Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Karting (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2017)

Substance242 23.6.2009 15:29

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 106073)
Prave mi volal C6 (sykora), ze 5. - 6.7. pojedou 24h na motokarach v Hodonine

Je to samozrejme sobota-nede?a, ?iže 4.-5. ?ervence, viac info nájdete na www.gemini2.sk. Ja po minulom roku nemôžem inak ako ís? zomrie? od vy?erpania znovu. ;-)

Substance242, tím Fans of the Le Mans

Branislav 23.6.2009 15:30

hodonin je blizko, 115eur (3000cz) neni vela ,ono nezlozime neaky lfs tim? :D ked nie tak sa pripojim (budem volat zahranicie :D )

Chaos 23.6.2009 15:41

sry za chybku v datu, je to samoze so+ne... jinak C6 kdysi LFS jezdil, ted akorat nema cas, takze to svym zpusobem LFS team je ;)

Substance242 23.6.2009 16:11

Každopádne minulý rok bol a tento rok bude aj tím "Simracing", takže patrilo by sa rFaktorákom nakopa? *****. ;-) Ke? už teda neš?astnou náhodou je simracing synonymom pre "tú druhú" simuláciu. :-) V dobrom.

Branislav 23.6.2009 16:15

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 106074)
Je to samozrejme sobota-nede?a, ?iže 4.-5. ?ervence, viac info nájdete na www.gemini2.sk. Ja po minulom roku nemôžem inak ako ís? zomrie? od vy?erpania znovu. ;-)

Substance242, tím Fans of the Le Mans

kedze reyco je asi mimo takze mate volne miesto pre jedneho (hmm neviem ci dobreho) jazdca ?
P.S. niektory hovoria ,ze viem motivovat (aby reyco skakal cez ohen) a je somnou zabava (dalsia blbost) :D

Tommy V. 23.6.2009 17:05

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 106077)
pre "tú druhú" simuláciu.

tos prehnal ;)

Substance242 23.6.2009 19:37

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 106078)
kedze reyco je asi mimo takze mate volne miesto pre jedneho (hmm neviem ci dobreho) jazdca ?

No aby sme nestrácali náhodou zbyto?ne ?as, musel by si najskôr prejs? týmto prísnym testom:

- máš chu? sa zú?astni? za úplne amatérsky (z latinského amatér = nadšenec, naozaj) tím? minulý rok tam boli ostatní v jednotných krojoch, pardon, kombinézach, vysiela?ky, poschodové motorhomy... a napríklad ja som tam pobehoval v teplákoch, hehe
- myslíš, že to fyzicky a psychicky vydržíš?
- máš a dáš asi 100 €?
- ur?ite máš ten víkend ?as a spôsob ako sa tam dosta??
- máš svoju prilbu a chráni?e rebier?
- aspo? vieš že existuje www.f1.sk a pretek 24h Le Mans?
- máš nad 18 a menej ako 98 rokov?

Správne odpovede ti neporadím, ale "nie" by som neskúšal.

reyco 23.6.2009 21:26

Prepá?te za OT ale z toho testu sa asi poseriem od smiechu :X

Branislav 23.6.2009 23:06

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 106082)
No aby sme nestrácali náhodou zbyto?ne ?as, musel by si najskôr prejs? týmto prísnym testom:

- máš chu? sa zú?astni? za úplne amatérsky (z latinského amatér = nadšenec, naozaj) tím? minulý rok tam boli ostatní v jednotných krojoch, pardon, kombinézach, vysiela?ky, poschodové motorhomy... a napríklad ja som tam pobehoval v teplákoch, hehe
- myslíš, že to fyzicky a psychicky vydržíš?
- máš a dáš asi 100 €?
- ur?ite máš ten víkend ?as a spôsob ako sa tam dosta??
- máš svoju prilbu a chráni?e rebier?
- aspo? vieš že existuje www.f1.sk a pretek 24h Le Mans?
- máš nad 18 a menej ako 98 rokov?

Správne odpovede ti neporadím, ale "nie" by som neskúšal.

- neboj zavodnu vystroj mam ,nieco o motokarach tiez (ako maly som jazdieval sice nie amatersky ale aspon nieco :D )
- mam jednu 24h zasebou na okruhu ,dalsich zopar 24h na cestach ,cize zvladnem
- co je to 100eur?
- mam a neuveris ale mam sa tam ako dostat na mojej wrc-cke :D
- prilbu mam ,len chranice rebier nemam ,neni problem kupit
- to si robis toto *****? :D :D v Le Mans som bol ale nejazdil . Btw F1 ma nebavi pozerat uz par rokov co jeden nemenovany jazdec (v podpise) skoncil karieru :( fnuk
- niektori vedia ,ze mam 467 rokov ale v obcanaku je to okolo 30

Staci? :)

Substance242 24.6.2009 08:03

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 106089)
- neboj zavodnu vystroj mam ,nieco o motokarach tiez (ako maly som jazdieval sice nie amatersky ale aspon nieco

Zosta? na linke, zis?ujeme situáciu s našimi tímami (?i pôjdeme dva alebo až tri, ja som za dva). Alebo by som ti odporu?il sa ponúknu? aj na gemini2.sk stránke v diskusii.

Branislav 24.6.2009 09:53

Ano Pane ! (citaj s chraplavym hlasom) :D

Substance242 24.6.2009 22:03

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 106101)
Ano Pane ! (citaj s chraplavym hlasom) :D

?erstvé vyjadrenie šéfa nášho tímu:

"odkaz ho prosim Ta na Simona - gemini2, zda sa, ze zostavia priamo usporiadatelia svoj vlastny tim z takychto zabludenych sialencov"

Takže všetci záujemcovia na www.gemini2.sk, ešte je ?as!

bavorak 26.6.2009 12:56

no ja by som sa tiez rad zucastnil....na motokarach co to viem i ked mojich 90 kilo zrovna neni vyhodou ale problem je ze nemam helmu rukavice ani kombinezu :( a neviem ako alebo od koho by som to zohnal...

Substance242 26.6.2009 14:35

(208) Simon
Fri, 26 June 2009

To all.
Snazime sa poskladat novy team z volnych jazdcov, ale je to komplikovane na komunikaciu. Preto Vas vsetkych, ktori mate zaujem jazdit na 24 hodinovke, ziadam aby ste prisli do Hodonina a az na mieste Vas na 100% zaradime do jednotlivych teamov.

http://www.gemini2.sk/?page_id=108

Branislav 26.6.2009 15:24

tu joooo to uz je o tyzden ? preco som myslel ,ze august ? no nic uvidim co sa da robit ,ale chcem ist ,len ci bude volno :( SPRAVIM VOLNO A MELISKO TIEZ ! :D

JENDAN 26.6.2009 21:12

mozna to bude znit hodne usedle, ale jet s absolutne cizima lidma neni moc dobry napad. Musela by se sejit fakt dobra skupinka lidi. To se bohuzel moc casto nestava. Vetsinou se najde nejakej Roger Waters, kterej si mysli, ze je nejslepsi a ostatni jsou jenom bridilove, kteri mu to kazi.

Branislav 26.6.2009 22:10

pre niektorych je to vyzva a nepozera co ma v teame za super hrdinu ,proste si odkruzi svoje ,popripade ziska new friends.

JENDAN 27.6.2009 01:43

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 106204)
pre niektorych je to vyzva a nepozera co ma v teame za super hrdinu ,proste si odkruzi svoje ,popripade ziska new friends.

je to ale smutny byt v teamu jednotlivcu a do takoveho zavodu jako je 24hodinovka jit s tim, ze si odkrouzim to svoje.
Uprime ti to preju, abys ziskal novy pratele. Pravdepodobne jich par ziskas, ale je dost mozny ze ti ten zavod nekdo zkazi...a ne jeho vykonem, ale jeho povahou.

bavorak 27.6.2009 15:37

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 106082)
- máš svoju prilbu a chráni?e rebier?

na stranke gemini2.sk v pravidlach sa nic o chranicoch rebier nepise...je to teda povinne?

JENDAN 27.6.2009 18:27

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 106224)
na stranke gemini2.sk v pravidlach sa nic o chranicoch rebier nepise...je to teda povinne?

no asi takhle pokud bez nich pojedes hodinu, tak se ti potom do motokary uz nebude chtit.
Chranice zeber muze v pohode nahradit dobre tvarovany molitan.


All times are GMT +2. The time now is 20:46.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.