Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Týmy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=15)
-   -   CHS-Racing Team (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=989)

SimiCZ 8.12.2006 15:55

CHS-Racing Team
 
Jsme malý team za?áte?ník? LFS.:D Máme 2 ?leny s platnou S2 licencí a 3 ?leny Demo.Jezdíme pro zábavu a fair play :rolleyes: (no alespo? se snažíme) nemáme specializaci , ale jezdíme co se dá.Kdo chce a? se p?idá. :) www.chsracing.borec.cz stánky jsou ve výstavb? takže sorry za nedostatky.;)

Itar 9.12.2006 10:45

Ty stránky být vámi radši nejd?ív dod?lám, než je sem dám...tohle je vážn? hr?za.

Funstorm 9.12.2006 11:32

P?esn? tak...a ta galerie smerovana na czechlfs.net...bych taky rekl ze to neni zrovna nej

SimiCZ 9.12.2006 20:36

Quote:

Originally Posted by Funstorm (Post 52593)
P?esn? tak...a ta galerie smerovana na czechlfs.net...bych taky rekl ze to neni zrovna nej


No dobrá já vím že je to zatim strašný :eek: ,ale snažíme se co to de.?íkal jsem p?ece že jsme za?áte?níci tak nás nemusíte hned odsuzovat:( .Tvoje stránky taky nejsou kompletní P?ESTO ŽE JSOU DOST DOBRÝ.;) .

DoN 9.12.2006 20:39

uz jsem ti psal na icq, jestli muzete odstranit tento obrazek "http://www.chsracing.borec.cz/index.html/liveforspeed-top-september06.jpg" a k textu "uvod" pridat zdroj s odkazem na nase stranky. rovnez doporucuju precist si http://www.czechlfs.net/showpage.php?name=Copyright

SimiCZ 11.12.2006 10:12

Quote:

Originally Posted by DoN (Post 52613)
uz jsem ti psal na icq, jestli muzete odstranit tento obrazek "http://www.chsracing.borec.cz/index.html/liveforspeed-top-september06.jpg" a k textu "uvod" pridat zdroj s odkazem na nase stranky. rovnez doporucuju precist si http://www.czechlfs.net/showpage.php?name=Copyright


OK samoz?ejm? že ano.V sou?asné dob? stránky p?ed?lávám a poprosil bych t?,až budu mít výsledek o konzultaci našich stránek.Jsem v této oblasti absolutní nová?ek a tak bych si nerad nad?lal n?jaké problémy.:(

SimiCZ 16.5.2007 17:05

Opraveno
 
Stránky jsme poladili tak doufám že tam neni již nic co by n?komu vadilo .Bohužel nejsou ješt? dle mých p?edstav a hlavn? nejsou kompletní (to se snad brzo zm?ní) tak uvidíme.:)

SimiCZ 18.5.2007 00:46

Nový Web CHS teamu
 
Ahoj lidi dnes jsem spustil úpln? nové stránky našeho teamu tak se juknete zda se Vám líbí nebo ne link .:arge: :( :D

rostreet 18.5.2007 09:51

trosku bych poladil barvy,ale na zacatecnika dobry... ;)

Spangler 18.5.2007 09:59

jj, jak rika rostreet, trochu bych jeste poladil velikost, pri 1024x768 rozliseni to scrolluje doprava... a to logo je ehm...dobry retro :)

BTW zda se mi to nebo ten FOX je deformovany ?

sonyk 18.5.2007 10:44

frajeri dluzej body a misto by splaceli delaj si stranky.hej CHS se z ty zlutomodry brzo zblaznite.ale jo doladte to poradne

SimiCZ 18.5.2007 11:08

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 63721)
frajeri dluzej body a misto by splaceli delaj si stranky.hej CHS se z ty zlutomodry brzo zblaznite.ale jo doladte to poradne

No ty aby ses nepridal.:arge: Barvy doladim, ale sem uz docela bukovej, delam na nich uz tri dny do 3 do rana a dneska na to se... musim se trochu vyspat.:banghead:

PS: diky za kritiku.:arge:

SimiCZ 18.5.2007 11:12

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 63720)

BTW zda se mi to nebo ten FOX je deformovany ?

Nezda se ti to jsou deformovany vsechny na tom musim jeste zamakat no:( ;)

SimiCZ 18.5.2007 11:13

Potreboval bych nakej softik na vyhlazovani hran a celkoveho obrazku dejte nekdo tip PLEASE.:confused:

SimiCZ 18.5.2007 11:19

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 63721)
frajeri dluzej body a misto by splaceli delaj si stranky.hej CHS se z ty zlutomodry brzo zblaznite.ale jo doladte to poradne

A v?bec XEDOX ti vzkazuje WYS.. si woko.:banana:

Spangler 18.5.2007 12:14

Quote:

Originally Posted by SimiCZ (Post 63726)
Potreboval bych nakej softik na vyhlazovani hran a celkoveho obrazku dejte nekdo tip PLEASE.:confused:

pokud myslis vyhzalovani hran v LFS tak jedine AA a AF...


@Sonyk: Tohle bys sis mel nechat do pm nebo na icq a nehazet to do thredu o teamu, kdyz se resi web...

SimiCZ 18.5.2007 12:53

[quote=Spangler;63734]pokud myslis vyhzalovani hran v LFS tak jedine AA a AF...


Ano myslim presne to ale AA a AF mi nic nerika sory.:(

DoN 18.5.2007 12:58

http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=524

Vazli 18.5.2007 13:22

no nevim no ale ja bych tomu web nerikal jako nic ve zlym ale podle me ma web vypadat trochu jinak

sonyk 18.5.2007 14:37

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 63734)
pokud myslis vyhzalovani hran v LFS tak jedine AA a AF...


@Sonyk: Tohle bys sis mel nechat do pm nebo na icq a nehazet to do thredu o teamu, kdyz se resi web...

btw upresni mi pls co si mam nechat do pm?pokud vim napsal sem jim tu ze to musi doladit a ta zlutomodra ze se zni jednou zblazni? a co se ti na tom jako nelibi

to simi nevzkazuj a radsi jezdi HL

Quote:

Originally Posted by Vazli
no nevim no ale ja bych tomu web nerikal jako nic ve zlym ale podle me ma web vypadat trochu jinak

mno kazdej neni zrovna programator na stranky, nekde zacit musi


All times are GMT +2. The time now is 01:47.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.