Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Saitek R440 : pedále (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=445)

eraser007 22.2.2006 16:34

asi po 2 mesiacoch, co mam S2 a volant, mam pocit, ze plyn kladie o dost slabsi odpor ako ked som ho kupil... zvyknu takto bezne slabnut pruziny, alebo je to len dojem ?

dik za odpovede (obzvlast som zvedavy na skusenosti majitelov 2 rocnych volantov ;)[s]

Kid222 22.2.2006 16:41

Quote:

Originally Posted by eraser007
asi po 2 mesiacoch, co mam S2 a volant, mam pocit, ze plyn kladie o dost slabsi odpor ako ked som ho kupil... zvyknu takto bezne slabnut pruziny, alebo je to len dojem ?

dik za odpovede (obzvlast som zvedavy na skusenosti majitelov 2 rocnych volantov ;)[s]

ja mam taky pocit ze se mi plyn uz trochu proslapnul,asi s tema pruzinama neco bude... :thinking:

eraser007 22.2.2006 17:11

toho som sa bal :(
da sa to nejak vyriesit bez rozoberania ? (pouzijem Novasove prirovnanie :) som manualne zrucny asi ako homer simpson... daju sa dokupit pedale osobitne ?
[s]

Kid222 22.2.2006 19:05

Quote:

Originally Posted by eraser007
toho som sa bal :(
da sa to nejak vyriesit bez rozoberania ? (pouzijem Novasove prirovnanie :) som manualne zrucny asi ako homer simpson... daju sa dokupit pedale osobitne ?
[s]

jestli se daji koupit pedaly samostatne nevim. jestli mas jeste zaruku,zkus reklamaci,jinak nevim. se zrucnosti sem na tom podobne jako ty :)

dmichl 23.2.2006 11:04

trochu OT: jelikoz jsem manualne zrucnejsi, menil jsem ZLOMENE pruziny v pedalech u sveho DEVITILETEHO thrustmasteru T2 jiz asi 5x. po male uprave tam bezvadne pasujou ty co maji u nas v zelezarstvi asi za 8 korun a maji dvojnasobnou zivotnost nez puvodni (cca1.5 roku.)


eraser007 23.2.2006 17:10

jj, a prave to nie je moj umysel ;)
kolko zvyknu vydrzat pedale v R440 ?


All times are GMT +2. The time now is 14:00.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.