Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Demo liga (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2967)

Mirek Stod?lka 19.4.2013 09:30

Demo liga
 
[size="4"]Mám nápad na založení LFS demo ligy m?l by n?kdo zájem?Bylo by to tak 5 závod?, na 10 kol jeden. P?ipadají v úvahu:Pond?lí ve?er,Úterý ve?er,St?eda ve?er,?tvrtek ve?er. Jezdilo by se ve dvou kategoriích 1.XRG +XFG, 2.FBM. P?i?emž XFG + XRG by m?lo blackwood silnici + rallycross. FBM by m?lo jen silnici :D.Pot?eboval bych také organiza?ní pomoc: ?idi? SC ,Komisa?i atd. Pište pod tohle.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zdraví Vás rs logic (CZ)

Belda_CZ 19.4.2013 22:16

Já si klidn? zazávodim. ;)

Puma /// 20.4.2013 11:42

Ja som tiez za.. vela sa toho na cz sk scene v LFS nedeje.. a tak som za kazdu prilezitost.. neviem ake mas skusenosti s organizovanim takeho niecoho.. ale ak zacinas.. nebude to asi malina :)

Belda_CZ 20.4.2013 12:52

Ale bylo by super, kdyby si demo jezdci odpustili dva pátky hospodu, poslali do Anglie 24 královskejch a mohli jsme si pak zajezdit i jinde, než na Blackwoodu. ;) Pak v??im tomu, že se ti dostane podpory i od zkušených po?adatel? a hlavn? ú?ast by byla mnohem, mnohem vyšší. Tak o tom pop?emýšlej. ;)

JÁRA 20.4.2013 12:54

Nemám nic proti :headbang::thumb:

Puma /// 21.4.2013 12:07

Quote:

Originally Posted by Belda_CZ (Post 135548)
Ale bylo by super, kdyby si demo jezdci odpustili dva pátky hospodu, poslali do Anglie 24 královskejch a mohli jsme si pak zajezdit i jinde, než na Blackwoodu. ;) Pak v??im tomu, že se ti dostane podpory i od zkušených po?adatel? a hlavn? ú?ast by byla mnohem, mnohem vyšší. Tak o tom pop?emýšlej. ;)

AMEN :bowdown:

Mirek Stod?lka 21.4.2013 20:30

Quote:

Originally Posted by Puma /// (Post 135547)
Ja som tiez za.. vela sa toho na cz sk scene v LFS nedeje.. a tak som za kazdu prilezitost.. neviem ake mas skusenosti s organizovanim takeho niecoho.. ale ak zacinas.. nebude to asi malina :)

co se tý?e po?adatelských schopností nemám žádné rád bych p?ijal pár rad ;)

Mirek Stod?lka 21.4.2013 20:56

kk
 
vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky mi posílejte na m?j email mirabau@seznam.cz doufám že se na tratí budete chovat jako dosp?lý. Navrhoval bych termin prvniho zavodu :22. .4 - 25.4. Start treninku by byl 16:00 a zavod by zacinal o 30 min pozdeji. Jel by se blackwood silnice na 10kol.asi na serveru cz sk zacler (jeste musim sehnat toho spravnyho cloveka
O terminu hlasujte. Kategonrie fbm se rusi !!! Opravdu nekdo aspon trochu schopny mi pojdte pomoct!!

P?íklad p?ihlášky:
Jméno: Mirek Stod?lka
Nejlepší ?as silnice/rallycross:1.33.15/1.10.23
?íslo: 28
LFSW Nick: rs logic(cz) (nick musí být bíle !)
Do p?edm?tu napište: Demo liga

michal 1279 21.4.2013 21:13

Quote:

Originally Posted by Mirek Stod?lka (Post 135570)
vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky a setupy mi posílejte na m?j email...

Pro? máme posílat setupy?

Mirek Stod?lka 21.4.2013 21:27

Quote:

Originally Posted by michal 1279 (Post 135571)
Pro? máme posílat setupy?

no to sam nevim omlouvam s za tuto chybu !!! Setupy jsou volne kazdy muze mit jaky chce ;)

Belda_CZ 21.4.2013 22:41

Quote:

Originally Posted by Mirek Stod?lka (Post 135570)
vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky a setupy mi posílejte na m?j email mirabau@seznam.cz doufám že se na tratí budete chovat jako dosp?lý. Navrhoval bych termin prvni ho zavodu :22. .4 - 25.4. Start treninku by byl 16:00 a zavod by zacinal o 30 min pozdeji. Jel by se blackwood silnice na 10kol.asi na serveru cz sk zacler (jeste musim sehnat toho spravyho cloveka
O terminu hlasujte. Kategonrie fbm se rusi !!! Opravdu nekdo aspon trochu schopny mi pojdte pomoct!!

Takhle na poslední chvíli se asi moc lidí neseženeš, kor když se jede LX Cup, trošku si dej dohromady organizaci, vydej rozpis, pravidla, seže? komisa?e a až to budeš mít ready, tak už bude po LX CUPu a bude to OK. :D

bavorak 21.4.2013 22:42

Quote:

Originally Posted by Mirek Stod?lka (Post 135569)
co se tý?e po?adatelských schopností nemám žádné rád bych p?ijal pár rad ;)

nemas to tak daleko sa pozriet na inspiraciu http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2944 aspon nieco takto prehladne by si mohol uviest. Konkretne presne datumy, casy, trat, auto, pravidla, pocty kol, format prihlasky

Inak neviem aky vyznam ma ist organizovany zavod na 10 kol na blackwoode..sak to je kolko? 16 minut? to sa jazdi normalne na serveri nie? kedtak uz aspon nieco na sposob 20 minut sprint a potom 40 minut zavod s otocenym rostom.

Quote:

Originally Posted by Belda_CZ (Post 135548)
Ale bylo by super, kdyby si demo jezdci odpustili dva pátky hospodu, poslali do Anglie 24 královskejch a mohli jsme si pak zajezdit i jinde, než na Blackwoodu. ;) Pak v??im tomu, že se ti dostane podpory i od zkušených po?adatel? a hlavn? ú?ast by byla mnohem, mnohem vyšší. Tak o tom pop?emýšlej. ;)

To by museli byt demo jazdci vo veku, aby uz chodili do hospody ; ) (sorry za rypanie)

Mirek Stod?lka 22.4.2013 07:43

zm?na
 
Dob?e termín prvního závodu odkládám na 20.-23.5. O dnu hlasujte ;)

Mirek Stod?lka 22.4.2013 07:46

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 135576)
nemas to tak daleko sa pozriet na inspiraciu http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2944 aspon nieco takto prehladne by si mohol uviest. Konkretne presne datumy, casy, trat, auto, pravidla, pocty kol, format prihlasky

Inak neviem aky vyznam ma ist organizovany zavod na 10 kol na blackwoode..sak to je kolko? 16 minut? to sa jazdi normalne na serveri nie? kedtak uz aspon nieco na sposob 20 minut sprint a potom 40 minut zavod s otocenym rostom.


To by museli byt demo jazdci vo veku, aby uz chodili do hospody ; ) (sorry za rypanie)

Dík za to už jsem to vid?l a cht?l jsem se inspirovat ,ale zatím sem tady dal lfs demo ligu na pr?zkum kdo by cht?l jet ;)

Mirek Stod?lka 22.4.2013 07:50

Info
 
Tak další informace budou ješt? dnes. ;) závod?m zdar :checkeredflag:

Mirek Stod?lka 22.4.2013 07:56

Skiny
 
Skiny

Povinné je jen ?íslo, které musí být dob?e viditelné a ?itelné. Umíst?ní je libovolné, preferované místo je kapota. Nespln?ní tohoto požadavku = 10 míst dol? na roštu.Dále nesmí na skinu být: erotika,provokativní slova a obrázky. To je kolem skin? vše. Chovejte se jako dosp?lý a závod?m zdar.Ješt? bych p?idal že je výhodné mít stejné ?íslo jako na skinu také v textu poznávací zna?ky ;)

Mirek Stod?lka 22.4.2013 08:07

Pravidla
 
http://kidcz.ic.cz/lfs/pravidla_zavodu.txt NEZNALOST NEOMLOUVÁ !!! :arge:

Mirek Stod?lka 22.4.2013 10:36

Takže tady to bude všechno:[size="4"]Mám nápad na založení LFS demo ligy m?l by n?kdo zájem?Bylo by to tak 5 závod?, na 10 kol jeden. P?ipadají v úvahu:Pond?lí ve?er,Úterý ve?er,St?eda ve?er,?tvrtek ve?er. Jezdilo by se ve dvou kategoriích 1.XRG +XFG, 2.FBM. P?i?emž XFG + XRG by m?lo blackwood silnici + rallycross. .Pot?eboval bych také organiza?ní pomoc: ?idi? SC ,Komisa?i atd. Pište pod tohle.

vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky mi posílejte na m?j email mirabau@seznam.cz doufám že se na tratí budete chovat jako dosp?lý. Navrhoval bych termin prvni ho zavodu :22. .4 - 25.4. Start treninku by byl 16:00 a zavod by zacinal o 30 min pozdeji. Jel by se blackwood silnice na 20kol.asi na serveru cz sk zacler (jeste musim sehnat toho spravyho cloveka
O terminu hlasujte. Kategonrie fbm se rusi !!! Opravdu nekdo aspon trochu schopny mi pojdte pomoct!!

P?íklad p?ihlášky:
Jméno: Mirek Stod?lka
Nejlepší ?as silnice/rallycross:1.33.15/1.10.23
?íslo: 28
LFSW Nick: rs logic (cz) (nick musi byt bile)
Do p?edm?tu: Demo liga

Skiny

Povinné je jen ?íslo, které musí být dob?e viditelné a ?itelné. Umíst?ní je libovolné, preferované místo je kapota. Nespln?ní tohoto požadavku = 10 míst dol? na roštu.Dále nesmí na skinu být: erotika,provokativní slova a obrázky. To je kolem skin? vše. Chovejte se jako dosp?lý a závod?m zdar.Ješt? bych p?idal že je výhodné mít stejné ?íslo jako na skinu také v textu poznávací zna?ky

http://kidcz.ic.cz/lfs/pravidla_zavodu.txt NEZNALOST NEOMLOUVÁ !!! ←pravidla

Branislav 22.4.2013 11:03

ako demo jazdec si nemoze nahrat skin na lfsworld ,ako to chces riesit? licencovany nemaju s tym problem.
No drzim palce pri organizovani ,ale taka mala rada , ked nieco robis ,skus si spravi narychlo neaky web hosting ,tam nahrat pravidla , nie odkaz na niekoho a este pouzit aj jeho priklad prihlasky(ani nechcem vediet ci si si pytal povolenie nato). Detaily robia zazraky ,neni to rypanie ,ale taka rada do buducna

Mirek Stod?lka 22.4.2013 12:02

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 135585)
ako demo jazdec si nemoze nahrat skin na lfsworld ,ako to chces riesit? licencovany nemaju s tym problem.
No drzim palce pri organizovani ,ale taka mala rada , ked nieco robis ,skus si spravi narychlo neaky web hosting ,tam nahrat pravidla , nie odkaz na niekoho a este pouzit aj jeho priklad prihlasky(ani nechcem vediet ci si si pytal povolenie nato). Detaily robia zazraky ,neni to rypanie ,ale taka rada do buducna

Dík už jsem to poupravil. Jak mám ud?lat webhosting? Já taky mám jen demo a skin? tam mám min 100 :)


All times are GMT +2. The time now is 15:35.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.