Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ACTUAL LINUX závody (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Tiskovka ALML, round2, div 2 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=900)

NEXT 25.10.2006 22:26

Tiskovka ALML, round2, div 2
 
Paradni zavod, dlouho sem si takhle uz nezajezdil a musim rict, ze se tesim na dalsi ligy, jak na HL ligu, tak 1. ligu. velice se mi libil dlouhy zavod, jel sem na jednu planovanou zastavku v boxech, i kdyz byla zbytecna, ale dostal sem se tak na boxy pred S.Strnada, ktery tam jel asi o dve kola driv nez ja, na vyjezdu to bylo tesny. Vic zavodu s povinnymi pity, zvlast aby se to nedalo nejak o??rávat, ze si zajedu do boxu hned na zacatku ;) Pekne taktizovat! No du se jeste n?kam vyjezdit, mam z toho prvni svetovou :D

Mark Novys 25.10.2006 22:52

Predne bych chtel podekovat vsem v div 2 za bezvadne zavody a prikladne chovani. Mnozi v div 1 by se od vas meli ucit jak se chovat pri zavode a take pri organizacnich vecech.

Co se tyce zavodu tak dekuji Jardovi za set, stal za to:). K pocitaci jsem se dostal kolem pul sedme a dozvedel se, ze je potreba adminovat, takze jsem napred studoval propozice, potom jsem si vzpomnel, ze nemam skin, tak nasledovala rychla prace na skinu a v 19:00 jsem udelal vubec prvni okruh v zavodnické kariere s RB4 na AS north.

qual: byl tesne prvni pred Rixxim.

short: Rixxi me hned po startu predjel a pekne jsme zavodili. Bohuzel mu zacaly blbnout pedaly tak ztratil:(.

long: start ze zadu byl bezva a souboje taky. Po vytrvalem postupovani jsem se dostal na prvni misto. Podarilo se mi take zajet cas kolem 1:18:85, takze spokojenost.

Mel jsem k RB4 trochu despekt, ale dnesek me presvedcil, ze zavody s nim take stoji za to.

Gabelhirsch 26.10.2006 11:19

Zdravím. Z d?vodu blíže nespecifikovaného problému na trase moje PC --- x --- internet. jsem se nemohl p?idat. Z práce jsem upaloval jako šílený, zapnul doma pc a... nic. naivn? jsem ?ekal a ?ekal, až do 2130, kdy blíže nespecifikovaný problém pominul. ?ili... ztrapním se na trati, dá-li net, p?íští st?edu. mám podez?ení, že blíže nespecifikovaným problémem byl "server" v sousední vesnici, kterej majitel objektu odpojil od zdroje energie elektrické, protože p?istupovej bod u nás jsem pingnul, a poskytovalete z venku pingnuli zase jiní... pokud se mé podez?ení prokáže, odpov?dnou osobu utlu?u kávovou lžickou do ?ela :D

Itar 26.10.2006 12:15

Quote:

Originally Posted by Gabelhirsch (Post 49992)
Zdravím. Z d?vodu blíže nespecifikovaného problému na trase moje PC --- x --- internet. jsem se nemohl p?idat. Z práce jsem upaloval jako šílený, zapnul doma pc a... nic. naivn? jsem ?ekal a ?ekal, až do 2130, kdy blíže nespecifikovaný problém pominul. ?ili... ztrapním se na trati, dá-li net, p?íští st?edu. mám podez?ení, že blíže nespecifikovaným problémem byl "server" v sousední vesnici, kterej majitel objektu odpojil od zdroje energie elektrické, protože p?istupovej bod u nás jsem pingnul, a poskytovalete z venku pingnuli zase jiní... pokud se mé podez?ení prokáže, odpov?dnou osobu utlu?u kávovou lžickou do ?ela :D

Polévková by mohla být ú?inn?jší ;)

Novas 26.10.2006 17:35

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 49997)
Polévková by mohla být ú?inn?jší ;)

kavovou to bude delsi a bolestivejsi...

Itar 26.10.2006 19:16

Quote:

Originally Posted by Novas (Post 50024)
kavovou to bude delsi a bolestivejsi...

Dneska jsem kávovou zkoušel zmlátit ségru....nešlo to :p


All times are GMT +2. The time now is 19:19.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.