Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Podávání protest? v lize (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1697)

Pablo 2.2.2008 22:49

Podávání protest? v lize
 
Protesty v lize se musí podávat dle následujících pravidel, protest nespl?ující tyto pravidla nebude p?ijat.

1) jeden mail = jeden protest, tzn. podáváte-li 3 protesty, budou to 3 maily a ne všechno namajdané ?asto bez jasného odd?lení v sob?

2) p?edm?t mailu bude "Protest název_ligy divX závodX ten_kdo_vznáší vs. proti_komu", nap?. "Protest PCO_SOC08 div3 závod2 Kozlík Šikula vs. P?emek Podlaha"

3) každý protest (t?lo mailu) musí obsahovat (zkopírovat toto a doplnit):

protest vznasi: jmeno_v_lize (lfsw_nick)
proti: jmeno_v_lize (lfsw_nick)
divize:
zavod:
misto v zavode: kolo, misto, cas
popis incidentu:

4) p?i odpov?di se neumazává p?vodní text a vždy se používá "odpov?d?t všem"

5) maily budou plaintextem, pokud Vám d?lá problém psaní bez diakritiky, použijte:
http://www.fm.tul.cz/~kmo/milan/cz/odstranovac_diakritiky.php.html

6) Obvin?ný se musí vyjád?it do 48 hod. po odeslání informace o protestu hlavním sportovním komisa?em, poté bude rozhodnuto bez možnosti jeho obhajoby.

7) Je zakázáno vyjad?ovat se v reakci k jiným incident?m, které nejsou p?edm?tem ?ešení konkrétního protestu a urážet soupe?e.

Cílem ur?it? není zvýšit "buzeraci" jezdc?, ale když si uv?domíte, že každý protest = _minimáln?_ 6 mail? (protest, vyjád?ení obvin?ného, vyjád?ení 3 komisa??, záv?re?né rozhodnutí) a te? bylo podáno 12 protest?, už to n?jaká pravidla chce.

Miondir 2.2.2008 22:53

s timto bez vyhrady souhlasim

sonyk 2.2.2008 22:56

naprostej souhlas a jeste bych dodal ze ty hadky lidi se taky moc nehodej poste jen vyjadreni k incidentu hadat se muzete po icq

a docela me vadi pomlouvani pri vyjadrovani

Kid222 2.2.2008 23:01

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 78247)
...hadky lidi se taky moc nehodej poste jen vyjadreni k incidentu hadat se muzete po icq

Tohle by se taky mohlo trestat nejakym pevne danym bodovym odectem. Kdyz si nekdo chce neco vyrikat, tak soukrome a ne srabacky na foru, aby vsichni videli, jaky je "king".

Nesvedci to ani atmosfere ani jinym aspektum, jak jsme si mohli vsimnout pri IC...

Jinak @ Pablo: +1 (i kdyz nejsem komisar...)

sonyk 2.2.2008 23:04

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 78248)
Tohle by se taky mohlo trestat nejakym pevne danym bodovym odectem. Kdyz si nekdo chce neco vyrikat, tak soukrome a ne srabacky na foru, aby vsichni videli, jaky je "king".

Nesvedci to ani atmosfere ani jinym aspektum, jak jsme si mohli vsimnout pri IC...

Jinak @ Pablo: +1 (i kdyz nejsem komisar...)

no ja nevim to forum tak tiskvoka k tomu nejak svadi. ale kdyz vlezu do mailu a misto vyjadreni obou jezdvcu tam mam od jednoho 3 maili s pomlouvanim a s prominutim uplnejma hov... docela to zneprehledni. precist to musim pac nevim voc de. nehlede na to ze ten dotycnej na to uz svoje rekl predtim

edit: Pablo +1

JENDAN 3.2.2008 00:44

OT/Myslim ze tohle vlakno je trosku bezvyznamny, protoze ti co vytvareji tenhle bordel v protestech moc nectou forum. Takze organizatorum preji hodne stesti a pevne nervy. (Sam vim ze to je boj s vetrnymi mlyny)

Pablo 3.2.2008 01:17

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 78262)
OT/Myslim ze tohle vlakno je trosku bezvyznamny, protoze ti co vytvareji tenhle bordel v protestech moc nectou forum. Takze organizatorum preji hodne stesti a pevne nervy. (Sam vim ze to je boj s vetrnymi mlyny)

Tady jde o to, aby se dohodli sportovní komisa?i (s možností op?ipomínkování závodníky, proto je to ve?ejn? na fóru), poté to bude závazné (všichni p?ihlášení dostanou info nap?. mailem) a následn? protest nespl?ující náležitosti nebude p?ijat, takže se nebojím, že by to lidi nedodržovali.

00Ja 3.2.2008 01:25

Souhlas s Pablem.

Itar 3.2.2008 13:14

+1, ur?it? to v mnohém uleh?í práci.

Chaos 3.2.2008 14:57

Ja myslim ze o tomhle napadu neni treba dal nic rikat a jsem jednoznacne pro... Proste protest nesplnujici predlohu nebude prijat, kdo chce podat protest, tak mu vypsani dulezitych informaci nezabere moc casu, ale nam to usetri dost...

Agarash 3.2.2008 15:49

Je fakt, ze v zipperove megabaliku protestu jsem se ztracel.

zipper 3.2.2008 16:58

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 78299)
Je fakt, ze v zipperove megabaliku protestu jsem se ztracel.

P?vodn? byly jednotlivé protesty odd?leny prázdným ?ádkem, což se n?kde p?i citování ztratilo... Ale jinak jsem pro, ur?it? to komisa??m práci jen usnadní.

K samotným protest?m, což sem ne zcela pat?í, trochu mne zaráží, že p?estože se tvrdilo, že se budou p?ísn?ji posuzovat protesty p?edevším v prvních kolech, zatím mé protesty prošly jako b?žné závodní incidenty s komentá?em, že nic vážného se mi nestalo. Ano, v jednom každém p?ípad? ne, ztráta 3-4 vte?iny. Jenže vynásobme si to po?tem, a rázem se z bezvýznamné ztráty stává dobrých 15 vte?in v prvním kole :/ Takže jsem mírn? rozlad?n, že to všechno je hodnoceno jako b?žný incident.

Novas 3.2.2008 17:21

souhlas!

eraser007 3.2.2008 17:55

super napad !

Pablo 7.2.2008 15:57

Vzhledem k tomu, že nebyly výhrady, bych požádal Chaose, jakožto hlavního organizátora ligy, aby ud?lal n?jaký copy/paste z prvního a tohoto postu a poslal tyto pravidla jako závazná všem p?ihlášeným mailem. Protesty z následujícího pond?lního závodu už by teda podléhaly novým pravidl?m.

Ješt? poznámka k sou?asným protest?m:
Po?ád jsem p?ed vyjád?ením k protest?m ?ekal na reakci druhé strany, aby se mohla hájit. N?kdo nereagoval v?bec, Miri tuším napsal reakci na oba protesty do jednoho mailu, jenže každý protest ?ešili jiní komisa?i, takže se mi jeho odpov?? dostala až s velkým zpožd?ním díky tomu, že si Chaos všimnul a p?eposlal. Takže ješt? možná zavést 2 pravidla:

6) Obvin?ný se musí vyjád?it do 48 hod. po odeslání informace o protestu hlavním sportovním komisa?em, poté bude rozhodnuto bez možnosti jeho obhajoby.

7) Je zakázáno vyjad?ovat se v reakci k jiným incident?m, které nejsou p?edm?tem ?ešení konkrétního protestu a urážet soupe?e.

(toto pravidlo je proto, že protest ?asto sklouzává k výrok?m "xy jezdil už v minulý lize jako prase, si pamatuju jak do m? narazil v boxech.." atd - to nás nezajímá, ?ešíme daný protest, osobní antipatie si vy?íkejte na icq a netahejte to ješt? 2 roky za sebou)

sonyk 7.2.2008 17:35

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 78300)

K samotným protest?m, což sem ne zcela pat?í, trochu mne zaráží, že p?estože se tvrdilo, že se budou p?ísn?ji posuzovat protesty p?edevším v prvních kolech, zatím mé protesty prošly jako b?žné závodní incidenty s komentá?em, že nic vážného se mi nestalo. Ano, v jednom každém p?ípad? ne, ztráta 3-4 vte?iny. Jenže vynásobme si to po?tem, a rázem se z bezvýznamné ztráty stává dobrých 15 vte?in v prvním kole :/ Takže jsem mírn? rozlad?n, že to všechno je hodnoceno jako b?žný incident.

sry za ot ale jeste sem si nevsimnul ze by padly verdikty

zipper 7.2.2008 21:11

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 78505)
sry za ot ale jeste sem si nevsimnul ze by padly verdikty

Bylo to myšleno, že se tak k tomu zatím komisa?i vyjad?ují, ne že to tak bylo uzav?eno. Dost už ot :x

Chaos 19.2.2008 23:26

jeste jedna vec kterou bych zavedl>
pokud bude nehoda dale nez v 1. kole, tak k protestu prilozit vystrihly replay incidentu pomoci mpredit ...

Miondir 20.2.2008 00:28

zrovna jsem nekolikrat pretacel replaye kvuli protestum do xtyho kola a toto by mnohonasobne ulehcilo praci komisarum, tzn jsem pro

Pablo 20.2.2008 00:47

Mali?ko jsem p?emýšlel, jestli tím "neodep?eme" podávání protestu technicky mén? zdatným jedinc?m, ale ovládání toho programu je tak primitivní, že by to nem?l být problém v?bec pro nikoho, tzn. jsem taky pro.


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.