Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Force Dynamics 301 v ?R! (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1399)

emyl 10.8.2007 09:18

Slevy
 
S tema slevama to tolik nereste, hlavne se mi na akci hlaste, ze jste z LFS konunity, kdyz se mi to nebude zdat, proklepnu vas zaludou otazkou.
Jinak add diskuse nad slevama - slevu muzu dat komu chci a kdy chci, treba pekny holce se mi bude chtit ji povozit. Cenik se musi dodrzovat jako horni hranice, problem by byl kdybych po nekom chtel vic nez je v ceniku. A v praxi (zatim po prvni akci) nechama lidi stejne dokoncit zavod, takze v realu jedou dyl nez si zaplatili.

Jinak se na vas v sobotu tesim

joshua 11.8.2007 19:27

takže moje dojmy: parádní hra?i?ka, s tim se ?lov?k fakt vyblbne :) n?kdy p?íšt? si ješt? zkusim F1, at vim jaký to má po?ádný brzdy. jinak asi nejvíc jsem si užil s LX4 na fernbay gold. ty obrubníky tam jsou dábelský... proste super sranda, díky

Ondrejko 11.8.2007 21:05

ja som uvazoval ze by som si vyskusal LX4 na Blackwood Rallycross. myslite, ze by sa to dalo prezit bez vacsich zdravotnych nasledkov? (myslim tie skoky a dopady)

Chaos 12.8.2007 00:29

joshua> rado se stalo :)
Ondrejko> no BW rallycross se samo taky da, ale trat je fakt dost hrbolata ;) nejhorsi je 2. skok, ten do zatacky a pak druha pulka druhy sotolinovy casti... samotnej skok je celkem v poho, jen to trochu drcne ;)

NASRAT 12.8.2007 08:50

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 69287)
ja som uvazoval ze by som si vyskusal LX4 na Blackwood Rallycross. myslite, ze by sa to dalo prezit bez vacsich zdravotnych nasledkov? (myslim tie skoky a dopady)


.... Proti gustu žádný dišputát: teda když se nebojíš, že se s tebou nepropadne podlaha chaosovy maringotky :)

00Ja 12.8.2007 22:00

Ted v Moste jsem se byl taky svezt, priznam se, ze jsem se strasne tesil.
Prede mnou byli dva lidi. Jeden malej kluk, kterymu emyl zapomnel prepnout detskej profil, takze to s nim docela hazelo, protoze porad boural (jel LFS) a pak chlapek, kterej jel v GTR2 Brno s nejakou bestii, uz nevim s jakou. Tady to s nim hazelo ocividne vic.
Pak prisla rada na me, vybral jsem si FXR a SO Long. Musim uplne otevrene priznat, ze behem tak kratky doby, na jakou si za to sednete, si to vubec neuzijete. Jednak je to dano tim, ze volant, pohled a vubec dalsi veci, se kteryma jsme doma szity, jsou tady uplne jinak nastaveny a pak je tam jeste vliv 301-cky. Prvni dve kola jsem si to otukaval a trochu jsem zacal jet az to posledni, treti kolo. Emyl mi sice nabizel, abych se jeste projel, ale za mnou uz nekdo cekal a ja si dokazal predstavit, ze je stejne netrpelivej jako jsem byl pri cekani ja :-)
Rozhodne tedy doporucuju si zaplatit treba dvakrat a uzit si to aspon tech 10 minut.
To treti kolo jsem uz prestal vnimat, ze se se mnou neco naklani, ale bral jsem to jako sily pusobici v aute. Samozrejme to ma do reality daleko, zvlast sily v GTR autech to nikdy nemuze napodobit, ale je to uzasnej posun smerem k realite. Naprosto neuiveritelne to simuluje drobny lavory na trati, kam se cely auto jakoby propadne a pokud je to v zatacce, je to zazitek. Bourat jsem uplne zapomnel, jen dvakrat jsem nedobrzdil a trochu se oprel o svodidla, ale rana to nebyla.
Pro me dost nezvykle velkej odpor ma plynovej pedal. U brzdy se mi to libilo, u plynu moc ne.
System overovani, jestli mam nebo nemam S2 licecni (kvuli sleve) je genialne dumyslnej, nebudu ho snad ani radsi prozrazovat ;-)

karlik 13.8.2007 14:01

este ze mam u svojeho uctu na lfs svoju fotku, dufam ze toto bude stacit na to ze som majitel lfs uctu.

Miri 8.9.2007 08:54

Ahoj, tak i já bych se s Vámi rád pod?lil o svých dojmech ze ?tvrte?ní jízdy na t?istajedni?ce, kterou mn? a mému týmovému kolegovi Maxovi umožnil Chaos. Je to opravdu paráda, nejvíce mne p?ekvapila spousta nerovností na napohled rovném asfaltu, které normáln? nelze ani zaregistrovat. Krom skv?lé simulace všech odst?edivých sil je opravdu adrenalinovou záležitostí p?ejížd?ní obrubník?. Jel jsem AS Nat s FXR a v prvním kole jsem to st?ihnul v šikan? p?ed cílovou rovinkou jako obvykle a nejen že jsem v d?sledku toho co nastalo ztratil kontakt s pedály a volantem, ale byl jsem rád, že jsem v?bec z?stal v seda?ce. Další kola už jsem pe?liv? rozmýšlel a s respektem objížd?l v?tinu obrubník?.

Jinak ?asy cca o 10 sec pomalejší, jednak, že jsem jel jen 3 kola ale hlavn? jak psal 00Ja spoustou nových vjem? a v neposlední ?ad? rozdílnou technikou (spec. volant a pedály (které jsou opravdu "tvrdé")

Pro ty co by se cht?li podívat na šílenou Maxovu jízdu posílam link:
http://leteckaposta.cz/115410564

záv?rem díky moc Chaosovi, že nám umožnil tento simulátor odzkoušet a v?noval nám ?ást svého soukromého ?asu.

Dallda 9.9.2007 23:49

A1gp
 
Vzhledem k tomu, ze bych chtel tento simulator cim dal tim vice vyzkouset doufam, ze se Chaos ci nekdo z jeho okoli rozhodne jej privest na A1GP do brna ktere je 12.10 - 14.10.2007 :)

PeWe 10.9.2007 08:38

Quote:

Originally Posted by Miri (Post 70659)
....

Krasne video,kdyby to nekdo hodil pres strechu tak ho to z te sedacky musi vykopnout. :D

Chaos 10.9.2007 20:17

Quote:

Originally Posted by Dallda (Post 70752)
Vzhledem k tomu, ze bych chtel tento simulator cim dal tim vice vyzkouset doufam, ze se Chaos ci nekdo z jeho okoli rozhodne jej privest na A1GP do brna ktere je 12.10 - 14.10.2007 :)

no bohuzel te musim zklamat, ja musim do prace a spolecnik akorat odjizdi na dovolenou... do Brna jedem za tejden na to na GTcka...

Chaos 20.9.2007 13:23

info o akci na FIA GT:
prijezd v patek ve vecernich hodinach (teprv odpoledne vyzvednu vlek), jestli tam budem v 20.00 budu rad, ale spis to vidim na pozdeji... pisnu sem nez vyrazime z mostu, cestu pocitam alespon 4hod...
jinak svezt se bude mozno uz od patku od prijezdu, so + ne asi od pul devaty do tak 23.00 max...
vlek bude umisten za tribunama co jsou u cilovky...

Chaos 21.9.2007 20:02

odjezd z Mostu v 20.00 ... Brno asi o pulnoci...

Kada 23.9.2007 15:25

Tak jsem ten maslostroj vyzkousel a reknu vam, vymlet se na Joux Plane v 200Km/h je proste masakr :D. Z myho pohledu je dost jinej pocit rychlosti, je to asi dany platnem, oproti monitoru. Prislo mi, ze jedu porad pomalicku a najednou vidim, ze valim na 6 plnej knedlik. Pocit ze zrychleni uplne uzasnej. Nevim, jak to zavodnici delaji, ze maji nohy furt na pedalech, ja je spis mel porad mimo (coz teda bylo taky dany tim, ze jsem jel jak Premysl Orac). Kazdozepadne doporucuju.

Agarash 23.9.2007 19:21

Predcilo to moje ocekavani, bylo to uzasny!! F1 me dala zabrat stejne dobre jako motokara v realu :)

Kid222 23.9.2007 19:40

Taky se pridam, jizda v FXR po Fern Bay byla... no, trochu me bolely zada. :)
Paradni zazitek, po par kolech se to i celkem podalo a slo jezdit docela rychle. :)

karlik 23.9.2007 20:08

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 71418)
Taky se pridam, jizda v FXR po Fern Bay byla... no, trochu me bolely zada. :)
Paradni zazitek, po par kolech se to i celkem podalo a slo jezdit docela rychle. :)

zas moje prvé kolá boli o?ukávacie, ale po pár kolách som si kone?ne zvykol na plyn a TVRDÚ brzdu a potom som už nevnímal okolie, sice jeden krát sa mi podarilo auto prevráti? na strechu, no vtedy som mal pocit že z 301 rýpnem dole na hubu, ale mojich 110kg bolo v seda?ke ako prikovaných.
Ve?ká v?aka CHAOSOVI za malú protekciu, ktorá obnášala + 3 minuty jazdenia a prajem ostatným ve?a najazdených km na 301.

Chaos 24.9.2007 14:39

já d?kuju všem co se u nás zastavili, utvo?ený dav ur?it? pomohl p?itáhnout další lidi a ve finále se cesta do Brna i p?es spot?ebu kolem 18l/100km lehce vyplatila :)

Ondrejko 24.9.2007 15:05

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 71432)
ve finále se cesta do Brna i p?es spot?ebu kolem 18l/100km lehce vyplatila :)

co to mate za auto? americky 8 valec? :D

karlik 24.9.2007 15:08

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 71435)
co to mate za auto? americky 8 valec? :D

ono asi 301 neni z najlahsich zariadeni takze pocitam cca 10 auto + 8 vozik s 301


All times are GMT +2. The time now is 03:26.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.