Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ALTP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=23)
-   -   EGT FZR CUP TISKOVKA 3. závod (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2831)

BabyOnWheels 17.4.2011 19:39

EGT FZR CUP TISKOVKA 3. závod
 
.....................

Substance242 17.4.2011 21:05

Mal som natrénované a stratégiu "pit v prvom kole a až do konca", išiel som si svoje, snažil sa nerobi? chyby, uhýbal na modré, sledoval ako sa ?udia odpájajú, ale sk***vený vy****ný T-Com rozhodol inak. Dúfam že ke? ma vykoplo som nezalagoval tomu kto mi to práve dával kolo už neviem kto.

Tým pádom odo m?a ne?akajte štatistiky ani replay.

Edit: Kokso, asi 5 hodín tréningov (aj ke? to nebolo ve?mi vidie?) a na?o...? :-(

Fast Jarda 17.4.2011 21:24

Nakonec jsem se rozhodl jet a tohoto rozhodnutí pomalu lituju... Set jsem za?al stav?t 3h p?ed Q a nevypadalo to zle.

Q: Nebylo to úpln? ono, 5. místo.

Race: Op?t jsem se závodem jenom protrápil.... 6. místo

Na okolnosti to tak zlé není, ale ze svého výkonu op?t nad?ený nejsem....

Ghost_CZ 17.4.2011 21:28

Q: ?as lepší než jsem ?ekal, spokojenost. 1.

R: Simulace závodu v kvalifikaci mi moc nevyšla, ale i tak mi to alespo? umožnilo si p?edstavit co d?lají gumy. Takže jsem to nastavil dle nejlepšího v?domí a sv?domí a jak to vypadá, ud?lal jsem to fakt dob?e. :) Sice teda PZ pneu mohla mít kapku vyšší tlak, ze za?átku jsem jí p?eh?ál víc než jsem cht?l, ale nebylo to nic s ?im bych se nevyrovnal. Od závodu jsem o?ekával, že když si udržim 1. místo po 1. zatá?ce, mam na 75% vyhráno. Start ok, pozici jsem udržel a pak si tak n?jak postupn? budoval náskok. Sice to nebyl už tak výrazný odstup jako v minulých dvou závodech, ale sta?ilo to. Takže jsem si mohl dovolit i n?jaké ty svoje oblíbené chyby. ;) Zatim ?istá série, spokojenost. :bandit:

Flame 17.4.2011 21:32

Ve kvalifikaci se mi da?ilo, zajel jsem slušnej ?as, ale protože jsem se po skon?ení kvalifkace p?epnul do pozorování, musel jsem na konec roštu.

Startoval jsem z p?edposledního místa, tak jsem zvolil strategii pit stopu v prvním kole a celkem se to vyplatilo. Super souboje s Masterfulem a ke konci s Mufistem jsem si užíval. Nakonec 5. místo, spokojenost.

Tomas Ag CZ 17.4.2011 21:39

Tak snad se už kone?n? poda?ilo vy?ešit všechny problémy se zpožd?ným zvukem,musím ješt? zkouknout záznam abych to vid?l a slyšel,kone?n? po?ádn? nastavený kamery aby nebyly slepý místa na trati,škoda že jelo tak málo jezdc?,rychle jste se roztrhali a souboj? moc nebylo,Flame válel,škoda že nevyužil chyby Mufa,mohlo být 4. místo,Masterfula musím pochválit za fait play po kolizi s Honzou NB,kdy ho pak pustil zp?t na pozici kterou získal.No a Ghost je bez komentu,potvrdil roli favorita nejen závodu,ale i celého šampionátu.

Rodo 17.4.2011 21:39

stream ze zavodu nejni ?

Tomas Ag CZ 17.4.2011 21:40

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 128738)
stream ze zavodu nejni ?

Je,stále se konvertuje,chvíli to trvá ;)

Our server is now importing and converting your clip. It usually takes 1.5 mins for a 1 min clip.

HonzaNB 17.4.2011 21:41

Q: Zajel jsem svuj PB, ale stacilo to jen na 12. misto

R: Diky penalizaci jezdcu, jsem se ocitl na 10. startovni pozici a na tomto miste nakonec i dojel. Zavod jsem si jel v podstate sam pro sebe. Az na konci jsem mel maly souboj s Masterfulem, ktery jsem psychicky nevydrzel, udelal par chyb a ztratil tak jednu pozici.

Klouczech 17.4.2011 21:45

Já jsem se dnes rozhodl, že pojedu. Se sádrou to nebylo ono, ale mám p?ece ješt? druhou ruku.
Q: 2. místo, vid?l jsem díky Ghostovi, kolik je tam ješt? rezervy.
R: Start na prd, prvních deset minut jsem se nemohl vejít do šíkany v prvním splitu :banghead:, ?íkal jsem si, že ?asu je dost, ale Mufisto m? hnal kup?edu. Za strašn? dlouhou dobu jsem dohnal Roda a když už jsem se kone?n? do?kal, tak to st?ihnul do box?. Potom jsem jel do konce závodu sám.
2. místo, spokojenost.

mufisto 17.4.2011 22:14

Q: Mohlo to byt lepsi, ale nejak jsem to 6ty misto ocekaval. Pak teda prisla penalizace Flama, tak 5ty
R: Postartu jsem lehce pristrcil Jardu - moooc se omlouvam, premejslel jsem jestli ti neprepustim pozici, ale nakonec jsem se rozhod ze ne. Ani jsem poradne nevedel, jak to v tej zatacce vypadalo, jestli jsem tam mel pravo nebo ne, ale stalo. Kouknul jsem na zaznam a nemel jsem tam co delat. Jeste jednou sorry (rad bych tvoje vyjadreni, at vim jak si to videl v ten moment ty). Pak jsem Jardovi cuknul a tlacil pred sebou Klouczka. V jeden moment jsem se snazil i o predjeti, ale pak jako kdyby odbrzdil rucku a byl fuc. Tak jsem krouzil sam az do nekaky 50ty minuty, kdy jsem si uvedomil, ze to co me stahuje neni Jarda, ale Flame a stahuje me celkem rychle. Strachoval jsem se trochu o pneu, i kdyz jsem vedel ze jsem je celkem setril, ale nedalo mi to a zase jsem zrychlil. Posledni tri kola byly nervy (malinko s prispenim kolize Mastra a Honzy), ale udrzel jsem. Uff. Celkove 4. takze spokojenost (jen ta bedna ne a ne) :)

Gepas 17.4.2011 22:38

q: bída, odjel sem 10 minut a šel d?lat n?co do školy, 11 místo v cíli

r: na startu 9., ze za?átku dobrej boj s Agentem, pár kol nám to vydrželo, ale pak sem ho p?edjel, on za?al d?lat chyby a ja poodjel, poté jsem dal poviné pity, nadrzo to poslal do T1 p?ed HonzuNB (srry) a pak si dojel v klidu pro 7 místo ;)

ale krom toho tahání s Agentem nic moc závod, ta hodina s GTRkem je o ni?em, zlaty TBO a 2x20 minut :)

mufisto 17.4.2011 23:15

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 128744)
ta hodina s GTRkem je o ni?em, zlaty TBO a 2x20 minut :)

hodina je dobra, ale kdyz nas jede 14, tak se neni cemu divit. Nevim proc to tolik lidi zabalilo. Snad se na podzim zas pridaj. Ja taky pres leto nic moc nepojedu

Fast Jarda 17.4.2011 23:26

Mufisto

Tak nejd?ív jsem se o tom v?bec bavit necht?l, ale když jinak nedáš....

Z mého pohledu jsem to celkem nepochopil a byl rád, že jsem to nakonec v?bec ustál.

Kdybych to m?l po?ádn? rozebrat, tak budu vypadat jako rejpal, ale tak do toho.
V ten moment se p?iznám, že jsem po tob? v?bec, ale v?bec nekoukal. Sledoval jsem logicky Klou?ka, jel jsem na jeho úrovni a dával si sakra bacha na to, abych ho v T3 ne?uknul, aby jsme se tam v?bec vešli - Tohle byl p?edm?t mýho zájmu v ten daný moment. Pro? jsem po tob? nekoukal? Z celkem jasného d?vodu, v tom míst? m?l nezpo?etkrát každý z nás problém, aby se tam udržel, aby si nelíznul ani jednu ze?, nemluvím o situaci, kdy tam jedou dv? auta, navíc po startu, na studených gumách a bez p?ítlaku. Opravdu netuším, jaký jsi m?l v té dob? myšlenkový pochod, ale jen doufám, že jsi nemyslel, že tudy vede cesta k bezpe?nému p?edjetí dvou jezdc? najednou.

Protest nepodám, nic bych tím nezískal...

To? vše.

Tomas Ag CZ 18.4.2011 09:28

Pro zájemce link na stažení v?erejšího závodu,je to v rar,kvalifikace a závod rozd?leny.
http://czshare.com/1699852/z8e_/EGT_...kace_z_vod.rar

masterful 18.4.2011 14:42

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 128740)
Q: Zajel jsem svuj PB, ale stacilo to jen na 12. misto

R: Diky penalizaci jezdcu, jsem se ocitl na 10. startovni pozici a na tomto miste nakonec i dojel. Zavod jsem si jel v podstate sam pro sebe. Az na konci jsem mel maly souboj s Masterfulem, ktery jsem psychicky nevydrzel, udelal par chyb a ztratil tak jednu pozici.

Já taky d?kuji za hezký souboj!!! Bylo to super a navíc se mi to FZR za?íná zamlouvat.

masterful 18.4.2011 15:09

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 128738)
stream ze zavodu nejni ?

je je super, díky moc komentátore!

Pedropan 18.4.2011 15:18

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 128748)
Pro zájemce link na stažení v?erejšího závodu,je to v rar,kvalifikace a závod rozd?leny.
http://czshare.com/1699852/z8e_/EGT_...kace_z_vod.rar

Boze, co to je? Vzdyt to ma pres 300 Mb...

Tomas Ag CZ 18.4.2011 15:37

Quote:

Originally Posted by Pedropan (Post 128753)
Boze, co to je? Vzdyt to ma pres 300 Mb...

To je záznam z livestreamu

Tomas Ag CZ 18.4.2011 15:38

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 128752)
je je super, díky moc komentátore!

Není za? :D


All times are GMT +2. The time now is 08:59.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.