Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ALTP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=23)
-   -   EGT FZR CUP TISKOVKA 5. závod (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2849)

BabyOnWheels 29.5.2011 22:08

EGT FZR CUP TISKOVKA 5. závod
 
Tak piste sem.
--------------------------

Odeslo stare CRT, tak jsem vystavel z benicek po "spanelskych" okurkach nejakou stavbu nad volantem a na to posadil noutas. Mam 6.5 dioptrie a 15" noutas LCD... Proste nevidim do zatcaek, nevidim kolem sebe.. tak jsem se prestal trapit a zajel k mechanikum.

Tesim se pristi tyden na WE. Uz by mela byt 24" doma. Tak to si vas snad i prohlednu do detajlu :))

Baby.

Tomas Ag CZ 29.5.2011 22:55

Super závod,hlavn? konec mezi Petrem a Rodem o 3. místo,projetí cílem naprosto stejn?,Flame m?l hodn? našlápnuto na vít?zství,ale nevyšlo to.
Stream b?žel naprosto bez problém?.Pokusím se ješt? dnes hodit sem odkaz na stažení streamu.

Gepas 29.5.2011 22:56

q: na 6 místo asi, ale pak sem šel do pozorování a asi za p?t minut mi Klapkala ?ikal, že se to asi nesmí... takže p?edposlední

r: start upln? z konce super, dv? kola závod?ní, pak kroužení, pak ješt? n?jaky p?edjížd?ní s Lubikem, Mufistem a ták a v cíli 5., prima závod, tohle kyoto je super ;)

Ghost_CZ 29.5.2011 22:58

Q: Lepší kolo asi nešlo, spokojenost. :)

R: Pole position je tady k ni?emu, za 1) je na špatnej stran?, za 2) je to daleko k zatá?ce. P?edjel m? Flame, ale povedlo se mi ho do T1 dostat zpátky za sebe. Následn? jsem si myslel že nejedu v?bec zle, ale toho Flama jsem prost? nemohl set?ást. V tom jsem za?al tušit n?jakou boudu. :D I když jsem m?l ideální výjezd na ovál, stejn? m? dojížd?l až m? p?edjel. Prost? mu to jelo víc. V p?lce pak zajel do boxu, ?ímž potvrdil co jsem o?ekával. Ale t?ch prvních pár kol jsem fakt nev?d?l. :) Klou?ek za mnou se držel tak n?jak v mírn? rostoucím odstupu, takže jsem se pak soust?edil hlavn? na to neud?lat zbyte?nou chybu. Pit jsem si tak n?jak schoval na konec, byl jsem rozjetej a necht?l jsem zchladit gumy. Kolem 50. minuty jsem ale zjistil že gumy jsou po?ád super a bál jsem se zbyte?n?. Takže jsem zajel do boxu a pak se soust?edil trefit rychlé kolo, což vyšlo ideáln?. Spokojenost, zajistil jsem si celkové prventsví nezávisle na výsledku posledního závodu. :)

Fast Jarda 29.5.2011 23:01

Q: FFFUUU

Race: FFFFFFFFUUUUUUUU:banghead::banghead:


Statistiky
Q
Race

Rodo 29.5.2011 23:02

k zavodu napisu zitra, ale dnes jen pro PORADATELE - 3. Misto bych rekl Petr, ja 4., usoudil jsem dle cilove fotografie :), ale nevim jestli v tom nehrajou roli pingy a replay, tak na to pls taky nekdo kouknete a zkuste usoudit :)

Gepas 29.5.2011 23:03

http://www3.picturepush.com/photo/a/...40/5757331.jpg

Tomas Ag CZ 29.5.2011 23:03

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 129318)
k zavodu napisu zitra, ale dnes jen pro PORADATELE - 3. Misto bych rekl Petr, ja 4., usoudil jsem dle cilove fotografie :), ale nevim jestli v tom nehrajou roli pingy a replay, tak na to pls taky nekdo kouknete a zkuste usoudit :)

?as jste m?li naprosto stejný,já bych to vid?l že nastejno

Flame 29.5.2011 23:04

Q: spokojenost

Race: FFFFFFFFUUUUUUUU:banghead::banghead:


Ve zkratce... V 7. kole jsem p?edjel Ghosta, potom jsem mu trochu poodjížd?l, ale totáln? jsem dojebal pitstop tim, že jsem do pitlane zabrzdil až moc, blokly se mi kola a narazil jsem bokem do zdi... pak ?asy na kolo asi o 2 s pomalejší, tak jsem to šel opravit. Ke konci mi rupla pravá p?ední kv?li opot?ebení gum od toho poškození a další pit, na konci p?edposlední.

To jsem zkrátka já, šance veliká, ale výsledek stojí za víte co :)

Substance242 29.5.2011 23:12

Myslím, že môže by?
 
Mal som natrénované tri komplet preteky, ?iže vedel som že môj stop bude len formálny, ale že ho spravím už v prvom kole som sa zbabelo rozhodol až na za?iatku preteku. Prvú polovicu som bol sám, ale celú druhú som robil zozadu spolo?nos? pre "nula nula já", ?o bolo super, ale nerozhádzal ho ani môj PB na za?iatku posledného kola, škoda. :-) Pekný moment bol ešte Flejm vyletiaci z boxov tesne predo m?a, ale na neho som nemal. Takže jazdil som si svoje a sledoval ako postupne stúpam bez toho že by som niekoho predbehol, ale poh?ad na fas?áky kde som z tých najpomalších hovorí že som asi nie?o spravil dobre. ;-) Z mojej strany spokojnos?, nespravil som žiadnu chybu, takže paráda.

Stats online (web onedlho prestane fungova?):
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_qual.html
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_race.html

Stats na siahnutie:
http://dl.dropbox.com/u/26457935/LFS...-KY2-stats.zip

Replay Q aj R (14 MB):
http://dl.dropbox.com/u/26457935/LFS...-5-KY2-mpr.zip

Edit: Ten budúci týžde? bude pre m?a ?ažký, robím sobota-nede?a dos? ?ažkú túru "Kysucké Himaláje" a budem hotový, ale skúsim to.

Update: V mojich štatistikách majú 3. a 4. rovnaký ?as, Jardo v tvojich sa tam nie?o pokazilo - len FYI.

Tomas Ag CZ 30.5.2011 00:05

Slíbený záznam z Livestream ke stažení: http://czshare.com/1765237/x83K/Egt_Fzr_kyoto_nat.mp4

Substance242 30.5.2011 00:18

Juchú, díky, už to ?ahám, pozriem si rozprávku pred spaním. :-)

mufisto 30.5.2011 00:30

Q: Bral jsem jako trenink na zavod, ale ze si debil natankuju rovnou jako na zavod jsem v planu nemel. Navic jsem asi od 4tyho kola mel neco s autem a na brzdach tahalo do prava jako krava. Skoda, ale o moc vepredu bych stejne nebyl

R: Start byl dobrej. Povelo se mi hned na zacatku predjet Redlina. Pak jsem jen krouzil a kdyz jsem nekoho dotah, tak zajel do pitu :). Gepymu trvalo celkem dlouho nez me dotah a kdyz, tak jsem ho nechal jet s tim, ze se budu snazit ho uviset a nokoho jeste dotahnem. Libilo se mi, ze zajel se mnou do boxu, ale kokot na vyjezdu misto abych vypnul omezovac jsem jen zablikal a doslo mi to asi po 2s. A tou dobou byl Gepy v hajzlu. Pak krouzeni az do 50te minuty, kdy jsem si uvedomil, ze tim odpocinkovym tempem ktery pojedu me dojede jeste Flame. Tka jsme se zase trochu soustredil a najednou koukam, FLame v hajzlu.
Sesty misto pekny, ale v podstate mi spadlo do klinana lepsi nez devaty to dnes nebylo. Tesim se na WH

Gepas 30.5.2011 00:34

Quote:

Originally Posted by mufisto (Post 129328)
na vyjezdu misto abych vypnul omezovac jsem jen zablikal a doslo mi to asi po 2s. A tou dobou byl Gepy v hajzlu.

a já si ?ikal, pro? si tam tolik ztratil :) a s tím pitem to bylo taky dobry... "zabojuju s ješt? Mufem... on jede do pit... tak já jedu taky" a na poslední chvíli prásk ho tam na ru?ku :D

mufisto 30.5.2011 00:40

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 129329)
a já si ?ikal, pro? si tam tolik ztratil :) a s tím pitem to bylo taky dobry... "zabojuju s ješt? Mufem... on jede do pit... tak já jedu taky" a na poslední chvíli prásk ho tam na ru?ku :D

Jsem si to myslel, ze ses rozmyslel celkem pozde a ze si to udelal schvlane, aby sis zabojoval. Najezd moc peknej. Skoda ze jsem tam udelal mezi nama tu mezeru. Mozna bych te uvisel dele, ale stejne jsem nakonec na tebe nemel. Auto se ke konci chovalo nejak divne

Substance242 30.5.2011 00:47

"on jede do pit... tak já jedu taky" a na poslední chvíli prásk ho tam na ru?ku"

Keby niekto chcel tak ?as 28:50, to ubrzdenie bolo len tak tak. :-)

"na vyjezdu misto abych vypnul omezovac jsem jen zablikal"

Toto som si tiež musel pozrie?, slušný fór. :-D :-D

Substance242 30.5.2011 02:15

Tak, záznam pozretý, normálne že divácky prí?ažlivý pretek si myslím, zaujímavé veci tam boli. Potešilo plné 16:9, vložené reklamy OK :-), prepínanie kamier OK, hlasitosti OK, trochu to trhalo ale to by asi muselo by? PC za iné peniaze aby všetko stíhalo. A potom ešte opakované spomalené zábery hne? po?as preteku, rozhovory, a iné srandy na ktoré treba sto ?udí a milión pe?azí. :-)

- P@cho sa ?íta "Pacho", ako "Pacho, hybský zbojník" :-)
- vždy sa pobavím na hláškach typu "_dokonca_ aj Substance ho predbehol" ;-)
- hrá?i, bacha na v tejto lige zakázané svietenie :-)
- jo a nie je niekde v pravidlách, že do boxov sa má vchádza? viac ako v skuto?nosti, ?iže ís? uli?kou a _zabo?i?_ do niektorého?

Takže vlastne už môžeme gratulova? Ghostovi, ako vy najlepší ovládate FZR je trošku mimo môjho chápania, good job.

Rodo 30.5.2011 07:10

Tak taky par slibenych slov

Diky paradnimu pocasi prd natrenovano, nastesti "good samaritan" Redline mi poslal pred Q set kterej sem jen upravil na brzdach a jelo se s tim fajn. Za to diky, Bohuzel jsem si den pred zavodem
na hasicskejch vylomeninach zablokoval zada a s chuzi jak kdybych hledal 2 Kc se mi moc dobre nejelo, od 40. minuty jsem myslel ze s prominutim chcipnu.Nechcip sem :)

Q: ze zacatku trapeni, pote vyslo 1 kolo na 3.misto, tak sem to parknul a nechal odpocivat zada a cekat co se stane, nakonec 5.misto spokojenost

R: start za ctverici alienu probehl v pohode a prvni kola vypadaly ze by sme se mohli s Radkem trochu pohonit, bohuzel pak sme meli kolizi a Radek odstoupil. Zacalo osamocene krouzeni a udrzovani Petra v
dostatecne vzdalenosti za mnou. Pak prisel pit, tankovani a po navratu a pitu Petra jsem byl najednou az za nim cca 3 sekundy. Pak zacal poradnej boj, zkousel sem tahat co to slo a 2 kola pred cilem jsem na nem
byl prilepen, a pak zaclo drama :), v poslednim kole bok po boku dojezd do cile :), stejne misto, stejnej cas, sem zvedav jak organizatori rozhodnou :), jinak zajmavej zavod

Petersbond 30.5.2011 08:13

M?j první závod s FZR.
V?bec to s tím neumím, bobka?ím v zatá?kách. Chce to jezdit a jezdit.

Nebylo to zase tak až moc hrozný, jen mi p?ekvapil takový propad po pitu. Ted jsem koukl na statistiky a koukám, že se m?lo netankovat a nem?nit pneu. :banghead: No jo no, neznalost moje blbost. Takže propad z 9 až dozadu.
V život? jsem se tolik nenad?el.:D
Aspo? jsem dojel a to byl cíl.:banana:

Ghostovi moc moc d?kuji za cenné rady do závodního života s FZR.

BabyOnWheels 30.5.2011 08:35

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 129319)

Vyfotit auta na startu, to umi kazdej .. :P :)))

PS: Ale jinak super dojezd.


All times are GMT +2. The time now is 14:58.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.