mely mezi sebou

si si isty???

EDIT: tak ja som si kukol pekne L2 a nic som nenasiel
(zatial sa to vysvetlilo)

atomic_8 20.6.2007 19:12

Quote:

Originally Posted by CHS-LukiCZ (Post 66143)
Kdyz uz mluvis o fair play tak bych rad vedel co si myslis o tom incidentu 2longu 7 kolo,ktary sme mely mezi sebou

tak na Tvojom mieste by som sa asi ospravedlnil, alebo by som bol aspon ticho, lebo:

tu sa zacala Tvoja chyba
http://img80.imageshack.us/img80/248...2603ke6.th.jpg

tu je uplne jasne, ze si mimo idealnej stopy (teda LTT, ze si na trati)
http://img80.imageshack.us/img80/977...7894qw6.th.jpg

tu je pohlad z Chaosovho auta (skus sa tam najst)
http://img220.imageshack.us/img220/7...8468sv6.th.jpg

tu je pohlad z tvojho auta (ty ho vidis)
http://img220.imageshack.us/img220/7...3262ds8.th.jpg

tu vidno, ze si mu trafil zadnu cast
http://img232.imageshack.us/img232/8...4959th7.th.jpg

a tu vidno, ze co to chaosovi sposobilo
http://img232.imageshack.us/img232/2...7120ft4.th.jpg

a ak obides bez trestu, tak to by ma asi aj prekvapilo

No a ty si doplatil na to, ze si Loukota nevsimal zltu vlajku.

CHS-LukiCZ 20.6.2007 20:15

ste se proti mne spikly ne:D .Hlavne bych se chtel Loukotovi omluvit.
Je pravda,ze sem byl na vyjezdu ze zatacky dlouhej,ale ja sem do Chaose nenarazil,ale jak je videt tak si to myslim jenom ja a zpohledu z meho vozu(uvnitr)byl Chaos videt az tesne pred narazem a ne kazda chyba soupere se da vyuzit
EDIT:a toho mista bylo na leve strane pomerne dost


All times are GMT +2. The time now is 10:34.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.