Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Vtipy pro zlepšení nálady... (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=379)

MCz killman 20.1.2006 19:48

Quote:

Originally Posted by Chaos

když už jsme u t?ch ko?ek Reklama na Novou (uz par let starou) nokii

Gabelhirsch 21.1.2006 21:22

ten ?lov?k má bu? n?jaký komplex z d?tství nebo prost? nechce být "tuctovkou" s 19" v "hlín?"

http://obrazky.rajsmichu.cz/17/v_tl_nell_obvykle.jpg

Rieger 21.1.2006 23:24

no na 19 palcový nevypadaj to víc :D

ale ten vejfuk je boží :D 8O

Nitemare 22.1.2006 00:04

to budou aspon 40' ..

btw to neni vyfuk,ale drzak na tazny zarizeni

Pablo 22.1.2006 00:15

Quote:

Originally Posted by Nitemare
to budou aspon 40' ..

rozlustit to cislo na okynku neni zas tak tezky :)

Rieger 22.1.2006 00:17

hm to ne :D pravda je taková že jsem si ho do týhle doby nevšim furt jsem koukal na kola :D

DoN 23.1.2006 15:51

toto nam prislo na mail:

pro? to lfs je tak kretensky vymyslene ze kdyz do me naboura ve skole nakej blb tak to neudelam a taky kdyz se prede me nasere a ja to neubrzdim to je to same fakt tak debilne udelanou a tak drahou hru sem nevidel co na tom stoji 1500!!!!!!!! san andreas je 1000* obsahlejsi a stala taky nak 1500-2000 jo a nekdo by to taky mohl chtit ale kdyz nema internet nebo netaha po kapsach 1500 si muze nasrat ja bych si to taky zahral ale protoze si to nemuzu dovolit tak si taky muzu nasrat

opravdu by sto si mohli rozmislet co to delate protoze kdyby to bylo jako normalni hra kterou by si kazdej nemusel zaplatit tak by to bylo znamejsi v cele skole sem o tom nikdy neslisel a kdyz sem o tom rekl divali se na me jako na vola ja bych o tom taky nevedel kdyby to nebylo v Maxi tuningu

opravdu pemislejte *JMENO CENZUROVANO*

MCz killman 23.1.2006 15:58

Quote:

Originally Posted by DoN
toto nam prislo na mail:

pro? to lfs je tak kretensky vymyslene ze kdyz do me naboura ve skole nakej blb tak to neudelam a taky kdyz se prede me nasere a ja to neubrzdim to je to same fakt tak debilne udelanou a tak drahou hru sem nevidel co na tom stoji 1500!!!!!!!! san andreas je 1000* obsahlejsi a stala taky nak 1500-2000 jo a nekdo by to taky mohl chtit ale kdyz nema internet nebo netaha po kapsach 1500 si muze nasrat ja bych si to taky zahral ale protoze si to nemuzu dovolit tak si taky muzu nasrat

opravdu by sto si mohli rozmislet co to delate protoze kdyby to bylo jako normalni hra kterou by si kazdej nemusel zaplatit tak by to bylo znamejsi v cele skole sem o tom nikdy neslisel a kdyz sem o tom rekl divali se na me jako na vola ja bych o tom taky nevedel kdyby to nebylo v Maxi tuningu

opravdu pemislejte *JMENO CENZUROVANO*

heh to psal nakej ....

Nitemare 23.1.2006 15:59

:D :D :D

Felix 23.1.2006 16:42

jednim slovem - NEZAVID :D

Pablo 23.1.2006 17:55

to sem se chtel taki zeptad proc to vlaztne neni zadarmo, pac u nas na vesnyci sem se ptal v hopode a nykdo do neznal, to je fak na prd kdys to takle lydi neznaj! a to jak sem se tuhle viboural me taki pekne nasralo

DoN 23.1.2006 18:34

jeste odeber carky a bude to uplne verohodne :D

00Ja 23.1.2006 19:42

Quote:

Originally Posted by DoN
toto nam prislo na mail:

pro? to lfs je tak kretensky vymyslene ze kdyz do me naboura ve skole nakej blb tak to neudelam a taky kdyz se prede me nasere a ja to neubrzdim to je to same fakt tak debilne udelanou a tak drahou hru sem nevidel co na tom stoji 1500!!!!!!!! san andreas je 1000* obsahlejsi a stala taky nak 1500-2000 jo a nekdo by to taky mohl chtit ale kdyz nema internet nebo netaha po kapsach 1500 si muze nasrat ja bych si to taky zahral ale protoze si to nemuzu dovolit tak si taky muzu nasrat

opravdu by sto si mohli rozmislet co to delate protoze kdyby to bylo jako normalni hra kterou by si kazdej nemusel zaplatit tak by to bylo znamejsi v cele skole sem o tom nikdy neslisel a kdyz sem o tom rekl divali se na me jako na vola ja bych o tom taky nevedel kdyby to nebylo v Maxi tuningu

opravdu pemislejte *JMENO CENZUROVANO*


zupatuning alias Tairo? Asi ne, co? :p

Tairo 23.1.2006 20:10

Quote:

Originally Posted by 00Ja
Quote:

Originally Posted by DoN
toto nam prislo na mail:

pro? to lfs je tak kretensky vymyslene ze kdyz do me naboura ve skole nakej blb tak to neudelam a taky kdyz se prede me nasere a ja to neubrzdim to je to same fakt tak debilne udelanou a tak drahou hru sem nevidel co na tom stoji 1500!!!!!!!! san andreas je 1000* obsahlejsi a stala taky nak 1500-2000 jo a nekdo by to taky mohl chtit ale kdyz nema internet nebo netaha po kapsach 1500 si muze nasrat ja bych si to taky zahral ale protoze si to nemuzu dovolit tak si taky muzu nasrat

opravdu by sto si mohli rozmislet co to delate protoze kdyby to bylo jako normalni hra kterou by si kazdej nemusel zaplatit tak by to bylo znamejsi v cele skole sem o tom nikdy neslisel a kdyz sem o tom rekl divali se na me jako na vola ja bych o tom taky nevedel kdyby to nebylo v Maxi tuningu

opravdu pemislejte *JMENO CENZUROVANO*


zupatuning alias Tairo? Asi ne, co? :p

kdepak, zupatuning asi umrel nebo co, neni po nem ani vidu, ani slechu :)

Gabelhirsch 23.1.2006 21:00

no v tom mailu je tak d?sn? gramatických chyb, že to nem?že být výplod ani chovance jedli?kova ústavu s pokro?ilou formou demence

rostreet 23.1.2006 21:06

forma dopisu mi nekoho pripomina!!! :D 8O

sonyk 23.1.2006 21:25

kamarad se me taky ptal co to hraju ze o tom nikdo neslysel tak sem mu rek ze arkadovi hraci tohle nezajima proto to neznaj!on na me koukal jak vyvorana mys!stahnul demo a uvidi se!

00Ja 23.1.2006 21:31

[OT] Znate to o tech potrefenych husach, jo? [/OT]

:-DDD

Agarash 23.1.2006 21:54

take OT: mno tak na tohle by se spis hodilo to o bote a hovne :-))

windmouse 23.1.2006 22:22

neco aktualniho (i kdyz vtip je to uz hodne stary) a vic k tematu

+10 - obyvatele helsinských ?inžák? vypínají topení a Laponci p?stují kyti?ky
+5 - Laponci se opalují, zatímco slunce vychází nad horizont
+2 - Italská auta už nejdou nastartovat
0 - destilovaná voda zamrzá
-1 - dech se stává viditelným, ?as naplánovat si dovolenou u St?edozemního mo?e, Laponci pojídají zmrzlinu a popíjejí studené pivo
-4 - ko?ka se ti snaží nasá?kovat do postele
-10 - ?as na dovolenou v Africe, Laponci se jdou koupat
-12 - p?íliš velká kosa nato, aby sn?žilo
-15 - americká auta nejdou nastartovat
-18 - Helsin?tí nájemníci zapínají topení
-20 - dech se stává i slyšitelným
-22 - francouzská auta nejdou nastartovat, už je p?íliš velká kosa na bruslení. Politici litují ubohé bezdomovce
-24 - n?mecká auta nejdou nastartovat
-26 - každé vydechnutí se dá použít jako materiál na stavbu iglu
-29 - ko?ka se snaží nasá?kovat se ti pod pyžamo
-30 - žádné normální auto nejde nastartovat, Laponec zakleje, poská?e po pneumatikách a nastartuje svého žigulíka
-31 - p?íliš velká kosa na líbání, rty p?imrzají k sob?, laponská fotbalová družstva za?ínají trénovat na jaro
-35 - ?as naplánovat si dvoutýdenní horkou koupel, Laponci odhazují sníh ze st?echy
-39 - rtu? zamrzá, p?íliš velká kosa nato, aby se dalo p?emýšlet, Laponci si zapínají vrchní knoflíky u košile
-40 - auto chce s tebou do postele, Laponec si obléká svetr
-44 - m?j finský kolega zvašuje, že p?iv?e v kancelá?i okno
-45 - Laponci si zavírají záchodové okénko
-50 - tuleni opoušt?jí Grónsko, Laponci vym??ují prstové rukavice za pal?áky
-70 - lední medv?di opoušt?jí Severní pól, univerzita v Rovani v Laponsku po?ádá p?espolní orienta?ní b?h
-75 - Santa klaus opouští polární kruh, Laponci si narazí kulicha p?es uši
-120 - alkohol zmrzl, Laponec je nasraný
-268 - hélium zkapalnilo
-270 - v pekle mrzne
-273,15 - absolutní nula, ustává pohyb elementárních ?ástic, Laponec žužlaje zmrzlí destilát p?ipouští, jo, je trochu zima


All times are GMT +2. The time now is 03:50.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.