Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Round 1 - tiskovka divize 5 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1689)

Tommy V. 28.1.2008 22:27

Round 1 - tiskovka divize 5
 
1 Attachment(s)
vysledky
replaye

awolCZ 29.1.2008 12:57

:)
 
Neni tu zadny reply, tak jsem se rozhodl sem taky neco napsat :)

LFS jsem si poridil teprve pred dvema tydny a tohle byl muj prvni cup, nemuzu tedy srovnavat, ale pocit ze zavodu jsem mel skvely. Chodim do prace a nemam tak moc casu hrat, proto jsem prisel uz v 19:00 na trenink, abych se rozjezdil. Zavod skoncil az po desate, takze musim priznat, ze jsem se pekne zapotil :)

Dojmy ze zavodu mam skvele. Da se ocekavat, ze v divizi 5 budou vetsinou novackove, proto me prekvapila ostra diskuse v jinych divizich. V te nasi zavod probihal povetsinou v pratelskem duchu, coz muze byt pro ostatni asi prekvapujici, ale mozna mezi novacky je na prvnim miste neudelat ostudu nez vyhrat. Nevim, mozna :-D

Co me trosku mrzelo, ze chybelo cele startovni pole, ktere jeste v prubehu vecera ridlo. Treba priste se to zlepsi.

Z vysledku jsem spokojeny, skoncit v prvnim turnaji v superpoli a prvni desitce neni zas tak hrozne. Trosku me mrzelo, ze svoji nepozornosti jsem pri ostrem kole v superpoli za sikanou nedobrzdil a smykem vyjel mimo idealni stopu.

V zavodech se ukazalo me nedostatecne testovani setupu, protoze mi v obou kolech kolem 15. kola odesla prava predni pneumatika, auto ztratilo prilnavost a ja tak pomalou jizdou prisel o 3 - 4 pozice. Ale i tak jsem s vysledkem a s celym vecerem spokojeny a tesim se na dalsi vecer, doufejme ze opet v pate divizi :)

Barbie|LukasPetrik

Chaos 29.1.2008 13:09

jsem rad ze jsis to uzil, propoceny triko po takovejch vecerech mam vzdy a asi v tom nebudem sami ;)
jinak me taky neucast prekvapila, panove asi nemeli tak vysokou moralku a je to obecny trend ze jezdci postupne odpadaj (zatim v kazdy lize byl pocet v nasledujicich zavodech nizsi nez v prvnim)... jestli bude i priste divize 5 uvidime, byl bych rad :)

BooM 29.1.2008 14:07

Mam podobny pocity jako awol. V kvalifikaci jsem se chtel dostat do superpole, jen se mi vubec nedarilo. Nemel jsem moc casu na trenink a v zavodech jsem uplnej novacek, tak to podle toho i vypadalo. Cas jsem nedostal pod 1:29, i kdyz normalni offline treninky jsem za 1:27 jezdil v klidu, asi nervozita ;) Nic tak jsem se tesil na zavod.

1.Zavod mi myslim vysel celkem dobre, startoval jsem z 12teho a chtel jsem se dostat do predu, uz v 2 kole mi to umoznili tre bojujici jezdci hned v zatacce pod mostem, takze jsem se vyhoupl trochu navrch. Casem jsem jich predjel jeste par, az jsem se dostal na 5. Jenze jsem jel dost jako prase a noob, takze to asi po 10 kole nevydrzeli gumy a kdyz jsem videl, ze jezdec prede mnou mi zacina znacne ujizdet tim, ze gumy byly prehraty, zacal jsem jezdit tak, abych je co nejvic setril. V klidecku jsem si jezdil kolecka, az sem v zrcatku asi v 17 kole zahlidl jezdce, kterej se ke me nejak neuprosne blizil. Vylozene nasrana maska cervenobile oktavky me docela deprimovala. Ale nakonec jsem to nejak odkrouzil, a verim, ze jeste par kol a asi by me dostal. Rekl jsem si ze pristi zavod musim jet jinak, aby gumy neco vydrzeli...

2.Zavod:Jenze start z druheho mista me donutil bojovat zuby nehty, takze opet behem 10 kola byly gumy nasra? ;) Kazdopadne jsem si souboje s Vl?kem a Rejskem o predni pricky dost dobre uzival, doufam ze sem je nekde nevytlacil nebo do nich nejak moc nestrkl ;) Jenze asi v 7 kole nebo kde to bylo, uz nevim, jsem natlak Rejska (???) uz nezvladl a v totalnim pressu a nervozite, jsem vlivem nezkusenosti nedobrzdil do te sikany co je za 1 checkpointem a letel jsem do kacera. Ani nevim ktery misto z toho bylo, postupem jsem myslim jeste par jezdcu predjel a dojel jsem 7.

Diky moc za super zavody, fair souboje, a doufam, ze priste zas ;)

Martin Hajný <146>

awolCZ 29.1.2008 15:33

Gumy
 
Rovnou se jeste zeptam zkusenejsich, jak jde ochladit gumy rozehrate pres 100 stupnu, krome pomalejsi jizdy (kde jsem ztracel i nekolik vterin na kolo). Co treba obaleni gum bordelem? funguje to v s2? :)

sonyk 29.1.2008 15:37

he
Quote:

Originally Posted by awolCZ (Post 77889)
Rovnou se jeste zeptam zkusenejsich, jak jde ochladit gumy rozehrate pres 100 stupnu, krome pomalejsi jizdy (kde jsem ztracel i nekolik vterin na kolo). Co treba obaleni gum bordelem? funguje to v s2? :)

heh zajimavy. musis jet tak abys je tolik neohrival. sladit set se stylem. poladit tlak , odklony. a jak je chladit zastavit a pocurat

Gabelhirsch 29.1.2008 15:39

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 77867)
jsem rad ze jsis to uzil, propoceny triko po takovejch vecerech mam vzdy a asi v tom nebudem sami ;)
jinak me taky neucast prekvapila, panove asi nemeli tak vysokou moralku a je to obecny trend ze jezdci postupne odpadaj (zatim v kazdy lize byl pocet v nasledujicich zavodech nizsi nez v prvnim)... jestli bude i priste divize 5 uvidime, byl bych rad :)

bohužel jsem nejel, a?koli ?as byl, nicmén? tairovi jsem psal pro? nepojedu. osobní d?vody a nechu? a nevhodnost vzhledem k neovlivnitelné situaci. nechci rozebírat, neú?ast m? mrzí.

awolCZ 29.1.2008 15:44

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 77890)
a jak je chladit zastavit a pocurat

To se dela jakym tlacitkem? :D

sonyk 29.1.2008 15:52

Quote:

Originally Posted by awolCZ (Post 77892)
To se dela jakym tlacitkem? :D

F13

sry za ot

proste musis sladit styl s pneu. octavka je na to potvora no

DragSVK 29.1.2008 19:17

Moj dojem zo zavodu je dobry!Bolo to celkom fajn jazdilo sa mi dobre az na pneumatiky s tymi som mal velky problem.Div 5 bola poho klud a pohoda.Tesim sa na dalsi zavod kde sa pokusim mat lepsi vysledok bo tento nebol az taky dobry.Ale inak fajn

PeTo 29.1.2008 19:28

Mna vykoplo 3x cez kvalifikáciu tak som išiel pozera? net :D ?o už...

Xfinger 30.1.2008 23:13

Ahoj, byly to skv?lé závody. Káždý (doufám) jezdil podle pravidel co to šlo. Pot?eboval jsem se nutn? dostat p?ed tebe a byla to fakt fuška. Mít po?ád v hlav?, že za žádných okolností nesmím p?edjet v rozporu z pravidli mi tuhly ruce.
1. závod fakt nechápu, licenci mám HODN? krátce a z 4té startovní pozice jsem prakticky v záp?tí šel na 2hou, po zmi?ované chyb? soupe??. Na druhém míst? jsem byl š?astný do chvíle, než jsem ve 3tím kole zjistil, že mám na to p?edjed. Ve ?tvtem (asi) jsem se dostal do vedení a za?al ujížd?t. Tím, že hrá?i za mnou musely ?elit vzájemným souboj?m, jsem komfortn? chladil gumy a jen hlídal rozestup.

2. závod start z 6tého. Bohužel tam se projevily pomalejší hrá?i p?edemnou a byl to neúprosný boj až do 18tého kola. Ze ?tvrtého místa v jedné zatá?ce nezkute?n? na druhé místo. Tento manévr však totáln? od?lal pneumatiky a tak jsem se musel spokojit se 4místem. Podívat se v rapley na tento 2hý závod všem doporu?uju. Krásný jen tak dál.
M?jte se krásn? lidi a jen tak dál s fair play závod?ním

Xfinger aliaz Jan Rejsek

SpeedyCZECH 2.2.2008 13:36

Úžasné p?edjetí
 
Ahoj, jen chci ocenit fantastický manévr Honzy Rejska. Opravdu stojí za to se na tenhle majstštyk podívat. V nájezdu do zatá?ky jsem byl druhý. Šel jsem trošku pozd?ji na brzdy a auto za mnou toho využilo. Nicmén? ješt? pod n?j se vešel Honza a zatnul nás oba....V následujím kole však Honza v tom samém míst? ud?lal chybu a propadl se zp?t na ?tvrté místo.
Jinak díky všem, fajn poježd?ní?ko :D
Speedy = Petr Škrabal


All times are GMT +2. The time now is 15:09.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.