Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Okruhy (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2270)

Zdenek CZE 22.1.2009 22:26

Okruhy
 
Tak jsem založil tento thread. Koukal jsem, že tu je F1, Rally a chybí tu okruhy. Vlastn? tu bude vše co jezdí na okruzích, nap?. DTM, FIA GT, Le Mans Serie ?i ?eský mistrovství, které je rok od roku kvalitn?jší. Tak a od te? už si tu m?žem psát:).

Ondrejko 22.1.2009 23:57

Slovakiaring
http://www.f1.sk/clanok29523.htm

Zdenek CZE 23.1.2009 19:39

Zítra se startuje 24 hodin v Dyton?. Enge a spol. zajeli v kvalifikaci 5. nejlepšá ?as, ale bohužel byli posunuti až na 20. místo, protože jejich v?z byl o pár milimetr? niží než dovolují pravidla:(.

Gepas 23.1.2009 21:05

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 97746)
..

//OT

koukam, ze mas svatek, tak vsechno nejlepsi

Zdenek CZE 23.1.2009 21:11

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 97751)
//OT

koukam, ze mas svatek, tak vsechno nejlepsi

Díky:)

Zdenek CZE 24.1.2009 20:46

Pro ty z vás co mají sport 5 mám dobrou zprávu. 24 h v Dayton? budou dávat živ? v sobotu 24. ledna ve 21:20 hodin (21:20 – 24:00 hodin), v ned?li 25. ledna pak z Daytony t?i živé vstupy: ve 14:25 – 15:30, 19:25 – 20:00, 20:55 – 22:00 hodin.
Také to budou dávat na Eurosportu, ale tam nevím ?asy:D.

Zdenek CZE 23.4.2009 19:41

Tak jsem koukal, že startovní pole v MM?R Divize 4 je rok od roku lepší, už se t?ším letos na závody:)

Chaos 24.4.2009 00:20

jj, co jsem dnes koukal, co mi jezdilo kolem 301 stanku, tak pribylo par peknych aut :) a i nejake slecny zavodnice ;)

RavenakCZE 24.4.2009 01:34

Brt 2009
 
Pátek 25
Start nové sezóny i s novou technikou


Most, 22.4. 2009


Pouhých n?kolik dní zbývá do zahájení okruhové sezóny roku 2009. Bohemia Racing Team do ní spolu se svými soupe?i vstoupí jako ú?astník prvního mistrovského podniku, kterým bude Jarní cena Masarykova okruhu v Brn?, která se jede o víkendu 24. - 26. dubna. Startovní listiny už nyní slibují, že první letošní závody budou stejn? dramatické jako p?edchozí roky. Tým nasadí dva nové vozy AUDI A4 DTM, op?t o rok mladší modelové ?ady, tedy R12+ a jeden lo?ský. Jezdecké obsazení bude vícemén? klasické, chyb?t nebude Milan Mad?ry?, Thed Björk, ani Tomáš Kostka, ale zárove? m?žeme ?ekat v pr?b?hu sezóny i nové jezdce.


Vzhledem k okolnostem byla nová technika do týmových dílen p?ivezena z Ingolstadtu teprve p?ed n?kolika dny, mechanici se už ale za podpory týmových inženýr? z továrního odd?lení Audi Sport stihli zevrubn? seznámit se všemi zm?nami, kterými nový modelový ro?ník disponuje oproti t?m p?edchozím. "Technicky jde op?t o zna?ný posun, ale vzhledem k tomu, že už jde vlastn? o t?etí typ, který naši kluci dostali do rukou, fungují tu výborn? zkušenosti získané v d?ív?jších sezónách," poznamenal manažer týmu Petr Najman.
Co se tý?e obsazení aut, definitivn? jasno zatím není. Jisté je, že do sprintu tým nasadí dva nové vozy, jeden bude pilotovat Milan Mad?ry? a ten druhý slovenský jezdec Janko Daniš. Lo?ský v?z povede do boje v rámci t?íhodinovky švédský pilot Thed Björk spolu s Milanem Mad?ry?em, Janko Danišem a také lo?ským sprintovým mistrem Tomášem Kostkou.
V Brn? je p?ítomen celý BRT tým v?etn? mladých jezdc? Josefa Krále a Michala Mat?jovského, kte?í letos budou startovat v prestižních zahrani?ních seriálech. Josef v International Formula Master a Michal v SEAT Leon Eurocup. „Josef má za sebou dva dny oficiálních test? Formule Master na brn?nské trati. Prokázal skute?n? skv?lé schopnosti, když b?hem test? jezdil na samé špici startovního pole. Michal bude startovat s vozem sice jiné specifikace než je Leon Eurocup, ale p?esto Seat. Oba se tedy v Brn? b?hem prvního letošního závodního víkendu svezou," ?ekl Petr Najman.

Harmonogram brn?nského podniku je pon?kud odlišný od obvyklého p?dorysu. Už v pátek v 11,50 za?íná oficiální kvalifikace pro sprint nad dva litry a m??ený trénink pro sobotní vytrvalostní závod bude zahájen odpoledne v 15,30. T?íhodinovka se ale v sobotu nepojede k ve?eru jako obvykle. Tentokrát bude odstartována už v 11 hodin a 5 minut, protože v obvyklém ?ase hostí Brno italskou vytrvalostní sérii cestovních voz? ETCS, která se jede dokonce na 4 hodiny. Ned?lní sprint voz? s obsahem motor? nad 2000 ccm pak bude odstartován v pravé poledne a jako obvykle je vypsán na 10 kol Masarykova okruhu.

Více informací a aktuální fotografie naleznete v pr?b?hu celé sezóny na: www.brt.cz


Loni jsem byl na epilogu v Brn? a bylo to super. Takže neváhejte a je?te se podívat já letos stihnu zase možná až epilog. :)

Zdenek CZE 24.4.2009 07:29

Quote:

Originally Posted by RavenakCZE (Post 103168)
...

Ješt? kdyby v tom sprintu jel s tím Audi místo Mad?ry?e Thed Bjork, tak by to bylo dobrý:).

Zdenek CZE 24.4.2009 07:30

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 103165)
jj, co jsem dnes koukal, co mi jezdilo kolem 301 stanku, tak pribylo par peknych aut :) a i nejake slecny zavodnice ;)

M? štve, že to mám do Brna tak daleko...si musím po?kat do kv?tna:D

Zdenek CZE 1.5.2009 18:55

Budete n?kdo koukat te? o víkendu na FIA GT:)???

Vitr 1.5.2009 23:56

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 103578)
Budete n?kdo koukat te? o víkendu na FIA GT:)???

na ?em to beží ? :beady:

Zdenek CZE 2.5.2009 10:08

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 103597)
na ?em to beží ? :beady:

http://gt1live.tv/
Dneska tady budou dávat od 9:40 trénink a od 15:45 kvalifikaci, zítra tam bude warm - up a závod, myslím, že tam bude i závod kategorie GT3, když najdu program vysílání, tak to sem napíšu.

Vitr 2.5.2009 10:53

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 103603)
http://gt1live.tv/
Dneska tady budou dávat od 9:40 trénink a od 15:45 kvalifikaci, zítra tam bude warm - up a závod, myslím, že tam bude i závod kategorie GT3, když najdu program vysílání, tak to sem napíšu.

hmm škoda myslel jsem že tu budou dáva n?kde v TV :) Na stream se s k?esla nepodívám leda z dalekohledem :D

Zdenek CZE 2.5.2009 11:17

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 103606)
hmm škoda myslel jsem že tu budou dáva n?kde v TV :) Na stream se s k?esla nepodívám leda z dalekohledem :D

Ješt? by m?l být zítra p?ímej p?enos ze závodu na Sport 5 (co m? nehraje:mad:) a na DSF záznam.

Tak nemusíš koukat a m?žeš jenom poslouchat ty zvuky aut, si vždycky dám repráky na plný koule, chudáci sousedi:D.

Zdenek CZE 3.5.2009 20:57

Tak 1. závod FIA GT dopadl pro ?eský ým KplusK Motorsport velmi dob?e. Vyhrál jejich v?z ve složení Wendlinger/Sharp a na 5. míst? dojel Lacko/Dominguez:).

Zdenek CZE 7.5.2009 06:41

Mám novinku:). Tomáš Kostka bude jezdit v letošní sezon? DTM s Audi A4 DTM R13 (specifikace 2007) v týmu KOLLES Futurecom-BRT. Ale ne?ekám od n?j moc dobré výsledky, protože m? sta?ilo, když jsem vid?l jak to ?ídil v Most?. Do DTM by si z ?eského mistráku zasloužil jít Enge nebo Björk, ti na to mají;).

Kid222 7.5.2009 07:57

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 103863)
Mám novinku:). Tomáš Kostka bude jezdit v letošní sezon? DTM s Audi A4 DTM R13 (specifikace 2007) v týmu KOLLES Futurecom-BRT. Ale ne?ekám od n?j moc dobré výsledky, protože m? sta?ilo, když jsem vid?l jak to ?ídil v Most?. Do DTM by si z ?eského mistráku zasloužil jít Enge nebo Björk, ti na to mají;).

No to bude sranda, chci ho vid?t, jak bude konkurovat se 2 roky starým autem. :)

Zdenek CZE 7.5.2009 12:59

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 103864)
No to bude sranda, chci ho vid?t, jak bude konkurovat se 2 roky starým autem. :)

V?tšina pilot? za?ínala také na 2 roky starých autech (nap?. Ralf Schumacher, který ve své 1. sezon? skon?il myslím 14.), ale když jsem vid?l, jak s tím jede, tak by nejspíše nekonkuroval ani s verzí 2009;)


All times are GMT +2. The time now is 14:21.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.