Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   CzechLFS.net - návrhy na zlepšení webu (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=16)

Pablo 5.1.2005 23:00

Napr. tento thread mi porad ukazuje ze by tu mely byt nove prispevky a pritom jsem projel vsechny stranky a jsem i posledni prispevatel, tj. mic noveho pro me tu neni, hlasi to i po odhlaseni a znova prihlaseni.

Vsechny prispevky od Nitemareho maji misto datumu "Today" coz je pri cteni threadu trochu matouci.

Pisu sem vse co vidim aby se to dalo doladit, klidne ty moje prispevky pak smazte

DoN 5.1.2005 23:41

myslim ze pridavat avatary a attachmenty z HDD nejde, protoze neni povolene zapisovani do adresaru..

Nitemare 6.1.2005 00:05

Quote:

Originally Posted by DoN
myslim ze pridavat avatary a attachmenty z HDD nejde, protoze neni povolene zapisovani do adresaru..

taktak, musime pockat az tu bude bloodymary, aby to nastavil

Quote:

Originally Posted by Pablo
Nejde mi nahrat avatar (mimochodem furt nevim jak to slovo vzniklo)

http://en.wikipedia.org/wiki/Avatar ;)

Rumiko 6.1.2005 10:21

default kódovanie asi treba zmeni? na windows-1250.

Pablo 6.1.2005 10:54

Tak s tím že Nitemare má p?ísp?vky psané jako Today se omlouvám, p?ekoukl jsem se a zam?nil datum vytvo?ení usera a datum posted p?ísp?vku.

ALE po?ád se mi "nezavírají obálky", zkrátka thready furt hlásí že je v nich n?co nového i když je kompletn? projedu a to je docela zásadní chyba. Mám WXP+FF 1.0CZ, všechny v?ci jako cookies atd povolené.

EDIT: Nite díky za Avatar, zajímavé ?tení

Nitemare 6.1.2005 14:58

Quote:

Originally Posted by Pablo
ALE po?ád se mi "nezavírají obálky", zkrátka thready furt hlásí že je v nich n?co nového i když je kompletn? projedu a to je docela zásadní chyba. Mám WXP+FF 1.0CZ, všechny v?ci jako cookies atd povolené.

hmm divny, ja mam zase vsechny thready oznaceny jako precteny... dela to este nekomu jinymu?

edit: jak je nazev fora, vedle nej jsou dve kosticky.. kdyz na tu prvni kliknes, oznaci se vsechny posty ve foru jako precteny...

Miondir 6.1.2005 15:35

jj me to taky dela, i kdyz si thread projedu, tak porad ukazuje nove posty a dalsi vec kdyz uz je post na poslednim miste na strance a jdu na nej pres takovou tu sipku tak me to hodi uz na dalsi stranku ktera je ale jeste prazdna

Miondir 6.1.2005 15:50

ted jsem objevil dalsi haluz, na prvni strance jak jsou kategorie, tak napr u kategorie 1.cz lfs liga mi to ukazuje napravo posledni prispevek smash - standartni prop + prihlaska, kterej tam skutencne je posledni, ale kdyz vlezu do kategorie 1.cz lfs liga tak tam napravo sviti posledni prispevek chaos, nevim jestli tohle je i jinde ale tohodle jem si vsim nahodou

Nitemare 6.1.2005 15:56

jj vsimnul sis spravne.. v phpbb se totiz na rozdil od mercuryboardu posledni prispevek v threadu neukladal do seznamu threadu.. tak sem to vyresil tak ze sem tam dal misto posledniho prvni prispevek... ale kdyz tam ted nekdo neco napise, premaze se to a uz by to melo ukazovat spravne...

edit... koukal sem na web mercuryboardu, a to ze ty oznaceny zpravy nemizej po prohlidnuti neni bug, ale proste to neni este v tom foru implementovany... zkusim to tam nejak dopsat...
zatim pro odznaceni prectenych zprav pouzivejte ty tlacitka v seznamu for, ktery odznaci vsechny posty ve foru

Apendix 6.1.2005 16:25

ech, je to jen u me nebo taky mate mensi nepresnosti s casem? :(

Miondir 6.1.2005 17:55

ee, neni to jen u tebe

Apendix 6.1.2005 18:00

Quote:

Originally Posted by Miondir
ee, neni to jen u tebe

njn, jsem zapomel nastavit cas v nastaveni :D

DoN 6.1.2005 18:13

test

Miondir 6.1.2005 18:15

aha, tak to me taky nenapadlo ze tam je jiny casovy pasmo nastaveny, nicmene je zajimave ze kdyz menim neco v nastaveni treba to casovy pasmo a pak dam odeslat, tak to napise vase zaliby byly zmeneny :P
edit: jsem zil v domeni ze jsme v GMT +1 ale kdyz jsem to tam dal tak to ukazuje o hodinu napred, nemaj tam jeste letni cas? :p
edit2: tak jsem editnul post a uz to ukazuje o 2 hodky napred, supr

DoN 6.1.2005 18:26

uz je to ok...musite si v nastaveni hodit stredoevropsky cas (berlin,rim.pariz,...)

mio>hral jsem si s nastavenim, tak proto

Miondir 6.1.2005 18:39

jj, uz jsem se ptal niteho a rek mi to, bylo mi trochu divny, kdyz jsem dal trikrat refresh a trikrat byl jinej cas :D
slo by udelat aby to nebylo takovy cesko anglicky, napr poslano today atp, popr 24h format casu

Commander 7.1.2005 00:36

nevim jestli se to tady resilo, ale nefunguje mi kodovani... necesky znaky se zobrazuji chybne

Agarash 9.1.2005 11:17

Dotaz, proc se opustilo to stary forum a je ted toto nestastne mercury?

Miondir 9.1.2005 11:41

co ja vim, tak prej tam byly nejaky bugy a nekdo to hacknul :(

DoN 9.1.2005 11:50

a co je na nem tak nestastneho?


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.