Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   netKar PRO (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1082)

Ondrejko 1.2.2007 10:35

netKar PRO
 
http://www.netkar-pro.com/

povodny thread bol asi zmazany alebo nebol obnoveny na tomto fore tak zakladam znova.

zaujimalo by ma ci sa konaju nejake zavody v tejto hre a ci sa do toho oplati investovat peniaze.
je to otazka hlavne na majitelov tejto hry :)

Krpas 2.2.2007 13:25

No nedalo me to a vcera jsem to sosnul a mam ztoho celkem zvlastni pocit. Nemuzu rict ze je to spatny neco to do sebe urcite ma. Paradoxne se me treba libej i takovy kravinky jako ten klikaci kokpit, FF taky neni tak spatnej a mel jsem i celkem pocit ze cejtim co to auto dela. Co me hodne zkazilo naladu je podivnej zvuk, nulovej pocit rychlosti a dosti divne chovani razeni.

Jinak zkousel jsem naposled nakou betu a ten pokrok je tem velikej takze uvidime co dal vykoumaj. Celkem zajimave zni to ze ted pracujou na Osele a zavodech do vrchu, coz by me celkem lakalo.

Ovsem jako nejvetsi minus vidim to ze si zaplatis plnou verzi a mas pouze rocni podporu (upgrady atd.) pak zaplat znova :mad:

Pablo 2.2.2007 18:17

Já jsem NKPro docela dlouho sledoval a p?ístup vývojá?? zp?sobil, že v?tšina lidí od toho (alespo? do?asn?) utekla. Naprosto kašlou na komunitu, patche vydali zatím jen 2 a vždy s velikým zpožd?ním proti slib?m a zdaleka ne?ešily vše co bylo t?eba.
Podle toho co píšou lidi, jezdí se pouze n?jaký organizovaný závody jednou za uherský rok, jinak je na serverech vždy prázdno (a AI to nemá, takže kdo není hotlaper a nevysta?í si sám se sebou, má sm?lu).

Ty závody do vrchu - má snad být zatím jen jedna tra? v Itálii ("Trento-Bondone") a pochopil jsem to tak, že už je hotová ale vydá se až n?kdy v budoucnu jako sou?ást n?jaký nový verze.

Imo platit te? ro?ní p?edplatný za n?co, co za rok postoupí asi tak jako LFS za 14 dní když se do toho Scawen op?e, nikdo to online nejezdí a v p?ípad? problém? vám vývojá?i ani neodpoví je nesmysl, po?kal bych až bude odlad?no, po?ádný content a pak možná.

malicek 2.2.2007 19:33

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 56553)
Ty závody do vrchu - má snad být zatím jen jedna tra? v Itálii ("Trento-Bondone") a pochopil jsem to tak, že už je hotová ale vydá se až n?kdy v budoucnu jako sou?ást n?jaký nový verze.


Trento?? To by bylo fantastický, to musí vyjít !! :) hlavn? n?co pro Dana Michla ;-)

Ondrejko 2.2.2007 20:26

tu je video tej trate do vrchu
http://video.yahoo.com/video/play?vi...%3Deurotyreusa

Ondrejko 21.2.2007 19:03

v novy patch by mal obsahovat aj multiplayer demo
vid mail od štefana ;)


Thanks for you interest in netKar PRO.
Let me say that the price issue is not really a problem. If you think that netKar PRO has been selected as the base software for professional driver training in teams all over the world from Formula BMW to Formula Renault, NASCAR, Formula 3 and up to Formula One you will understand that, having all this technology available, at home, at 36 euro it is, indeed, a steal.

Regarding the online issues, we're aware of the problem and working very hard to improve both stability and quality of the entire experience of the software that, in every new version is showing remarkable improvements. The upcoming patch/demo will allow demo user to try multiplayer in order to make a better decision about purchasing the software.

We're doing our best to make this software the best we can, being already the cheapest simulator out there, reducing the cost just isn't an option we foresee.

Best Regards,

Stefano Casillo
Lead Programmer
Kunos Simulazioni

Krpas 21.2.2007 19:58

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 58201)
v novy patch by mal obsahovat aj multiplayer demo
vid mail od štefana ;)


Thanks for you interest in netKar PRO.
Let me say that the price issue is not really a problem. If you think that netKar PRO has been selected as the base software for professional driver training in teams all over the world from Formula BMW to Formula Renault, NASCAR, Formula 3 and up to Formula One you will understand that, having all this technology available, at home, at 36 euro it is, indeed, a steal.

Regarding the online issues, we're aware of the problem and working very hard to improve both stability and quality of the entire experience of the software that, in every new version is showing remarkable improvements. The upcoming patch/demo will allow demo user to try multiplayer in order to make a better decision about purchasing the software.

We're doing our best to make this software the best we can, being already the cheapest simulator out there, reducing the cost just isn't an option we foresee.

Best Regards,

Stefano Casillo
Lead Programmer
Kunos Simulazioni

jj vime a priznam se ze ten kopec me natolik nalakal ze jsem jiz 14 dni majitelem full a jsem zvedav co se ztoho vyvrbi protoze bugu je tam az az :banghead:

Ondrejko 21.2.2007 20:48

kupoval si to cez kreditku za eura?
neviec ci existuje nejaka moznost platit americkymi dolarmi?
pre nas Slovakov je lacnejsie ked platime dolarom :D

Krpas 22.2.2007 13:46

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 58217)
kupoval si to cez kreditku za eura?
neviec ci existuje nejaka moznost platit americkymi dolarmi?
pre nas Slovakov je lacnejsie ked platime dolarom :D

jj kreditkou za ojra :) je to pres paypal nejak podivne a myslim ze za dolace to asi nepujde

dmichl 22.2.2007 14:57

ajaj trento :eclipsee_steering: :static: :woohoo:

to je lakave. reknete az bude, reknu vam kde to maji blbe :D loni jsem tam natrenoval asi 1700 km


tadyhle je video z trenta od Milana Svobody s "FOXem" z lonska: http://www.dovrchu.cz/?p=video
nekde hned nahore

no nakonec do toho videa uvedeneho vyse se Milan s formuli taky dostal...

Ondrejko 22.2.2007 16:56

pekne videjo :)

celkom by ma zaujimal koncept ako budu prebiehat tie preteky do vrchu.
ci sa na server pripoji 20 ludi a budu startovat v 1 az 2 minutovych intervaloch alebo ... ???

Pablo 22.2.2007 17:33

Quote:

Originally Posted by dmichl (Post 58260)
reknete az bude, reknu vam kde to maji blbe :D loni jsem tam natrenoval asi 1700 km

Já asi p?ed m?sícem koukal na tvoje výsledky a teda :bowdown:
Ty s t?ma M3kama, Ferrárkama a Porschákama atd aby chodili kanálama :D

Agarash 23.2.2007 10:09

Nezapamatovatelna trat :o

dmichl 23.2.2007 10:35

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 58268)
pekne videjo :)

celkom by ma zaujimal koncept ako budu prebiehat tie preteky do vrchu.
ci sa na server pripoji 20 ludi a budu startovat v 1 az 2 minutovych intervaloch alebo ... ???

no a aby v tom byla realita, tak by melo v pulce jizdy zacit prset :p

Pablo dik, proste se darilo... v Trentu teda moc ne, treninku nebylo dost a byl jsem az 4. ve skupine.

Krpas 23.2.2007 11:31

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 58321)
Nezapamatovatelna trat :o

souhlas po shlednuti celyho videa od dmichla absolutne nechapu jak je mozny vubec bez karambolu dojet az do cile :) alu uz se moooc tesim az to testnu :banana:

dmichl 23.2.2007 15:53

tato trat ma jista specifika:
1. pul dne trva, nez si zapamatujete aspon nazvy vesnic kteryma se projizdi (Sardagna, Candriai, Vaneze, Norge, Vason. Kdo vymysli takovy pitomy jmena?). Podobnost nekterych useku vas jeste treti den nechava v pochybnostech, ze ktere vesnice jste to ted prave vyjeli.
2. jedna jizda nahoru a dolu ve sviznem tempu civilniho auta vzhledem k profilu trate trva asi 45 minut.
3. je to taky jeden z nejnarocnejsich useku zavodu giro d'Italia (bych se mohl vy*** na to jet to na byciklu)
4. obzvlast krasne to vypada na google earth, takze
souradnice startu 46-04-41-77N, 11-05-35-05E
souradnice cile 46-02-23-94N, 11-03-29-36E

Kid222 23.2.2007 17:11

Tak to je pekna horska draha. :)

Ondrejko 6.8.2007 23:58

WIP Trento Bondone footage :)
http://stage6.divx.com/user/si3v/vid...trento-bondone


Mambo 7.8.2007 10:34

To vypada fakt pekne a dokonce i ten pocit z rychlosti je dost slusnej.

joshua 7.8.2007 11:34

než to vydaj ven tak už ta hra bude mrtvá. už ted je problém najít n?koho na serverech. a mimochodem to snad m?lo vyjít už v dubnu nebo kv?tnu.


All times are GMT +2. The time now is 20:57.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.