Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ALTP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=23)
-   -   EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Blackwood GP rev. 9. závod (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2799)

Kid222 23.1.2011 23:45

Q: 22.

R1: Tra? m? nebavila, za?ínal Top Gear, ?ešil jsem jiný v?ci, tak jsem aspo? tohle dokroužil na 16. míst? absolutn? sám, i když m? ke konci stahoval King a Sonyk.

R2: Spec po T1, rozhodl jsem se, že se tam nebudu motat.

TeeDee 23.1.2011 23:55

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 126918)
EDIT: TeeDee sry v te kvali :-(

V pohod? ;) Já byl nakonec rád, že jsem nestartoval zp?edu a mohl si užít souboje ve st?edu pole

Petersbond 24.1.2011 07:37

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 126937)
mna tiez potesil :)

M? ne. :confused: Nebýt chyby v poslední zatá?ce, souboj nemusel být.

BabyOnWheels 24.1.2011 08:28

Q: Technicka zavada na pritoku vody do pracky .. takze jsem po 5 min sel predelat praci odborniku z Datartu, abych nevyplavil sklepy. (Musim uznat, ze tam jsou asi odbornici, sousedce nad nama jsem to sel po nich taky predelat, ale az pote co to teklo k nam stropem).

R1: Jsem se rozkoukaval. Proste bez treninku to nejde. V sikane, jedu pomalu, je tam zluta, ale i tak jsem se tak tak vyhnul nejakemu APR co tam nejalo z travy. Takze jsem se pro zmenu z ni hrabal ja a asi ohrozil Jigra. Omluva. Pak jsem se uspesne propadl z konce az na konec druhe desitky a dokrouzil do cile.


R2: Uz jsem si torchu zvykl a zacal si uzivat souboje. Nakonec jsem par kol krouzil za Substance a snazil se he nejak predjet. Brzdil torchu drive, zatacky taky projizdel nejak divne. Tak jsem ho tam vzdy dohnal, ale na rovince prd. Az pak zatacku pod mostkem jel opravdu hodne pomalu a ja to zadupl, podradil, brzdil motorem a vsim co slo, abych to do nej nezaparkoval a dal hodiny. No a pak uz jen zase nudne krouzeni az do konce.

PS: Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.

Lala 24.1.2011 11:17

Q: Docela slusnej cas mi prines 8. misto a to odpovidalo tem optimistictejsim predpovedim. Celkove byla ta kvalda zas neskutecne vyrovnana. Jen mezi 7. a 14. mistem to slo skoro presne po setinach sekundy.

R1: Zezacatku neprehledna situace. Motal jsem se ale porad kolem ty svy startovni pozice. Kolem byly auta natesno, takze jsem nemel moc klid a jel tak nejak nervozne. V posledni tretine zavodu jsem pak delal chyby hlavne v sikane a mel nekolikrat namale. Musel jsem se taky porad ohlizet dozadu. TeeDee mi delal vrasky. Na zadni rovince mel oproti me rychlosti navrch a nakonec me diky tomu i predjel. Do cile jsem teda taky dorazil na tom 8. fleku a do R2 tak startoval prvni, coz mi na klidu pochopitelne nepridalo :)

R2: Prvni zatacky jako obvykle asi az moc opatrne, ale potom jsem brzo nabral vynikajici tempo. Ujizdel jsem a trochu se divil, ze nejvetsi rychlici
nejsou na dostrel. Drzel jsem se prvni dlouho a jel rychle, ale za cenu prehrivani pneu. Vedel jsem, ze s tim budu mit asi problemy. Trochu jsem zpomalil a naskok se rychle rozplynul. Kolem 3/4 zavodu uz jsem nedokazal ubranit Fast Jardu, a protoze hned za nim byl Mufisto, pomalu jsem se zacal smirovat s bronzovym stupinkem. Muf pak ale pak trochu propadnul, a tak jsem to preci jen dovezl na 2. miste. Spickovej vykon a skvelej vysledek na neoblibeny trati :banana:

Puma 24.1.2011 14:06

Takže jsem to posral no....

Q: Nejak jsem jel a zvykal si na XRR po nepovedené kvald? iTCC
R1: N?jak jsem jel vzadu celkem se da?ilo, Potom poušt?ní Ghosta, LAG a gagarin model našt?stí to Ghost neodnesl ale hodiny a já blbec ze svého zlozviku z FXR podržet to jsem si neuv?domil že tamm jede celé pole a že XRR se nerozjíždí podle p?edstav a hnet jsem se snažil pokra?ovat, najonou slyší Gepasovi nadávky a zhnusen jsem se odpojil, Gepasovy pat?í velkjá omluva nedošlo mi to, nebyl to zám?r, a doufám že to pochopí

Jsem na to stejn? jako Baby:
Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 126943)
Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.


kremilekcz 24.1.2011 14:21

BABY a puma napsal :

Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.

kua kluci meli jste na to 4 týdny to jste na to nem?li cas :D

Jinak T. Korenyho fakt nechapu zas zpátecku do trat? :arge::banghead:, gepy lituju t? ja bych asi urval volant

K0Z3L_43V3R 24.1.2011 14:23

sorry Mufisto neviem co sa stalo na starte, nebolo to umyselne ..., a este jedno ospravedlnie pre Hafika.

Inac nevydarene zavody ako obycajne.

Puma 24.1.2011 14:36

Quote:

Originally Posted by kremilekcz (Post 126954)
BABY a puma napsal :

Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.

kua kluci meli jste na to 4 týdny to jste na to nem?li cas :D

Jinak T. Korenyho fakt nechapu zas zpátecku do trat? :arge::banghead:, gepy lituju t? ja bych asi urval volant

Ten T.Koreny jsem ja, ty 4 týdne jsem trénoval iTCC psal jsem to

BabyOnWheels 24.1.2011 14:43

Quote:

Originally Posted by kremilekcz (Post 126954)
BABY a puma napsal :

Priste bud natrenuji, nebo nejedu. Takhle, kor s XRR to nema cenu jezdit.

kua kluci meli jste na to 4 týdny to jste na to nem?li cas :D

Jinak T. Korenyho fakt nechapu zas zpátecku do trat? :arge::banghead:, gepy lituju t? ja bych asi urval volant

Bohuzel ne, prace pres tyden je od 7:30 do 18:30 (rono v 6:30 z domu, doma 19:30) + jeste vecer prgam jine veci, Vikendy jsou ted taky zabite (domu dorazim po 22:00 a to uz fakt neni sila, kdyz rano vstavam kolem 6:00).

Jen vzdy kdyz uz musim jit adminovat, tak zvitezi touha se alespon plouzit na konci. Ale polepsim se ... snad :) minimalne na 6h :)

Lubik 24.1.2011 15:23

Q:Celkem slušný ale bylo aji na lepší ?as ale n?jak to tam nepadlo díky okolnostem na trati.Ale spokojenost
R1:Ze za?átku nervozita,d?lal jsem chyby...Ghost m? n?jak rozhodil.Pak už jízda na jistotu celkem.Ale byli tam n?jaké krizovky ohledn? jezdc? o kolo ale m?li jsme s Ghostem tak n?jak štestí že jsme to ustáli takže trošku štestí(už bylo na ?ase,tenhle cap celkem sm?la...
R2:celkem v poho po startu pak jsem dostal menší smyk a propad.dost souboj? plech na plech.Pak tam byl souboj myslim s Jirkou z AG když m? n?jak trošku str?il do boku(trošku asi lag)a byl jsem zase v hodinách.Takže pomyšlení na lepší místo bylo pry?.Ale pár pozic jsem ud?lal a souboje tam byli tak jsem si to užíval.

N?jaké bodíky byli takže aj spokojenost.

Miondir 24.1.2011 15:31

vcera des bes, prihlasil jsem se na posledni chvli, objel par kol a po tom co jezdim tak mesic jen s lx jaksi nezvyk, set dva roky starej buhvi na co, ale aspon trat znam..
Q: vyjizdim z boxu, zahybam doleva.. aha.. nastesti jen skrably lak
dve kola, najednou lagy a jsem pryc, kontrola netu, vse ok a od te doby uz klid
postupne zrychluju az me jednou na rovince tusim Rodo vytah draftem a mam pekne rozjete kolo, ale na konci jedu tak rychle, ze nedobrzdim sikanu, omg, vyplacam se, menim gumy, spravuju auto, nekde ke konci pole..
R1: vzadu se to trochu tukalo obcas, ale vsechno celkem v mezich, dokonce se tam brzdilo a nepredjizdelo na zlutou, coz me velmi potesilo, sem tam i nejaky souboj, ale jinak porad mizerna jizda, vsechno mi ujizdelo na rovince a fxr i na vyjezdech, ten na posledni chvili patlanej set, asi nebyl to prave
R2: ze zacatku par souboju s ToFirem,v najezdu na rovinku pak nevim jestli jsem ho tak zavrel nebo to do me oprel, pak v tom stejnem miste tuk do zadku od nekoho a hodiny, upecenej zadek, chvile trapeni, pit, spec..

tak jsem si muj prvni zavod za KxR celkem nedal podle mych predstav, priste uz jedine s predstihem prihlasit a potrenovat aspon trochu..

mufisto 24.1.2011 16:43

Quote:

Originally Posted by johny (Post 126955)
sorry Mufisto neviem co sa stalo na starte, nebolo to umyselne ..., a este jedno ospravedlnie pre Hafika.

Inac nevydarene zavody ako obycajne.

V pohode. Nevim jestli bych na lubika s ghostem mel. Aspon jsem jen tak nekrouzil, ale musel jsem si tu pozici vybojovat zpatky. Mohlo to byt 2x podium, takhle to bylo 4. a 3. Stejn? nejlepší výsledek sezony. KURNA BEDNA!!! :banana:

Fast Jarda 24.1.2011 22:53

Statistiky

Q
Race 1
Race 2

mufisto 28.1.2011 16:09

kdyby nekdo sel vecer trenovat, tak pojdte na ALTP server. Treba se nas tam par sejde na pekny zavody


All times are GMT +2. The time now is 14:38.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.