Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ALTP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=23)
-   -   EGT WTCC 2009 Informace (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2448)

sonyk 29.8.2009 09:37

Povinné prvky
 
Povinné prvky jsou hotovy.

http://altp.legolem.com/index.php?op...d=21&Itemid=65

xedox 29.8.2009 09:54

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 109151)
No ja som mal prvý termín preto som taký nas*atý, ale ok ja som ochotný sa dohodnú?, ale ke? druhá strana nejaví záujem...

......rozcilujes se tu pekne ,ale bude ti to k nicemu,proste EGT udelalo svuj kalendar a pokud vim xkrat se nam stalo , zrovna od Antiku ,ze nam naparovali zavody presne na stejne datumy a nikoho to nazajimalo....proste kalendar se neda nafouknout.Z druhe starny maji jezdci LFS na vyber.....

sonyk 29.8.2009 10:32

Takže :

Termíny z?stavají. Bohužel jinak to nejde. Formula Masters využivá služeb EGT ?ili není možne to dát tam. A jiné volné ned?le, aby byly ?ádné pauzy do vánoc nejsou. Je mi líto, ale jezdci si budou muset vybrat.

P?ihlášky od 3.9. 2009

T?ším se na ú?ast

Váš EGT

Ondrejko 29.8.2009 12:42

Quote:

Originally Posted by xedox (Post 109169)
......rozcilujes se tu pekne ,ale bude ti to k nicemu,proste EGT udelalo svuj kalendar a pokud vim xkrat se nam stalo , zrovna od Antiku ,ze nam naparovali zavody presne na stejne datumy a nikoho to nazajimalo....proste kalendar se neda nafouknout.Z druhe starny maji jezdci LFS na vyber.....

vy ste mali sukromnu ligu a vacsinu miest ste uz mali obsadene pre "svojich" ludi. my sme mali zavody pre tych, ktori u vas nemohli jazdit z vyssie spomenuteho dovodu. takze my nie sme ti zli, ktori robia na priek ostatnym :)

sonyk 29.8.2009 12:51

Ondrejko: nikdo ne?íká že je ten ?i onen zlý. Jen Xedox konstatuje že podobných situací tu bylo už dost.

Gepas 29.8.2009 13:08

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 109181)
vy ste mali sukromnu ligu a vacsinu miest ste uz mali obsadene pre "svojich" ludi. my sme mali zavody pre tych, ktori u vas nemohli jazdit z vyssie spomenuteho dovodu. takze my nie sme ti zli, ktori robia na priek ostatnym :)

pokud vim, tak vsechny zavody od EGT byly "verejny", tudiz se mohl prihlasit kdo chtel

RoBo_SK 29.8.2009 13:20

Tam kde je vô?a je aj cesta:) ale tu neni ani jedno ani druhé, ale ok nezbláznim sa robte si ?o chcete ve? je to predsa vaše ?ESKÉ :) pokia? bude v antiku menej ako 25% z maximálneho po?tu prihlásenych 62 tak to zruším, a ušetrím si nervy a ?as... ?lovek sa tu da?o snaží obnovi? a ešte tu bude za dementa

sonyk 29.8.2009 13:22

Gepas: kluci maj na mysl ALTP tam to preci jen bylo trosku omezene

Robo: uz ste trpany s tim cesko vs slovensko.

Proste jiny terminy nejsou kdyby byly dam to tam.

EDIT: a byl bych rad kdyby se tu tohle neresilo. Je to vyreseny a tahle diskuze ma bejt pro jiny ucely

RoBo_SK 29.8.2009 13:27

ja som to nemyslel ako ?esko verzus slovensko lebo aj na našej aj na vašej strane su divný a aj normalny ?udia, ale tu už ani nejde o termíny, ale o slušnos? keby si mi normálne napísal PM "že po?uj nejde inak mohli by sme to da? cez antik " myslíš že by som nie?o namietal nie!

EDIT: už sa k tomu nebudem vraca?...

Fast Jarda 29.8.2009 13:40

K tomuhle si koment neodpustím....

?tu to tady odza?átku a p?ipadá mi to, jako že si n?kdo hraje na vyššího a mocn?jšího pána. D?láte, jako že je ned?le jediný den v týdnu. Závody se u nás jezdívají taky v pond?lí. Nevím jaký vliv nato má váš soukromý ?as, ale z pohledu jezdce co chce jezdit, je to docela úsm?vný a zárove? i smutný....

RoBo_SK 29.8.2009 13:52

napísal som síce že sa už nebudem vraca? ale ešte na ujasnenie si neodpustím toto: ja som mal prvý datumi na nede?u ve?er tu nejde o ni? iné ako o slušnos? z jeho strany, aby mi aspo? napísal že si to tam dá, alebo aspo? aby ma nejako informoval ja by som súhlasil bez námietok, ale on si to tam drzo natla?í a ešte sa sním ani nedá ani rozumne dohodnú? to je teda úrove?.... ja nebudem ako vä?šina ?udí že držím hubu a krok ja sa ozvem a ozval som sa slušne, ale ke? ne ta ne

EDIT: ešte pre niektorých mne je jedno ?i je to slovák,?ech alebo mongol to isté by som napísal každému....

sonyk 29.8.2009 14:07

Ješt? n?kdo n?co? když už jsme tak neskute?n? drzý a neslušný?

EDIT: jinak bych rad poprosil admini k pro?išt?ní od zbyte?ných p?ísp?vk? nebo p?esunutí jinam. D?kuji

Gepas 29.8.2009 14:10

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 109192)
Ješt? n?kdo n?co? když už jsme tak neskute?n? drzý a neslušný?

uz se vi, kdo vyhraje? :D

xedox 29.8.2009 19:22

Quote:

Originally Posted by RoBo_SK (Post 109191)
napísal som síce že sa už nebudem vraca? ale ešte na ujasnenie si neodpustím toto: ja som mal prvý datumi na nede?u ve?er tu nejde o ni? iné ako o slušnos? z jeho strany, aby mi aspo? napísal že si to tam dá, alebo aspo? aby ma nejako informoval ja by som súhlasil bez námietok, ale on si to tam drzo natla?í a ešte sa sním ani nedá ani rozumne dohodnú? to je teda úrove?.... ja nebudem ako vä?šina ?udí že držím hubu a krok ja sa ozvem a ozval som sa slušne, ale ke? ne ta ne

EDIT: ešte pre niektorých mne je jedno ?i je to slovák,?ech alebo mongol to isté by som napísal každému....

...musim reagovat ikdyz moc na forum nepisu....toto jsi prehnal...jsi tuna v LFS tyden i s koupi licence a budes tu kazat moralku co a jak je slusne ci neni?? Do kalendare se davaji zavody normalne at 2 ci vice neni to o slusnosti co tu plekoces ....myslis ,ze pokud napises na dany den ty prvni svuj zavod tak cely den je tvuj a ostatni se musi pana optat?? ....nechtej abych te nazval po vasem ,ze jsi osel.
Pokud tu budes neustale brecet nad terminy tak poprosim admina o smazani .....

Kid222 29.8.2009 19:39

A styl "jednu ned?li ALTP, druhou ned?li Antik", pop?. po vzoru Mixed cupu pohnout s kolidujícím termínem o den... to tu nepadlo?

Zdenek CZE 29.8.2009 21:33

Já nevím, co po?ád ?ešíte. Prost? se budou muset lidé rozhodnout, co cht?jí jet radši. Já taky cht?l jet oba šampionáty. A i kdyby se závody nek?ížily, tak stejn? bych si musel vybrat jen jeden šampionát.

sonyk 30.8.2009 12:59

napisu to znova

Kid- nejsou jiny volny terminy.a jiny den neprichazi v uvahu vzhledem k nasim soukromym aktivitam.a tohle neni altp ale pro vsechny:-)

lidi se musi rozhodnout.i ja sem si musel nekolikrar vybrat.
s temi co si vyberou nas, se tesim na trati.ostatnim preju stesti v jinych zavodech

foldus 30.8.2009 18:38

Hura uz se tesim. Pres prazdniny jsem udelal si radost a koupil g25, jeste aby byl cas potrenovat, se spojkou jsem se zlepsil tak o -2 sekundy :)

Tak navidenou na Blackwoodu.

BabyOnWheels 30.8.2009 18:54

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 109193)
uz se vi, kdo vyhraje? :D

Ja to je jsany, ne :) Kazdej dostane stop & go. Pokud me predjede :D

Gepas 30.8.2009 19:43

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 109232)
Ja to je jsany, ne :) Kazdej dostane stop & go. Pokud me predjede :D

hehe, tak to te budeme muset "odstranit" v poslednim kole, aby si nic nestihal :D


All times are GMT +2. The time now is 18:16.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.